Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum4

Polecane posty

Gość gość
"Jak pis będzie wygrywał przez 6-7 lat wszystkie wybory to będzie można powiedzieć, że pomiedzy PO i pisem jest remis." x to chyba tak nie działa. jakoś tak w tej demokracji jest że rządzi ten kto wygrał ostatnio a nie ten który wcześniej "wygrywał prze 6-7 lat". nie wiedziałeś o tym? moze dlatego takie oszołomy krzyczą o "zamachu na demokracje" bo im się wydaje że jak rządzili przez ostatnie kilka lat to im się władza należy nawet jak przegrają wybory. bo, skoro rządzili przez ostatnie kilka lat to "nawet jak przegrali to wygrywają" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Te składki są w gestii państwa a nie osób prywatnych. To danina na rzecz państwa - czytaj wyrok TK." x ależ nie musisz mnie co do tego przekonywać. ja i wszyscy inni doskonale widzieliśmy kim są dla platformy OBYWATELSKIEJ obywatele naszej ojczyzny i dlatego właśnie teraz mogą sobie co najwyżej w gronie swoich aparatczyków pokrzyczeć o "zamachu na demokrację" i podonosić na swoich obywateli do brukseli, że świnie zamiast zamknąć mordy i głosować jak im partia każe to pogonili w końcu darmozjadów i rządzi jakiś pis który za nic ma prawa obcego kapitału do dojenia polaków i prawa unijnych komisarzy do decydowania o polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie. Te "oszołomy" krzyczą o zamachu na demokrację z powodu łamania prawa przez rząd i pana prezydenta, w tym łamaniu Konstytucji. I to jest zamach na demokracje a nie fakt przegrania wyborów. " x coś ci się najwyraźniej pomyliło bo demokracja to z greckiego "rządy ludu" a nie "rządy prawa" więc demokratyczny mandat pozwala na zmianę prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja cie nie przekonuje tylko mówię jakie jest prawo obowiązujace w Polsce. Tyle, ze ty tego prawa nie znasz i opowiadasz jakieś rzeczy od tego prawa oderwane podobnie jak od realiów. " x ależ prawo można sobie napisać jakie się chce. obozy koncentracyjne istniały zgodnie z prawem, wyroki polityczne w prlu wykonywano zgodnie z prawem. mnie bardziej od tego jakie sobie kanalie napiszą prawo interesuje to jak to prawo respektuje wolnosci obywatelskie i właśnie za "obywatelskich" rządów PO było tak jak piszę - obywatel był traktowany jak w prlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem że musisz znikać bo rozmowa przybrała niewygodny dla ciebie przebieg. zamiast "jechać po pisie" przylazł jakis pisior i narzeka że "obywatelska" platforma ma obywateli w d***e. x i nie obchodzi pisiora zasłanianie się jakimś absurdalnym "prawem" które było pisane po to żeby tego obywatela gnoić. i jak tu się przed "pisiorem" obronić? no nie sposób, to trzeba znikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niekoniecznie. Żeby zmienić np Konstytucję trzeba mieć tzw większosc konstytucyjną." x a czy konstytucja została zmieniona? zmienionych zostało kilka ustaw tylko a nie konstytucja. coś pan zauważalnie mija się z rzeczywistością, jak to każdy "obrońca demokracji" ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarosław Gowin pojawił się dziś w programie "Gość poranka" TVP Info. Wicepremier skomentował powołanie podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej oraz wczorajsze słowa Antoniego Macierewicza, który stwierdził, że w trakcie śledztwa ukrywane były dowody. - Jako minister sprawiedliwości nie znalazłem niczego, co byłoby ukrywane w śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej - powiedział. - Było rzeczą oczywistą, że taka podkomisja powstanie. Nie widzę podstaw, żeby stwierdzić, że to był zamach, ale czy go wykluczam? Nie, nie wykluczam. Komisja nie ma statusu komisji międzynarodowej, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości taką międzynarodową powołać - dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie niewygodny bo ty sie nie znasz na tym o czym piszesz?" x dla ciebie niewygodny bo znam się na tym o czym piszę i nie jestem idiotą który nie sprawdzając faktów będzie powtarzał brednie o "zamachu na demokrację". na demokrację to zamachu próbują dokonać ci którym nie w smak demokratyczna zmiana władzy w polsce jaka się właśnie odbyła i chcieli by tę władzę dalej sprawować za pomocą "autorytetów prawniczych" czy jakiśch politycznie dyspozycyjnych "trybunałów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim naprawdę jest Macierewicz? Parę pytań do Macierewicza 1. Dlaczego do Smoleńska pojechał pociągiem? 2. Dlaczego po katastrofie poszedł sobie spokojnie zjeść obiad? Prezydent leżał w ruskim błocie a Antoś M. spokojnie jadł ? 3. Dlaczego nie pojechał na miejsce katastrofy, by dowiedzieć się czegoś? Czy ktoś przeżył i co w ogóle się stało?? 4. Kto wg stenogramu z kabiny pilotów "jeszcze nie podjął decyzji"?? Czy piloci czekali na decyzje kogoś z pasażerów? 5. Co Antoś M. ma na polonijnych profesorów , którzy posłusznie błaźnili się publicznie opowiadając bzdury o "zamachu", zresztą potem się przyznając do kłamstw? Czy 'naukowcy' ci , by wyjechać z PRL- do USA czegoś nie musieli podPiSać? 6. Najtrudniejsze pytanie - co pan robił w rosyjskiej ambasadzie?? Co takiego pan tam tłumaczył i dla kogo???? . 7 Jaki kraj jest zainteresowany ciągłą destabilizacją sytuacji w Polsce? 8. KIM Antoni Macierewicz JEST NAPRAWDĘ i dla kogo pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciarewicz...,dla kogo? to oczywiste,dla PO i Nowoczesnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu oszołomy rzuciły się na macierewicza. ta swołocz przez ostatnie parę lat twierdziła że "kaczyński chce wojny z rosją" a nagle, po majdanie na ukrainie zaczeli skrzeczeć że "kaczyński działa na rzecz putina". i tak ciągle. niedawno było że "program 500+ rozwali budżet" a jak uchwalili program w takiej formie że budżetu nie rozwali to neuman wrzeszczy że "program 500+ dzieli dzieci, nie ma na to zgody platformy". 8 lat rządzili i jakoś o żadnym programie dla dzieci nie było mowy a tu raptem trzy miesiące po stracie władzy już mają swój "lepszy i sprawiedliwy program 500+ DLA KAŻDEGO DZIECKA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Arabski oczywiście wie co się stało.Był tam czy co?Ja osobiście bardziej jasnowidzom wierzę.Tylko,że wyjaśnienie katastrofy powinno oparte być na faktach a nie na wierze.Nie ma najważniejszego dowodu,czyli wraku tzn.że jeszcze jest niewyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym leczeniem ? Teraz sam prezes i ojciec dyrektor będzie nas w szpitalach cucił i to poprawi statystyki ? Co ma poziom leczenia do wygranych wyborów przez PISlam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba zagaja. Niby, że pomyliła topiki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skala hipokryzji tej upadłej PO ....NIESPOTYKANA ! wręcz porażająca ! Biedacy przerażeni efektami upadającej demokracji są maltretowani i gnębieni że muszą czym prędzej latać żalić się do eurokołchozu. Nagle przypomniało im się że wPolsce jest tyle dzieci że kazde, nie tylko drugie musi dostac kasę.Przez 8 lat ich swietlanych rządów jakoś na to nie wpadli tylko obiecywali zieloną wyspe,którą widzieli tylko ci co z biedy musieli tam uciekać przed ich dobrobytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO to bezideowe łobuzy. Rządzili 8 lat i jakoś dzieciom niczego nie dali (poza swoimi i szwagrów). To PO gnoiło przez 8 lat Polskie dzieci a szerzej Solidaruchy gnoiły Polskie dzieci od 89r. To dlatego Polki rodzą za granicami Polski a w Polce nie chcą rodzić bo Państwo jest ich wrogiem. PIS się z tej wrogiej Polskim dzieciom i narodowi Polskiemu polityki, wyłamał w malutkim zakresie. PO to bezideowe antypolskie łobuzy. PO to partia zdrady interesów narodowych narodu Polskiego. Udowodnili to przez ostatnie 8 lat. Jako zdrajcy powinni być osądzeni jak zdrajcy (antypolska polityka w Polsce to zdrada narodowa)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba na ściekowisku? No niemożliwe. Jeszcze zamulona przylizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...,właściwa reakcja! Bo co by tu ściemnić dla ciemnego ludu jak nie ma konstruktywnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin jaki jest,taki jest,ale w jednym miał rację:"wiekszość społeczeństwa to jednak idioci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,nie zaczynaj... :D Jestem tolerancyjny i przeżyłem sporo lat ale tak jak wk,.. mnie PO to nikt.Śmiem twierdzić że czerwoni bardziej dbali o kraj i obywateli niż te sprzedawczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że kaczor też nie jest z mojej bajki, ale on przynajmniej na ile mu to wychodzi jest jednak większym patriotom niż wszyscy z PO.Przede wszystkim mam do niego żal że za bardzo kuma się z klerem.Oni to powinni...,wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rzadzie PiS trzeba miec wyrok żeby zostać ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym x Tego pewnie nie wiesz o Zbigniewie Ziobro. “GW”: Udowodniono mu nakłanianie do fałszywych zeznań x http://natemat.pl/170559,tego-pewnie-nie-wiesz-o-zbigniewie-ziobro-gw-udowodniono-mu-naklanianie-do-falszywych-zeznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Ministrowi Sprawiedliwości, Zbigniewowi Ziobrze, udowodniono przed sądem nakłanianie do fałszywych zeznań w procesie, jaki wytoczył Jaromirowi Netzlowi, byłemu szefowi PZU. Jak możemy przeczytać: "niewiele osób wie, że udowodniono mu w sądzie kłamstwo. (...) Wyrok w tej sprawie właśnie się uprawomocnił" – pisze Wojciech Czuchnowski.' x to juz nastepny z wyrokiem w rządzie :( (((( nie ma to jak wysokie standardy w rządzie PiSu bo kto waaadzy zabroni :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > a tak konkretnie to na czym Smerfa Ważniaka ten patriotyzm polega ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego klikam że nie jest z mojej bajki,ale jest tu choćby" jeden sprawiedliwy",przecież sam wiesz że nie.Ci co są czyści i mają godność i honor nie wchodzi do tego szamba - polityki.A ci co są, to sam wiesz jacy to ludzie.Z dwojga złego..., na bezrybiu i rak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Dudus nie zdarzył uwolnić organów sadowych od tej trudnej sprawy. Ale spoko , mamy przecież dyspozycyjnego PAD, który czeka na wskazówkę od Jara i ... podpis ułaskawiający bedzie. To jest ta DOBRA ZMIANA :( :( :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duduś włóczy się po Podhalu, tańczy, baluje, a pierwszy szeryf Wolski, minister Zbyszek z takim pasztetem w aktach. o la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z wyrokiem mozna być parlamentarzysta i ministrem sprawiedliwości oraz prokuratorem generalnym ? Już sam fakt nakłaniania kogoś do klamstwa w celu skazania niewinnej osoby to podlega karze, a robi to prawnik, ktory wie co mu za to grozi. Zero to zwykla szuja, który nie cofnie się przed niczym a ta sprawa powinna być jego polityczna śmiercią i nie tylko jako polityka ale jako prawnika , no ale cóż jaki rząd i partia takie w nim śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co powie pis.Gliński działał dla dobra Polski. Może gdzieś tam nagiął prawo ale to wszystko w dobrej intencji co go usprawiedliwia.Teraz rozdmuch*je się ta sprawę aby podważyć zaufanie do rządu prawa i sprawiedliwości i robi to niecnie oczywiście PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Iftar...xZ powodu nieobecności pacjentów, nie dochodzi do skutku wiele planowych operacji w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Kielcach. Problemem jest to, że rodzice często o tym, że nie zgłoszą się z dzieckiem na zabieg, nie informują wcześniej szpitala.xDr n. med. Przemysław Wolak, kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii WSSD informuje, że są dni, iż do skutku nie dochodzi nawet połowa z 4-6 zaplanowanych operacji. Lekarze, w większości przypadków, nie są uprzedzani o nieobecności pacjentów, co - jak podkreśla dr Wolak - powoduje, że na wolne miejsce nie mogą ściągnąć kolejnych osób oczekujących na operację. Przez to kolejka pacjentów się wydłuża.x- Apelujemy, by rodzice, którzy rezygnują z zabiegu w naszym szpitalu, przenoszą się do innych oddziałów dziecięcych, nas o tym informowali, bo wtedy możemy przesunąć kolejnych chorych i wyznaczyć im wcześniejszy termin zabiegów – podkreśla kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej.xCAłość: http://pediatria.mp.pl/aktualnosci/badania/show.html?id=128485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×