Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum4

Polecane posty

Gość gość
Nie przeproszono bo kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz, co to za jakiś idiota? Takich ludzi trzeba się bać, to może być psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"od samego początku" to w o tym panu w ogóle nie wspominaliście więc nie opowiadajcie bajek. to ja o nim wspomniałem i o jego związkach z PO a wy "od samego początku" zarzuciliście mi po prostu kłamstwo tak jakby fakt że zabójca nie był w PO "w momencie popełniania zabójstwa" miał jakieś zasadnicze znaczenie dla tego czynu i dla jego postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przeproszono bo kłamiesz." x no i znowu to samo. faceta który był w PO i który z nienawiści do kaczyńskiego i pisu zabił nazwałem "psychopatą z PO" podkreślając jego ewidentne związki z PO a kanalie bezczelnie i uparcie zarzucają mi kłamstwo. wy po prostu nie macie wstydu żadnego w tej waszej propagandzie. żadnego umiaru. łżecie tak samo jak ci wasi idole z sejmu i telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamałeś bo napisałeś, że on by "z PO" a tymczasem kiedyś był w PO a więc nie mógł być z PO bo nie był członkiem tej partii. złapano cię na kłamstwie i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mnie pociesza to że ludzie poznali się już na takich szujach, że zanim przyjmą do wiadomości to co napiszecie dokładnie to sprawdzają i te wasze załgane strategie nijak nie przekładają się na poparcie w społeczeństwie bo społeczeństwo już się na was poznało, szuje załgane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałeś, że go wykreślono po tym jak zamordował. to następne kłamstwo bez wątpliwości. przeproś i speirdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest załganą szują. to zwykły, oszołomiony głupek. i kłamie jak najęty ale to u pisowców normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następny załgany śmieć kłamstwa powtarza. kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sąd wg mnie uznałby określenie "z PO" jako stwierdzające że koleś był wtedy członkiem PO. Jeżeli używasz skrótów myślowych to się wycofaj z nich a nie brnij w brednie. Stosujesz nieuczciwą taktykę i w ogóle zachowujesz się bardzo nie fair wmawiając osobom których nie znasz że wyhodowali jakiegoś fanatyka czy też chcieliby wykreślić z życiorysu jakiegoś mordercy związki z PO. To jest obrzydliwe. Zwrócono ci tylko uwagę na prosty fakt że naginasz rzeczywistość do swoich celów. Tylko tyle a ty to ekstrapolujesz , brniesz w paranoje i zarzucasz coś innym , jakieś totalne brednie . Lecz się na nogi bo na głowę za późno i oducz się pisania "wy" bo to komusze a jak rozumiem nimi się brzydzisz. Pisz konkretnie do konkretnego rozmówcy, staraj się nie histeryzować, może obejrzyj sobie Wiadomości w TVP gdzie Kurski wleje w ciebie odpowiednią dozę propagandy i przestań po chamsku obrażać ludzi że kogoś wyhodowali a szczególnie mordercę. Zastanów się nad tym co wypisujesz bo już nie jest śmieszne. Określenie " z PO" jest co najmniej nieprecyzyjne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zaloguj się.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego złapano na kłamstwach nie pierwszy raz. Shatyn złapał go tyle razy na kłamstwach, że trudno policzyć. I zawsze reakcja tego "omamisty" była taka sama. Usiłował tłumaczyć się, że to"nie jego ręka". To prymitywny wyznawca sekty smoleńskiej i pisowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie naginam ani tym bardziej nie "ekstrapoluję" bo to słowo ma zupełnie inne znaczenie niż tobie się wydaje i zupełnie tu nie pasuje. i nie oduczę się pisania "wy" do ludzi którzy wyznają wspólne wartości i reprezentują wspólny punkt widzenia, szczególnie jeżeli ten punkt widzenia to front przeciwko mnie. x wasz wściekły atak na mnie za użycie sformułowania wiążącego ryszarda cybę z PO jest wystarczającym dowodem na wasze zakłamanie i stronniczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observer 2000
Shatyn to przegraniec życiowy. POstawił na oszustów i łapówkarzy i myślał, że zrobi karierę w partyjnym aparacie :) a tu doopa - sprawa się rypła i facet został ze szczawiem i mirabelkami. Teraz pewnie próbuje podczepić się pod Swetru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Observer 2000. A skąd Ty jesteś? A moze "omamista" nam powie skąd jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasz wściekły atak na mnie za użycie sformułowania wiążącego ryszarda cybę z PO jest wystarczającym dowodem na wasze zakłamanie i stronniczość. X nikt cie za to nie krytykował czy atakował. została ci zwrócona uwaga, że twierdziłeś "Cyba z PO", czy "szaleniec z PO" itp. a to nie jest prawda bo on nie jest z PO. o wiązaniu Cyby z PO nie było mowy a my, zgodnie twierdziliśmy, że Cyba kiedyś należał do PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc sami wiązaliśmy Cybę z tą partią. znowu skłamałeś. a fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fuj kłamczuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd kłamczuszku. wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omamisto wstydź się. a fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wściekły atak - tak wg zwolennika PIS należy nazywać zwrócenie komuś uwagi że jest nieprecyzyjny i manipuluje pisząc " z PO", a pisanie że ktoś wyhodował szaleńca nie jest już wściekłym atakiem, pisanie takich pomówień takim atakiem nie jest weź człowieku zażyj relanium i spie/rdalaj bo już słów brakuje twoje emocjonalne wzmożenie odbiera ci zdolność myślenia najwyraźniej , każdy z nas przyzna że morderstwo to rzecz najgorsza i nikt absolutnie nie będzie bronił mordercy ani PO jeśli należy im się nagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic nowego. Nie pierwszy raz się tak zachowuje. Zawsze tak jest, że jak się go złapie na kłamstwie to popada w amok i kłamie jeszcze bardziej obrażając wszystkich.To normalna reakcja omamisty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×