Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rebelliause

Strigoica

Polecane posty

No nie dziwie się że się zawiesił. Na ogólnej tematy powyżej 50 postów to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze.Po prostu tu sie to czesto zdarza.Dawniej bylo tez tak.Strony sie zawieszaly,nie dodawaly postow.Zmienilas avatar widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nic wielkiego.;-) Z zasady jest tak że niby małe imprezki kończą się dopiero po trzech dniach.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rebelliause jesteś dominą? podnieca mnie twój avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieee,na to sobie pozwolic nie mozemy,dzieci sa.Delikatnie i z kultura:)Zrobie kisz czyt(Quiche) z lososiem i brokula,na ciepla kolacje,co by piwko nie uderzylo do glowy zbyt szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, przy dzieciaczkach nie poszalejecie. A nie możesz maluszki podesłać do babci.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strigoica próbowałam pisze sie przez "ó" .Proponuje spróbować sięgnąć po słownik lub spróbować wrócić do podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kulturalny :) ale robisz straszne błędy ortograficzne tak samo jak wczoraj musiałem cie poprawić bo mi oczy krwawią :) ale robię to żebyś zapamiętała i nie kaleczyła pięknego języka polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem,ze wole domowke.Spokojniesza jestem kiedy widze dzieci:)Halas taki uporczywy,glosna muzyka w klubach ,to mnie meczy.Dawniej nie powiem,wyszlo sie gdzies,teraz jakos mi sie nie chce.Moj maz tez raczej woli posiedziec w domu:)Masz dzieci Strigoica?Przepraszam,ze pytam,jakos tak z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc15.11 dziekujemy slicznie za Twoj pouczajacy wpis;-)Co do kultury,raczej przemilcze;-)milego dnia gosciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Straszne błędy ortograficzne". Bez przesady odezwał się ten który w życiu nie zrobił błędu ortograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma prawie 3 lata. Jak miała 6 miesięcy to chciałam już żeby była większa. A teraz tęsknie za tym czasem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan słownik
do usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wszystko przed Toba:)Ja mam corke i syna.Oboje w wieku nastolatkow.Masakra chwilami:-O,takie malenstwa w lozeczku sa jednak kochane,bo jeszcze nie pyskuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Moja też już powoli zaczyna wdawać się w pyskówki. Aż strach pomyśleć co to będzie jak będzie nastolatką. O matko ja chyba osiwieje jeszcze przed 30.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy przez kogo pierwszego zacznę siwieć. Przez dziecko czy przez męża. Wiesz jak to mówią... Każdy siwy włos to stracona okazja.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh co racja,to racja.Ja juz farbuje:DWczoraj pozno wieczorem ogladalam sobie horror.Powiem Ci,ze nawet mocny.Obecnosc..nie wiem,czy widzialas?Wole takie na faktach,niz jakies o mumiach,czy potworkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×