Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 90Tola90

Klinika Anna Pikura Kraków

Polecane posty

Gość 90Tola90

Niedawno widziałam, że rozpoczynają rekrutację. Na necie czytałam dużo pozytywnych opinii o tej klinice tylko we Wrocławiu. Czy ktoś się orientuje jak się sprawa ma w Krakowie na Starowiślnej 82?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam :) Pracowałam jakiś czas temu w salonie Anna Pikura właśnie w Krakowie, niestety z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować :( Bardzo żałowałam, bo praca tam przynosiła mi naprawdę sporo satysfakcji. Jeżeli na poważnie bierzesz pod uwagę karierę w kosmetologii ten salon to niezłe miejsce na tzw. wyrobienie sobie imienia w branży. Pracowałam na nowym sprzęcie. Co chwila wchodziły zabiegowe nowości, więc na bieżąco byłam także ze światem kosmetologii. Klinika ma całkiem sporo klientów i co mnie zawsze dziwiło, tylko niewielki fragment to osoby wykupujące groupony - bo w ten sposób firma też się reklamowała. Większość klientów to osoby czytające o salonie w prasie, internecie czy zachęceni do kliniki przez znajomych. Mimo to zawsze klientów traktowaliśmy tak samo - to oni często są najlepszą reklamą haha. Jeżeli chodzi o sprawy bardziej przyziemne to na wynagrodzenie i godziny pracy nie ma co narzekać, są całkiem przyzwoite. :) Kraków jest specyficznym miastem pełnym wyjątkowych ludzi, bardzo mi się podobało, że przez kilka lat byłam częścią tego miejsca. Więc Tolu, składaj CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Tola90
Dzięki za szybką odpowiedź! Ktoś jeszcze ma jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilovemywork
Ja ciągle pracuję... i wiem z pewnych źródeł, że planowany jest nowy nabór ;) i polecam serdecznie 90Tola90 bo w Krakowie to jedno z niewielu miejsc, gdzie oprócz doświadczenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego liczy się także miłość do wykonywanego zawodu i chęć do ciągłego rozwijania się. Świetny klimat, ekstra ludzie i nowoczesne zaplecze. Jeżeli masz możliwości i wiedzę i naprawdę chcesz pracować to nic nie stoi ci na przeszkodzie, zachęcam do aplikowania. Tylko pamiętaj przygotuj się dobrze na rozmowę kwalifikacyjną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlene R
Ja również znakomicie wspominam pracę w krakowskim salonie Anna Pikura. Miejsce niewielkie i urządzone minimalistycznie, jednak bardzo czyste - co zawsze dla mnie było ważnym czynnikiem - ze względu na rodzaj pracy jaki wykonuje kosmetyczka. Pracowałam tam tylko na częściowy etat, ale praca była świetna. Fajni ludzie, fajne zabiegi. Jak piszą koleżanki gra totalnie warta świeczki. Z mojej współpracy z tą kliniką zostało mi olbrzymie doświadczenie. W salonie pracuje się na zadbanych urządzeniach, każdy kosmetolog musi znać dokładnie wszystkie kroki zabiegów. Wymagane jest dużo chęci do pracy i zaangażowania. Jeżeli jednak lubisz to co robisz, praca tutaj wśród ludzi sprawia naprawdę dużą przyjemność. Najlepiej moja droga, żebyś zaryzykowała i umówila się na rozmowę kwalifikacyjną. Tutaj widzisz same pozytywne opinie - jednak najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie - a podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pewnością będziesz mogła poznać priorytety tego salonu. Jednak jeżeli zależy ci na moim zdaniu to oczywiście uważam, że warto, bo to nie jakiś malutki salonik tylko klinika, która również istnieje w innych miastach. Życzę ci udanych poszukiwań pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka91
Bywam tutaj na zabiegach :) zawsze panie kosmetyczki są przyjemne i uśmiechnięte. Dużo wiedzą, nie boją się rozmawiać. Więc wydaje mi się, że są zadowolone z pracy. Nigdy nie trafiłam na jakąś smutną panią, która pracuje "bo musi", a zdarzają się takie bardzo często w innych miejscach. Więc jeżeli uważasz, że jesteś na tyle doświadczoną i świadomą osobą - nie widzę problemu dlaczego miałabyś nie spróbować chociażby złożyć CV. Jeżeli uda ci się dostać tam pracę to z przyjemnością wtedy przyjdę i sprawdzę jak ci się wiedzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpraca z kliniką Anna Pikura zawsze pozostawiała we mnie pewien niedosyt :) Uwielbiam to miejsce i z przyjemnością tutaj wracam. Moja przygoda z tym gabinetem, drogie dziewczyny, nie zaczęła się jednak od grouponu a od polecenia i bezpośredniej wizyty w salonie :) Pierwszy zabieg pamiętam jakby to było dziś - Oksyluxe - zabieg łączący oksybrazję i kolagen biologicznie aktywny. Zabieg cudnie oczyścił mi skórę i pozostawił ją gładką, miękką i przyjemnie odżywioną i odświeżoną - żadnego uczulenia, pieczenia czy skutków ubocznych. Potem trafiłam na groupon i znalazłam tam tę wrocławską klinikę. Tym razem wykupiłam samą oksybrazję - i zabieg wyglądał w ten sam sposób jak mój pierwszy zakupiony po pełnej cenie. Dlatego przestrzegam przed zawierzaniem opiniom internetowym i tym bardzo negatywnym i tym reklamującym tylko salony (zwykle kilka słów z linkiem w tle) - najlepiej samemu się przekonać i wyrobić sobie opinię na temat salonu. Moja jest pozytywna - czekam na wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×