Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

wszystko jest czarno na białym na topiku o zablokowaniu bloga i każdy może to sobie poczytać. jest tam zapisane absolutnie każde słowo, jakie wtedy padło i nie wiem, w jaki to sposób miałabym cokolwiek "wybielać" :D X moim zdaniem to było danie nauczki, twoim zdaniem - zemsta, ale każdy sądzi po sobie :) X na dzień dzisiejszy żadnych pretensji ani negatywnych emocji wobec Maćka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabko, jakiej nauczki... gdybys zablokowala bloga dla jaj na pare dni, to by to byla nauczka. ale ty z glupiej zemsty nie tylko zablokowalas bloga, ale z premedytacja wykasowalas wszystkie wpisy, czyli zniszczylas prace kilku osob, ktore ci nie zrobily absolutnie nic zlego. a dlaczego to zrobilas? bo w panice w ostaniej chwli wyszlas na durnia, ktory nie wie, ze wlasciciel bloga moze odzyskac haslo w kazdej chwili, a maciek przez pare dni po prostu sie z toba droczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamile tez maciek oklamal co do jakiejs tam podrozy, a jednak ona potrafila miec na tyle klasy, ze nie mscila sie na nim, ani nie dawala zadnych, jak to ty eufemistycznie nazywasz, nauczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa, że przy blogu pracowałam także ja, pomagałam go konfigurować i przygotowywałam na niego przepisy - to tak gwoli przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, chlopak ci zaufal, dal ci haselko, a ty postanowilas zrobic mu psikusa, jak dzidzi z przedszkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale juz dobrze, osmieszylas sie chwilowo i pewnie o calej historii nikt by juz na dzien dzisiejszy nie pamietal, gdybys sama nie postanowila, podrasowawszy wersje na wlasna korzysc, przypomniec teraz ostatnio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no, chlopak ci zaufal, dal ci haselko, a ty postanowilas zrobic mu psikusa, jak dzidzi z przedszkola XX CHyba nawet w ten sam dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pittole ale ktos zabe pomiazdzyl:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że źle się wtedy zachowałam, naprawdę głupio i dziecinnie. nie neguję tego. może powinnam jakoś Maćkowi zadośćuczynić za tamtą sprawę, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że źle się wtedy zachowałam, naprawdę głupio i dziecinnie. nie neguję tego. może powinnam jakoś Maćkowi zadośćuczynić za tamtą sprawę, jak myślisz? X mysle, ze najwazniejsze, abys sama zrozumiala i przyznala sie przed soba, jakiej klasy zachowanie bylo twym udzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Ja pittole ale ktos zabe pomiazdzylsmiech.gifsmiech.gifjezyk.gif " X strasznie :( czuję się zmiażdżona totalnie. jeśli popełnię samobójstwo, to będziecie mnie mieć na sumieniu. samotna, stara panna bez przyjaciół, żyjąca tylko kafeterią, zaszczuta na forum... dobrze, że mam niedaleko most i tory kolejowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dystans, apeluje o dystans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, ciekawe, ze podnosisz kwestie "zaszczucia na forum"... to tak na wypadek, gdyby ktos chcial cie szczuc? tak jak ty wiele razy chelpilas sie, ze zaszczulas i wygonilas z kafe jakis uzytkownikow? no, no ;) coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja Donnikova 2014.01.04 swoją drogą, dobra jestem w wywalaniu facetów z kafe. już kilku z mojego powodu odeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co się kłócicie wszedłem przez przypadek i przeczytałem ostatnią stronę, ale może afera jest zbędna bo cytat powinien brzmieć "swoją drogą, dobra jestem w walaniu facetów z kafe. już kilku z mojego powodu doszło " i wszystko się będzie zgadzać :D no to teraz now kiss i po problemie misiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waleniu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabie rzygi
od poczatku po sposobie pisania wiedzialam ze to tepa, zbyt pewna siebie, budujaca swoje ego na ponizaniu innych sucz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię jej styl mimo że wyżej jej pojechałem :D potrafi napisać coś żartobliwego na tym depresyjnym forum daje oddech świeżosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddech swierzosci i to zaby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja to msciwa suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciejka przychodzisz na temat Zaby patrzec co tu pisza czy ktos ci dal cynk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejka przychodzisz na temat Zaby patrzec co tu pisza czy ktos ci dal cynk? X Połowa pomarańczowych wpisów z ostatniej strony jest jego więc on nigdzie rpzychodzić nei musiał , bo już tutaju był, musiał to on się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek - fajnie, czyli sprawę mamy rozwiązaną. X Pavlo - o, jesteś? dziwne, że kiedy potrzebowałam wsparcia, to kafeteryjni koledzy jakoś się zmyli. a pomarańczą, która po mnie jechała, nie był Maciek. tego akurat jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu jakbyś nei zauwazyła , to rzadko tu ostatnio bywam, mozna wręc rzec,że pojawiam się bardzo sporadycznie, bo w okresie ostatniego roku jestem tutaj raczej nieczęstym gościem. To forum straciło już dawno swój wcześniejszy urok , a i ja z powodu wiekszej ilości obowiązków związanych z prowadzeniem własnej działalności nie mam zbytnio czasu żeby się tu zbyt często pojawiać. Mało wiesz Alu , Maciek napisał na poprzedniej stronie przynajmniej 2 posty z gościa, ale mniejsza o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alunia uwaza, ze tu kazdy waruje 24godziny i jest na jej zadanie ale to akurat jest u niej norma:D x potrzebowala wsparcia hahahaha :D nasralas, to sie sama umyj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzac na godziny wpisów to ktoś warował czekajac na Alunie jak piesek przez bite 2 dni :D:D Tak sie psinka naszczekala a Maciejek sie wypiał na jej poświecenie :D:D Psinka skomle dalej to jeszcze może ujrzy łaske swego pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ostanich dniach z goscia pisalo wiecej niz jedna osoba, nie pocieszaj sie alunia ze tylko jedna pomarancza sie z ciebie nabija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
njun tez tu byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×