Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa w te gierki

jak wyglada seks kobiety z kobieta?

Polecane posty

Gość nowa w te gierki

tak jak w temacie . Czy warto sprobowac?, mam okazje i nie wiem czy ja wykorzystac ;). Licze na powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bey zabawek to sam oral. Teoretycznie powinien byc lepszy niz z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najmądrzejsze co przeczytałem na tym form to to że"Dwóch mężczyzn to sobie jeszcze wsadzi,ale baba z babą..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w te gierki
Wiec twierdzisz ze warto sprobowac?. zawsze robilam to z facetami i czujlam sie nie spelniona, wiec moze z nia poczuje to, na co czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sie calujecie, macacie, wsuwacie rece pod ubranie i sie rozbieracie, ona caluje Ci szyje, cycki, brzuch, niekoniecznie musi byc sex oralny moze masowac twoja tzipe reka a potem wsunac palce do niej i nadal calujac twoje cialo przesuwac palcami w srodku tak jakby cie masturobowala i ty dojdziesz. no albo ssanko i lizanko tzipki. moze tez od tylu byc i bedziesz czuc jej cieply oddech na karku, a jej reka bedzie miedzy twoimi udami i ponownie - palce w mokrej dzioorce. dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
gość dziś Dobre, ale to jest teoria ktora sama moge sobie wyobrazic i mrchaniczne postepowanie. Ale chodzi mi bardziej o sfere uczuciowa o doznania, o to czy poczuje te woow i czy jest mozliwe zrby po 1wszym razie bylo woow :)? zreszta lekko mnie przeraza ze niebede wiedziala co robic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie postarasz to nie bedzie wow. musisz sie wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz mozesz po wszystkim napisac jak bylo, bo mnie tez to interesuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak czytam co ja napisalam "jak sie nie postarasz to nie bedzie wow. musisz sie wyluzowac " to jest oczywiscie sprzeczne, starac sie i luzowac jednoczesnie :P postarac sie wyluzowac oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc wielkie woow przy pierwszym razie, ale nie musi. U mnie akurat bylo :) No coz, zupelnie inny to seks niz z mezczyzna. Bardziej sensualny. Nie koniecznie delikatniejszy, bo mozecie sie rznac jak chcecie, ale bardziej zmyslowy na pewno. Facet wlozy c***enisa i przestaje o tobie myslec, skupia sie na wlasnej przyjemnosci. Kobieta sie toba dokladnie zajmie, da ci duzo przyjemnosci, a potem ty dasz jej. W jednej chwili ty sie skupiasz na jej przyjemnosci, a za chwile skupiasz sie na swojej, jak ona ci robi dobrze. Bo z facetami to "naraz" jest wszystko i zazwyczaj on sie skupia na sobie, ty na sobie o i tak nieciekawie. A coz, palce potrafia dac o wiele wiecej przyjemnosci w srodku niz penis, bo porusza sie nimi, masuje scianki, a to najprzyjemniejsze. A seks oralny tez super przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
gość dziś Hehe rozumiem o co Ci chodzi :D mysle ze odrobina alkoholu by w tym pomogla :D Moze wlasnie dlatego nie czulam sie spelniona uprawiajac sekss z facetem. Kurcze jestem tak bardzo ! i zestresowana ! :D , ale na pewno dam znac jak bylo. Ale jeszcze chwile musze zaczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestes zestresowana to na pewno bedziesz drzala z ekscytacji jak cie bedzie dotykac i jej bedzie przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z kobieta jest faktycznie inny, facet wsuwa i zapomina o swiecie, co nie przeszkadza jak facet fajny i mocno rznie, ale zazwyczaj fajerwerkow nie ma. a z kobieta jest jakby wymiana seksualnej energii, kobiety sa wrazliwsze na dotyk. a kiedy bedziesz miala okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
w nastepny weekend :D. Chce naprawde zeby to bylo cos cudownego :) Juz na sama mysl sie podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bedzie :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w te gierki
Obie bedziemy zestresowane i jesli ja bede musiala przejac inicjatywe , to moze jakas rada w jaki sposob ja zachecic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w te gierki
Mysle , ze bedzie zmyslowo i bardzo namietnie. Bede poznawac nieznany lad , zanurze sie w nia i bede poznawac od najmniejszej zmarszczki na jej cialku. Bede oddawac tyle uczuc i emocji ile bede mogla zdolac. Oddam sie jej w calosci i pozwole zeby zrobila ze mna wszystkie cudowne rzeczy i licze , ze poziom mojej satysfakcji i podniecenia bedzie tak duzy ze sie od niej uzaleznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z kobieta, cos cudownego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie zebym miala seks z kobieta , dla mnie to zupelnie niemozliwe , nawet obrzydliwe jakies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym sprobowac seksu z kobieta... :P niestety jestem w fazie "zaprzeczania" swojej orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja też sobie tego nie wyobrażam i nawet te opisy wyżej wzbudzają we mnie obrzydzenie, mało tego nie dotknęłabym z przyjemnością piersi kobiety nie mówiąc o reszcie,fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja orientacja jest określona w 100% a nawet 1000%, nie jestem lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
gość dziś Jestem kolo 30 i dopiero teraz doszlo do mnir ze chyba wole kobiety :). Na 100% bede mogla stwierdzic po wspolnej nocy z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heteryczkaaisza
podziwiam piękne kobiety,ich ciała,piersi,pupy ale do seksu i życia tylko i wyłącznie mężczyzna ,wiem ze nie czułabym żadnego pociągu do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym był kobietą to nawet bym się nie zastanawiał tylko to zrobił z inną. przecież to taki piękny widok i pewnie uczucie też !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
Dlatego wlasnie jestem przekonana, ze tego chce ! Bo to moze byc cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i lubie sobie popatrzec na ladne kobiety ale seks , pocalunki tylko z mezczyzna , i nie wyobrazam sobie nawet zeby moglo byc inaczej . Kobieta z kobieta to jakies zboczenie , normalne to nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w te gierki
Czemu nie jest normalne?. Przeciez chodzi o bliskosc ,o porzadanie dwuch osob? A ze tej samej plci to co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie osobiście ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×