Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duże piersi u szczupłej

Polecane posty

Gość gość
Gdzie ja napisałam, ze jest mi niewygodnie? Właśnie na tej ostatniej jest mi wygodnie :P A kupowanie większego obwodu tylko by się zapinać na inną haftkę jest bezsensu skoro jedna jest dobra. O to chodzi w ściśliwości. Ty np. tego typu stanik mogłabyś mieć 70, ale raczej nie 65. Ale normalny stanik, który nieco lepiej się rozciąga 65F jak najbardziej już by było dla Ciebie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gość z 1_26
nie nosze stanikow, gdyz mam male piersi :) w biuscie mam 87cm, ale jak patrze to powinnam jak cos to nosic 65E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo ( ten sam rozmiar, ten sam wzrost podobna waga i staniki za przynajmniej 150 zł a mało który sklep w ogóle ma taką rozmiarówkę ), ale powiem Ci szczerze ze nie warto inwestować w tanie staniki. Miałam kilka i to zawsze była porażka.. Albo wyłażą druty, albo po pierwszym praniu się deformuje a po drugim rozciąga i wcale nie trzyma piersi. Lepiej wydac więcej na stanik który wytrzyma Ci 2 - 3 lata niż co miesiąc wymiana takiego za 80 czy 100..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
przecież 70 E to nie jest wcale ogromny biust , tylko duży ogromny to 75 G i taki ma na przyklad Iga Wyrwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a nie machnęłaś się czasem podając swój wzrost? Nie powinno być tak czasem 160 cm? Dobry stanik i w niższej cenie niż 150zł powinnaś dobrać z firm: Gaja, czy Gorteks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oprocz gai mam tez dalie, ave z triumpha tez mam stelline i to, ze np kupimy 75 nie znaczy, ze mamy szerokie bary to zalezy czy lubicie staniki usztywnione czy miekkie ja kupuje tylko miekkie i np gaia to 65 ave70 a triumph 70-75 nie obrazajcie dziewczyny siebie i innych bo to chyba nie o to chodzi w tym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogromny to 75 G i taki ma na przyklad Iga Wyrwał x ale 70 i czy j to tez obfity, dlatego nie madruj sie chlopaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi :* Jak coś to piszcie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennya
Wszystko jest kwestią doboru stanika - duży biust może fajnie wyglądać u szczupłej kobiety. Ja od lat noszę biustonosze Triumpha. Od jakiegoś czasu kupuję tylko w internecie - www.telimena.pl. Jestem szczupła, mam duży biust i potrafię zrobić z tego atut! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
hmm też jestem szczupła i noszę taki rozmiar i właśnie tylko w Triumph albo w espricie znajdę coś dla siebie . Również od pewnego czasu kupuje przez neta mam zaufany sklep . www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem szczupła z dużym biustem. Staniki kupuje w Triumphie i Obsesion. Obsługa miła i profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona bielizna zawsze jest w cenie i na czasie. Co powiecie na stanik w krwisto czerwonym kolorze w całości wykonany z koronki? To model – Josephine 1047. Polecam zapoznać się z ofertą. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
155cm i 55kg toz to wieloryb we sie k***a schowaj ma byc 170 i 52 kg max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×