Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo siedzicie już na kafe i kogo wspominacie najlepiej , a kogo najgorzej?

Polecane posty

Gość gość
Major of London pamiętacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2007 chyba, zaczęłam na ślubnym. Pamietam z tamtego forum mała mi, strasznie przemądrzała i głupiutka była , potem pousuwala wszystkie swoje posty, ale jeszcze często z gościa pisała jaka to ona z******ta bo dorwała biurowa robote w UK, normalnie klękajcie narody! Potem była zia i jej ślub, choć ta akurat była sympatyczna tylko szajbnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj - pamiętam Małą Mi, miałam okazję ją troche lepiej poznać;) fakt, pamiętam jak się nabijali że gotuje zupę pomidorową w durszlaku:D Dawne dzieje;) Na kafe jestem od chyba 2006, z małymi przerwami, najwięcej udzielałam się na Fitnesie (pamiętam Samantę, która dużo fajnych rad dawała), i na Ślubach (neiodżałowany temat 'Ślubny na czarno' ;) ). Było dużo fajnych nicków, które gdzies poznikały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafinka
o matko jak mnie tu dawno nie było :D jest tu ktoś ze starej gwardii jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Gwardia
Rafinka Pewnie, że jesteśmy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafinka no pewnie ze jesteśmy :) Ja już tu klepie pare dobrych lat :D ale lubie to forum , na zadnym innym nie siedziałam tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita urodziła syna na początku tego roku, została sama, jej ostatni partner nie wie czy to jest jego dziecko i odszedł od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu siedzę od 11 lat...Tzn. na ciąży od jakichś 5, na ogólnym 11. Pamiętam owłosioną hemoroidę, pijawkę, pozdro600, a mi kabel usb, Rolnika, przerwę między palcami, Myrevina, była też chyba deska czy jakoś tak :D Fajne czasy to były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasssne Rafinka dzis przypadkiem weszła i akurat temat o starej ekipie hahah wez bo ktos uwierzy :D pewnie siedzisz tu dzien jak codzień ale z gościa walisz-hak większośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na Kafe prawie 3lata Kojarzę- Sulmire/Zrojane-nawiedzona terrorystka laktacyjna Heloize-frustratka bezdzietna Ta wredna-noooo ta to sie utrwaliła ta afera z rodzicami Lilki Rescatora-dziwny typ mający widocznie problemy w małzeństwie Agatka cos tam-projekt Kafe, albo internetowy troll. Jedno z dwóch. LED, DNS-katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam Zia86 i jej motylkowy ślub :) Dziewczyna ogłosiła że z narzeczonym są agnostykami, a bierze ślub kościelny. Gdy ją za to skrytykowano, zmieniła na świecki (nie mający mocy prawnej). Ciekawe, czy w końcu wzięła cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dns
gość 2016.01.24 Yhy dns, taaaak nie chce ci się, a kiedyś ci się chciało.... dziwne xxxx kiedyś mi się chciało, bo siedziałam znudzona na macierzyńskim i miałam czas na pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie-Mayor of London,pamiętam,trochę potem się narobiło-zarzucali jej różne rzeczy,mitomaństwo,zmyślone opowieści,fakt,że wrzuciła jakieś swoje zdjęcie z Kevinem Baconem,ponoć była też żoną jakiegoś mega-bogatego Araba i jej zdjęcie w burce też się przewijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara gwardia to ujawnić się :D tak czasem wejdę i przeglądam, ale nikogo tu nie znam teraz to mi się gadac nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie nikt nie pamięta, ale to fakt nie często się udzielałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrowienia od mi malej (nie malej mi!), ktora teraz sama jest szczesliwa mama, i nadal regularnie tutaj bywa i sie udziela;) no to teraz beda kombinowac, ktora to :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloze gumiaki i wpadne co nie
elo miśki, Nieciumkajace żyją, jakby kto tęsknił :D i dalej nie ciumkają :D PS. piszę z gościa, bo zapomniałam hasła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że za nami tęsknią? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloze gumiaki i wpadne co nie
no nie wię, morze tszeba zapytaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też a co mi tam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloze gumiaki i wpadne co nie
up up up karwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też a co mi tam
Rrrany, ktoś nas, Nieciumkające, jeszcze pamięta :D Kredą w kominie zapisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też a co mi tam
Jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątkowo nietrzeźwo
Hahaha, ktoś wspomniał Nieciumki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.05 Ja tu siedzę od 11 lat...Tzn. na ciąży od jakichś 5, na ogólnym 11. Pamiętam owłosioną hemoroidę, pijawkę, pozdro600, a mi kabel usb, Rolnika, przerwę między palcami, Myrevina, była też chyba deska czy jakoś tak smiech.gif Fajne czasy to były smiech.gif x Pamiętam Kabla usb.. fajnie się wtedy tu gadało :) Przerwę też. I Artefakt diabła. Tak, czasy zdecydowanie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.23 Lubię gościa od badań ginekologicznych w obecności męża :D x Stary, ośliniony zbok, który wkleja swoje prowokacje wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiłam Kabla USB :) Przez jakiś czas pisywałam z Mintają, Leviatanem i innymi. Udzielałam się regularnie na 2óch topikach jako czarny nick :) Z ludźmi z nich spotkałam się w realu, okazali się równie świetni, jak w rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×