Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyliście, że coraz więcej kobiet ma tatuaże?

Polecane posty

Gość gość
23:36 większej głupoty w życiu nie słyszałam.. Mam kilka tatuaży, nie a w miejscach bardzo widocznych, plecy, brzuch, kark.. Od 9 lat żyję z jednym mężczyzna, który był moim pierwszym partnerem.. durny stereotyp, laska z tatuazem k****a a facet kryminalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że w takie stereotypy wierzą mężczyźni sami pochodzący z nieciekawego środowiska. Tam tatuaże są robione w garażu kolegi i stanowią coś co "dresiki" chcą tak samo jak "markowe" ubrania (więc kupują podrabiane buty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowcie co chcecie ale zadna dama nie zrobi z siebie gorszsj kategorii i wytatuujje sie. mozna tworzyc rozne teorie ale dla ludzi z boku kazda z tatuazem to latwa dziewczyna, chocby w rzeczywistosci byla najbardziej porzadna dziewczyna na swiecie. dziewczyna z tatuazem jest jak samotna matka, taki sam poziom...damy to damy a te z tych dwoch kategorii to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - twoja sugestia, że samotne matki nie mogą być damami czy są w jakiś sposób gorsze jest szczytem chamstwa. Tylko skończony prostak moze coś takiego napisać. Po drugie - nie każda kobieta chce być uosobieniem klasycznej elegancji i być damą jak Grace Kelly. Po trzecie - jakie znaczenie ma dla tej kobiety co myślą o niej prostacy z ulicy skoro sama dobrze wie, że jest normalną osobą i wierną partnerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode samotne matki to puszczalskie i tylko desperat taka wezmie. to zadne chamstwo ale prawda, rozejrzyj sie. i oczywiscie nie kazda musi chciec byc dama i nic nikomu do tego ale nie ma co wkrecac ze tatuaze wygladaja kobieco. wiec albo taka indywidualistka robi tatuaz i ma pomysl na siebie albo robi i przekonuje na sile wszystkich wkolo ze jest kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze samotne matki sa latwe. I zdesperowane :) Rozumiem rozwodki ale takie bez zwiazku to puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest definicja "młodej" matki? Ile lat ma "młoda" samotna matka? I oczywiście o kobietach które przeszły aborcję żeby nie być samotnymi matkami też macie złe zdanie. Bycie damą to nie jest to samo co bycie kobiecą. Można nadal być kobiecą nie próbując nawet być elegancką. Kobiecość ma wiele form. Podobnie nie każda kobieta mająca tatuaże ma aspirację na bycie indywidualistką - ja nigdy takich zapędów nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i kobiecosc ma wiele form ale wlasnie wspolne cechy...kobiece. a tatuaz jest akobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to jest twoja opinia z którą wiele osób się nie zgadza - więc tatuaże mogą być bardzo kobiece i seksowne :) Poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo magazynów które pokazują zdjęcia wyłącznie wytatuowanych modelek więc jednak są ludzie którzy uważają je za kobiece i seksowne - inaczej ten rynek by nie istniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze lubi ten sport...latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po czym widać? Zmasz ją osobiście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prostytutki przy drodze znasz osobiscie? a jednak widac odrazu kim sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają kobiety z tatuażami. Wyglądają ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to tak kobieta jest tatuażystką i rysownikiem o międzynarodowej sławie, ale widać znawca prostytutek wie lepiej. Ciekawe gdzie nabyłeś takiej wiedzy, w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie po czym niby widać, że ktoś jest "łatwy" i dlaczego myślisz, że byłaby łatwa dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jakiś czas to będzie tak samo normalny widok jak odsłonięte ramiona (kiedyś zarezerwowane tylko dla rozwiązłych kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Pl panuje taka zasciankowosc jeśli chodzi o tatuaże? Za granicą jest to normalne i nie ma problemu by znaleźć pracę jeśli ma się widoczna ilość tatuaży. Ja sama mam jeden mały tatuaż, jest to napis , który coś dla mnie znaczy bo zrobiłam go w szczególnej dla mnie chwili..Do tej pory miałam tylko jednego chłopaka, a jak poznawalam innych nikt nie miał problemu z moim tatuazem gdyż mam go w takim miejscu, że jak chce to go pokazuje jak nie chce to nie..każda nowa osoba ,która mnie poznaje dziwi się ,że mam tatuaż ;) nie wiem dlaczego? bo nie jestem jakaś imprezowa tylko domatorka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, w moim przypadku zdziwienie jest w drugą stronę. Moje tatuaże są widzoczne (nogi, ramiona, plecy), do tego mam fantazyjne włosy i makijaż. Kiedy ludzie dowiadują się, że dla mnie sobota to wyjście na spacer i kawę, a potem leżakowanie to są mocno zdziwieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedługo idę robić tatuaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka  1999
Ja też planuję zrobić niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki planujesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×