Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
a o co chodzi z ta olka bo to od niej sie cala awantura zaczela w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak ktoś nie ma normalnego życia tylko to na idiotycznym forum. Chorzy ludzie k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to w koncu sa pomarancze - od nabijania sie z pyszalkowatych stalych nickow:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Po to w koncu sa pomarancze - od nabijania sie z pyszalkowatych stalych nickowsmiech.gifsmiech.gif " l Pomarańcze to nikt inny jak osoby, ktore wstydzą sie wpisac swoj pyszałkowaty staly nick :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudlo:D mojego stalego nicka ktorego od lat zreszta nie uzywam nikt tu nawet nie zna:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Cześć Pavlo x Żaba Ty jesteś już tak długo na kafe, że powinnaś mieć ów sławny dystans do najazdów i podjazdów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pracuję, tak to jest niestety że czas pracy sie wydłuża wprost proporcjonalnie do dochodów, a przynajmniej tak w moim wypadku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najwyższy czas urlop zacząć planować , bo niedługo z nadmiaru obowiązków nie wyrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałem artykuł ,że w Wenezueli ponoć za 100 euro idzie przez miesiąc jak król żyć, może tam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mało wiesz Alu , Maciek napisał na poprzedniej stronie przynajmniej 2 posty z gościa, ale mniejsza o to " X mało wiem? :) więc rozumiem, że ty wiesz dużo, w tym to, co kto i co pisze na pomarańczowo. więc może mnie oświecisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Ciebie oświecać Alu mysl co chcesz , na kafe każdy dowód i tak niewystarczający jest , bo zaraz i tak znalazłby się ktoś podwarzający jego autentyczność, a na przepychanki słowne rodem z przedszkola nie mam ani czasu ani ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żaba Ty jesteś już tak długo na kafe, że powinnaś mieć ów sławny dystans do najazdów i podjazdów" X dystans dystansem, ale skoro akurat mam ochotę popisać, a ktoś mi tu syfi, to pytam, o co kaman i staram się jakoś dyskutować. choć przyznam, że z "grupą operacyjną gość" dyskutuje się równie twórczo, co z kawałkiem drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surabaya - dobry wybór na Jawie jest super, ale zastanów się nad rejonem Yogyakarta nie ma oceanu ale tam ogólnie ocean jest nieciekawy, zwłaszcza na południu. Na desce można co najwyżej popływać. Nie licząc noclegu za 10zł na dobę da się przeżyć. W Wenezueli co z tego jak tanio jak i tak nic nie kupisz bo tam za wyjątkiem paliwa ciężko o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomału wszyscy zaczynają mieć Żabę w d***e i to ją chyba boli najbardziej :P Ciekawe czemu jej przyjaciólka Amelia siedzi cicho w tym topiku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test? jaki test? mow koorfa ze podnosisz, a nie tesujesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestujmy poslizgowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko testowalem suczko czy warujesz tu 24/7 :D:D:D Grzeczna piesia:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaba dostala po zabim ryjku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kundlu nie szarp sie bo zniszczysz lancuch i pan cie wymieni na nowa piesie co lepiej tropi i mniej wyje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suczko teraz sama siebie testujesz?:D Sprawdzasz czy jeszcze siedzisz tu i merdasz ogonkiem do pana?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś zaba dostala po zabim ryjkusmiech.gif " X ktoś tu widzę propaguje przemoc fizyczną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salut cheba nie ma własnej suczki, w koło macieju tylko o tych suczkach nawija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×