Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum4

Polecane posty

A ja ci napisałam że w dobrze zarządzane firmie nie stoi tylko są przesuwane zabiegi. Jeśli to nie ma miejsca to rosną długi bo ludziom się płaci za pierdzenie w stołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego jesteśmy na przedostatnim miejscu w rankingu bo wiele szpitali nie jest w stanie wdrożyć zasad nowoczesnego zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sytuacji gdy blok stoi 1/3 dnia bo pacjent nie przyszedł dyrektor szpitala powinien zostać zwolniony dyscyplinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Jesteś idiotką jednak. A kogo ma operować szpital, skoro nie zgłosił się pacjent na operację zaćmy? Byłe kogo? Kogoś z łapanki w tym czasie? Źle zorganizowany? Bo pacjent wczoraj nie odwołał przybycia i rano szpital nie ma co zrobić bo z zaplanowanych do południa 5 zabiegów może wykonać dajmy na to 3? Ciebie chyba położyć na stół, na liposukcję. Widzę, że g****o się znasz, chociaż masz coś wspólnego ze służbą zdrowia, pewnie salową Jesteś. A.... przed " że" stawia się przecinek. Łatwo Cię po jego braku rozpoznać, kiedy śmiecisz na orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty Jesteś idiotką jednak. A kogo ma operować szpital, skoro nie zgłosił się pacjent na operację zaćmy? Byłe kogo? Kogoś z łapanki w tym czasie?" x dokładnie. jeżeli "pilne przypadki" muszą czekać na operację po kilka miesięcy to gdyby było to możliwe to taki "pilny pryzpadek" codziennie by przychodził do szpitala i czekał na miejsce na które nikt się nie zgłosi. zwykły ludzki rozsądek by każdemu takie rozwiązanie podpowiedział. ale to jest tylko ściema i propaganda bo skoro spital może zoperować 140 przypadków w miesiącu (wg kontraktu NFZ) a w kolejce jest 3500 pacjentów no to są kilkuletnie kolejki i bajeczki o tym że to "wina pacjentów" to tylko najbardziej zatwardziali fanatycy postkomuny mogą opowiadać próbując nam wmówić że za te kolejki odpowiadają nie ci wszyscy którzy od lat tworzą w polsce system ochrony zdrowia tylko pacjenci którzy "nie przychodzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo chyba nie chcecie mi, wielbiciele postkomuny, wmówić że jezeli pacjentowi z zaćmą lekarz powie: panie, najbliższy wolny termin dla pana jest za 5 lat. no ale nie zgłasza nam się 30-50 procent pacjentów, przyjdź pan jutro, nie gwarantuje że pana zoperuje ale jak się ktoś nie pojawi to pan "wskoczy" na jego miejsce. no to chyba mi, obrońcy postkomuny, nie chcecie wmówić że taki pacjent powie lekarzowi - bujaj się pan, poczekam sobie 5 lat a nie będę tu siedział na korytarzu przez cały dzień. no ale fakty są takie że to jest tylko głlupie tlumaczenie bo dyrektor szpitala wie że jakby się starał żeby wszystkie "moce przerobowe" wykoryrzstać to limity z nfztu by mu się skończyły w czerwcu i musiałby oddział zamknąć. dlatego taki pacjent który mu się nie pojawi ani go ziębi ani grzeje ale wielbiciele postkomuny używają tego jako argumentu że nei system jest łajdacki i wrogi pacjentowi tylko "pacjenci winni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mondrale"...Pacjent musi być na bieżąco tzn na ok. 2-4 tygodnie przed zbadany bo wszystko ustawia się pod konkretnego pacjenta.A więc gdyby tak mogłoby być jak piszecie to tego samego pacjenta trzeba by kwalifikowac raz czy dwa razy w miesiącu.Jesteście pacany... Po prostu.Jak juz pisałem wielokrotnie.Najpierw zapoznaj sie z tematem potem pisz.Nigdy odwrotnie bo wychodzi się tak jak wy, na idiotę.Dodam jeszcze, ze zdecydowana większość pacjentów to osby w podeszłym wieku (ja ze swoją "pięćdziesiątką" byłem jednym z najmłodszych).U takich ludzi stany zdrowotne sa bardzo chwiejne, ci ludzie mają kłopoty z poruszaniem się itp, itd...NAprawde jesteście żałośni...:ODodam jeszcze, ze trzeba mieć zezwolenia pisemne od innych lekarzy u których pacjent na co dzień się leczy, typu kardiolog itp w zależnosci od tego co sie leczy a takie zezwolenie jest wazne miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka dziś W sytuacji gdy blok stoi 1/3 dnia bo pacjent nie przyszedł dyrektor szpitala powinien zostać zwolniony dyscyplinarne.xxZa co? Tak konkretnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to, że nie potrafi zorganizować pracy oddziału i szpitala, ta napisze gruba. X Wiadomo już co z tym wybuchem, o którym tweetował MON? Kiedy i kto podłożył bombę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo. Tusk z Putinem siedzieli na brzozie i ją wstrzelili do samolotu za pomocą działa magnetycznego i dla osłony puścili hel i sztuczną mgłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, Ty to jesteś bystry jak woda w kiblu.Wiesz, byle kto by na to nie wpadł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś wymyślił.Oni od takiej roboty mają ludzi.Dużo,jakby policzyć takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie mają bardziej nowoczesną broń niż magnetyczna.Dawno było się na szkoleniu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, wybuch był wewnątrz, to musiała być bomba na pokładzie. Kto ją zamontował i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn, wybuch był wewnątrz, to musiała być bomba na pokładzie.Kto ją zamontował i gdzie?xxNie było wybuchu wewnątrz a więc nikt nie zamontował bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rosjanie mają bardziej nowoczesną broń niż magnetyczna.Dawno było się na szkoleniu co?xxNic nie wiem na temat twojego bywania na przeszkoleniach. Dlaczego mnie o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy dyrektor ARiMR w Szczecinie objął to stanowisko z PiS-owskiej nominacji, chociaż sąd uznał go za kłamcę lustracyjnego. - Do tych spraw trzeba podchodzić w sposób ludzki - komentuje sprawę szef PiS w okręgu szczecińskim poseł Leszek Dobrzyński. x Prawo rządzącego, nie Ifcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy dyrektor ARiMR w Szczecinie objął to stanowisko z PiS-owskiej nominacji, chociaż sąd uznał go za kłamcę lustracyjnego. - Do tych spraw trzeba podchodzić w sposób ludzki - komentuje sprawę szef PiS w okręgu szczecińskim poseł Leszek Dobrzyński.xxCały pis....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz,że magnetyczną to wnioski same się nasuwają.I o nic Cię nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś >>> Czyli jest to znieczulenie miejscowe a nie ogólne ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do komisji Antosia M. to wiadomo, że teza jest juz postawiona i chodzi o to żeby zgodnie z rzekomym zamachem komisja działała tak jak PiS chce. Przecież przyczyna katastrofy smoleńskiej juz jest wyjaśniona. Chodzi teraz o to żeby znaleźć czy raczej sfabrykować dowody na zamach, bo to właśnie teoria o zamachu na Lecha Kaczyńskiego jest fundamentem religii smolenskiej i jej politycznej emanacji czyli PiS. Bez tego fundamentu cały polityczny gmach, jaki zbudował Jar, rozleciałby się już dawno. Dlatego, żeby do tego nie dopuścić, potrzebni są pseudonaukowcy, którzy za pomocą pseudonukowych metod, stworzą pseudonaukowe dowody na zamach smoleński. Mit musi trwać, nawet za cenę przeprowadzonego przez Latający Cyrk Antoniego Macierewicza, zamachu na rozum, fizykę i prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pacjent musi być na bieżąco tzn na ok. 2-4 tygodnie przed zbadany bo wszystko ustawia się pod konkretnego pacjenta. A więc gdyby tak mogłoby być jak piszecie to tego samego pacjenta trzeba by kwalifikowac raz czy dwa razy w miesiącu." x próbujesz mi sługusie postkomuny teraz wmówić że ten pacjent jest badany 2-4 tygodnie przed, wszystko jest "ustawione pod niego" a on na końcu mówi: "mam w d***e, będę se chodził z zaćmą" i nie przychodzi na operację? czy ty jesteś taki głupi od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdziwniejsze jest to, że ta komisja (tak jak zresztą poprzedni zespól parlamentarny Antosia), nie ma w swoim składzie ani jednego członka, który jest specjalistą z zakresu badania wypadków lotniczych. Czyli dla tych którzy wierzą w to co mowi Antoś M. powiem, że nie jestem lekarzem specjalistą, ale chętnie zostanę członkiem komisji wyjaśniającej błędy lekarskie ;):P Tak jak członkowie komisji Macierewicza za 20 czy 30 tys. miesięcznie, czemu nie !!!? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Tej spadaj z twoimi durnymi tekstami. Facet powiedział jak przebiega operacja zaćmy, a ty tutaj pier/dolisz od rzeczy ćwoku. Faktem jest, że na operację zaćmy czeka się lata bo tak działa NFZ Moja ciocia, która ma 85 lat czekała na operację w Poznaniu 2 lata i to jednego oka, a potem 3 lata na operacje drugiego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam w d***e, będę se chodził z zaćmą" i nie przychodzi na operację? czy ty jesteś taki głupi od urodzenia? > to ty jestes przygłup ćwoku jeden. ludzie umierają zanim ich kolejka na operacje dojdzie do skutku. zaczni pracowac swoją malą makowką, myslenie nie boli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > Prawda jest taka, że nowa komisja Macierewicza ma na celu zepchnąć na dalszy plan wszystkie obietnice PiS-u, których realizacja się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tej spadaj z twoimi durnymi tekstami. Facet powiedział jak przebiega operacja zaćmy, a ty tutaj pier/dolisz od rzeczy ćwoku." x to jak przebiega operacja zaćmy nie ma dla sprawy żadnego znaczenia. operacja zaćmy przebiega wszędzie podobnie a to w polsce czeka się na nią latami. a sługus postkomuny usiłuje nam tu wmawiać że tak długo się czeka bo "pacjenci się zapisują a potem nie przychodzą". to jest bzdurna propaganda postkomunistycznej władzy która rozkrada pieniądze obywateli i potem wprowadza "limity" takie że kolejki wydłużają się w nieskończoność. nigdy się nie zmniejszą bo limity są mniejsze niż potrzeby społeczeństwa. muszą takie być bo pieniądze rozkradła władza której on broni. a gnida łże że to "wina pacjentów bo nie przychodzą na operacje". x "Faktem jest, że na operację zaćmy czeka się lata bo tak działa NFZ Moja ciocia, która ma 85 lat czekała na operację w Poznaniu 2 lata i to jednego oka, a potem 3 lata na operacje drugiego oka. " x a kto odpowiada za to "jak działa NFZ"? to przecież kolejne rządy robiły kolejne "reformy" które tylko pogarszały sytuację pacjentów ale niejeden "macher" (jak to mówiła pani sawicka) dorobił się na służbie zdrowia grubego majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze bezczelnie p******i tu farmazony że na operację zaćmy wchodzi się z ulicy i dlatego "lekarze czekają a pacjent nie przychodzi". potem sam przyznaje że wcale z ulicy się nie wchodzi tylko trzeba przejść wcześniej rozmaite badania i przygotować się do zabiegu. i co wy chcecie mi wmówić? że po tym wszystkim taki pacjent po prostu olewa termin i chodzi se dalej z zaćmą bo mu się na operację nie chciało przyjść? no to pytam tego który mi usiłuje takie brednie wmawiać: od urodzenia jesteś taki głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest to samo jak złodziejstwo w austrii opisywał hasek w książce "przygody wojaka szwejka". po prostu sukinsyny kradną a potem wprowadzają różne "oszczędności" czy "limity" bo na wszystko pieniędzy wystarczyć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bruno Shatyn dziś >>>Czyli jest to znieczulenie miejscowe a nie ogólne ? xxTylko miejscowe za pomocą kropli. Nie trzeba ogólnego.Naprawde cała operacja to dużo mniej niż zwykła wizyta u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×