Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gaga1313
Witajcie, Kobietki :-) Czytam, Was, czytam, a nawet w myślach odpowiadam na zapytania, co tak rzadko piszę i co z moimi "żadnymi spodniami" ;-);-);-) Otóż mam wrażenie, że uszło ze mnie życie, ledwie powłóczę nogami i nie mam na nic siły. Teraz piszę, czyniąc nadludzki wysiłek. No ale jak żyć w taką aurę...? Jak żyć? Dieta u mnie trwa, już nawet nie nazywam tego dietą, mój organizm całkiem się przestawił i tak mi z tym dobrze! Po prostu niektóre produkty stały się dla mnie niejadalne i kropka. Uparta, jeszcze ze dwa tygodnie i kolejne spodnie będą "żadne" ;-) Dziewczyny, trzymajcie się, pozdrawiam Was ciepło :-) i idę zaszyć się do jakiejś nory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiałam kto tak imprezuje:):) Gaga już niedługo wiosna :) co dzisiaj jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alhea, chyba ta nadciągająca wiosna tak mnie dobija....Natomiast jedzonko pociesza ;-) Dziś jakoś wyjątkowo niewiele jadłam. Na śniadanko płatki owsiane ze sliwką suszoną, figami, orzechami włoskimi i cynamonem. Potem kasza gryczana z buraczkami duszonymi w soku z ogórków kiszonych, jeszcze potem kapusta kiszona. A na kolację strzeliłam sobie kisiel z soku z jabłek, oczywiście z sokowirówki :-) Tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry dziewczyny :-) w ten paskudny zimowy poranek :-( Nie wiem jak u was ale u mnie zima w pełni :-( a miało być już tak pięknie :-) Sorry że wczoraj po południu nie pisałam ale masa pracy i pogoda mnie uziemiły :-( nie miałam już ani siły ani natchnienia :-( Moje podsumowanie wczorajszego dnia 4 kanapki z wędliną 1/2 papryki 5 rzodkiewki ,miseczka zupy chszanowej , serek wiejski, 1 mały jogurt naturalny , kilka żurawin suszonych i 4 kawałeczki ananasa kandyzowanego 5 szklanek herbat Sportowo 60 przysiadów 1 h biegania po sklepach ( dosłownie biegania bo nie pojechałam do galerii a w mieście było mega zimno brrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Gaga przykro mi że "osłabłaś" ale mam nadzieje że już jest lepiej ? W końcu dałaś się poznać jako babka z werwą :-) więc zbieramy się !kobieto zbieramy i do życia ! :-) co by te "żadne" portki spadały jedne po drugich :-) i powodowały u nas zazdrość ( pozytywną oczywiście ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Izunia jak tam dzisiaj główka po wczorajszym świecie ? Myślę że nawet jeśli boli to i tak pewno było warto ? Bo po tych pochwała dziewczyn to dopiero masz pawera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj z rana tak pusto :D 🌻 jerta to Ty moja ziomeczka :D 🌻 iza he he mam nadzieję że glowa nie boli :D - fajnie usłyszeć komplementy pod swoim adresem :D - Ty naprawdę dobrze przeprowadzasz swoje odchudzanie :D, mi lekarz powiedzial że przy naszych dolegliwościach chudnąć trzeba nie za szybko. ja swoja diagnozę od ortopedy uslyszałam jesienią zeszłego roku, na pierwszym miejscu było schudnąć ( moja waga oscylowała wtedy w granicach 105 kg) - i chudłam no bo nie mam wyjscia , na horyzoncie wymiana stawów? absolutnie nie do przyjecia dla mnie - ale przyszedł grudzień i "odpusciłam" potem urlop rodzinny w górach - tam też pojadłam - i waga znowu do góry muszę schudnać jeszcze tak ze dwa kilo, żeby wróciło to co juz osiągnęłam :O a na horyzoncie następne święta :P dziewczynki nie mozna sie poddawać - żeby coś osiagnac w najlepszej perspektywie - poł roku najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Witam dziewczyny :) ja zaraz śniadanko i później jadę z młodym do lekarki na kontrolę Zobaczymy co powie. Ja dziś mam wyznaczone od gacy 60 min treningu hehe ale to dopiero jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witaj uparta :D - też miałam taki moment jak gaga - nawet myslałam że jakas deprecha mnie dopadła - nic mi sie robic nie chciało - może to jakieś przesilenie wiosenne nas chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 i slodka sie zameldowała na kawce :D ja chyba tez zaraz się do lekarza wybiorę - muszę poprosic o nastepne skierowanie na rehabilitacje. wczoraj miałam malo - tylko 4 km :O i moze w końcu na rowerek wsiade dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja sie melduje po kawce już ale z ziółkami wczoraj znowu nie popisałam z wami bo tak mnie straszliwie głowa bolała w skroni całe popołudnie i wieczór byłam nie do życia, aż dziwię się że udało mi się zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 axxk okropne te wirusy teraz - uważaj na siebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Rany dziewczyny tak mi przykro że was tak nękają te chorób ska , ale dobrze że jesteście pod kontrolą lekarzy :-) Moje dolegliwości zminimalizowały się odkąd tańczę i możecie mi nie wierzyć ale wyniki laboratoryjne i radiologiczne są owiele lepsze :-) szkoda że nie mogę wam tego pokazać :-) Ale jak widzę moją panoramę za oknem to mnie trafi (trudno powiedzieć co ) Ella mam ten sam problem :-( zbliżają się święta ! I szukam inspiracji co by tu zrobić żeby było pysznie , świątecznie ale nie za bardzo kaloryczne ? Bo nie mam ochoty marnować tego co już osiągnęłam a wiem że co innego takie małe odstępstwo na np. Babskie sabaty a co innego na święta i dojadanie po świętach - trudno po czymś takim wrócić na właściwe tory :-( Myśleliśmy z mężem o wyjeździe do spa na ten czas ale niestety za puźno się za to zabraliśmy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Kobietki te moje wyniki nie obejmują oczywiście leczenia onkologicznego (ale z tym też jest na razie super !) Ale to wynik dobrze ustawionego leczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Trochę siedziałam w internecie i znalazłam fajne przepisy i porady jak odchudzić tradycyjne potrawy wielkanocne :-) chyba z nich skorzystam :-) Musze jeszcze przemyśleć co wogóle zrobię ? I tak ustawić gości żeby ewentualnie tylko jeden dzień wyłączyć z ćwiczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dziewczyny może wy macie jakieś fajne pomysły na takie odchudzanie potrawy na wielkanoc ? Postawie chyba na bardzo kolorowy stół i ciasta raczej z owocami niż serniki czy mazurki :-) myślę że taki biszkopt z owocami i galaretka będzie do zaakceptowania ( jeszcze nie wiem co na to moi panowie :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Hej dziewczyny, Gaga dzięki, a powiedz jak sobie radzisz bez tłuszczu? Nie masz suchej skóry? Ja kiedyś jadłam podobnie i nie wyglądała najlepiej. Uparta na razie nie myślę o świętach, pewnie tradycyjnie upiekę sernik i pozwolę sobie na kawałek, ugotuję żurek i zrobię jaja faszerowane, pasztet, pasztet jajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta kochane, ONI nas chyba wykończą....mam na myśli tych, co odpowiadają za pogodę. Ja, człowiek pełen życia i energii, jak trafnie zauważyła Uparta :-), czuję się jak jakiś wymoczek bez życia. W mojej metropolii ;-) leje, wieje i szarość zabija ludzi. Co do świąt....ja mam zamiar przygotować wszystko jak zwykle, skubnąć tylko tego i owego, a moze i nie....Ponieważ kocham kuchnię, jestem fascynatką mazurków, (które w moim wykonaniu są trochę jak małe dzieła sztuki, to co że jestem nieskromna; -) ) A pascha....!?!? No to już świat musiałby się skończyć, żebym nie zrobiła! Mogę tego nie jeść, ale zrobić muszę. Gość, który pyta o stan skóry. Jest bardzo dobrze. Skrobia w ogóle wpływa korzystnie i zmiękczająco na nią, paznokcie twarde jak po odzywce. Mam nawet wrażenie, że włosów mi przybyło. Na głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga to ja alhea:) nie umiem piec mazurków i poproszę o jakiś łatwy przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Głowa nie boli,samopoczucie dobre,tylko ta pogoda...Co chwilę zadymka śnieżna a że temperatura plusowa to wszystko topnieje i na chodnikach breja.Zaczęłam dzień od sałatki owocowej,póżniej był łosoś wędzony i razowiec, a na obiad przewiduję szpinak i jajka sadzone Mimo paskudnej pogody życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Dziewczęta wróciłam od lekarza z młodym jeszcze musimy w chacie siedziec. Ale jak wróciłam to wskoczylam na rowerek 50 min przy pulsie 130 ok pulsometry pokazał ze 436 kcal spalonych hihi dziewczyny powiem wam jedno czy ktoś w face wierzy czy nie czy próbował czy nie obejrzyjcie sobie jego filmiki motywacyjne na youtube motywuje na maksa bez względu na to kto jak i czym się odchudza. Naprawdę warto daje mi energię powera i jakaś taka radość z tego odchudzania :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga, ja bardzo prosze o sprawdzony przepis na paschę :). U mnie dzisiaj zmienila się druga cyferka na wadze , zamiast 8 jest 7, no i fajnie, zobaczymy jak dlugo. Dzwonilam do Pani dietetyczki, ze nie moge platkow owsianych, bomoje jelit cierpia . To wymienila mi na chleb i jogurt. Dzisiaj jestem trochę glodna, bo jem byle jak . Nie przestrzegam godzin i dokladnie przepisów. Jeżeli chodzi o wysilek fizyczny to gratuluję Wam wytrwalości. Zazdroszczę , ja coś się lenię ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie,dziś mam mały kryzys,z chęcią bym zjadła coś słodkiego.Jak to wytrzymam to będzie ok.W święta mam zamiar trzymać się ściśle diety -nawet kawałka ciasta nie zjem bo jeśli się skuszę to nie dam rady diety ciągnąć dalej.Podsumowanie dzisiejszego dnia ;1.pół papryki,kromka chleba pełn.,wędlina,2.ogórek kiszony,parówka,jabłko.3.surówka z kiszonej kapusty,2 łyżki ziemniaków,pulpet wieprzowy.4.kolacji jeszcze nie jadłam-coś tam przegryzę jakieś warzywko.sportu 0,wypiłam dużo cherbatek.Widziałam dzisiaj ładną kurtkę wiosenną jak ja bym chciała muc kupić taką rozmiar 40-42.Mogę jedynie pomarzyć.Mam nadzieję że wytrwam i kupię sobie taką na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Ulcia pomysl że słodkie tylko może cię od tej kurtki oddalić więc ani nie rusz nawet nie myśl o słodkim :) ja mam dietę bez cukru i soli to jest hard Core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem, postanowiłam wziąć się za siebie tzn za wygląd więc siedzę z farbą na głowie. juz 2 tygodnie przymierzałam się i świeciłam siwymi włosami ale dzisiaj w pracy usłyszałam "ale ty siwa jesteś" więc maluję w końcu. a może przyszaleje i jeszcze jakąś maseczkę zrobię. kurcze dziewczynki ja juz nie mam siły mam same problemy i w pracy i w zyciu osobistym.. to co osttanio mnie spotyka to wystarczyłoby dla kilku osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Pytalas Uparta co można dietetycznego zrobić na święta.Ja sobie zrobię schabowego w otrębach żytnich,roladki ze schabu z pieczarkami gotowane bez panierki.A moim chłopakom zrobię co będą chcieli.IMusze wymyślić jakieś sałatki bez majonezu,cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta, proszę bardzo, to jest link do przepisu z najlepszą paschą ma świecie. http://www.mojewypieki.com/przepis/klasyczna-pascha-wielkanocna Od "zawsze" robiłam według takiego przepisu, a kiedy pojawił się na stronie Doroty, utwierdziło mnie to w przekonaniu, że to przepis idealny. Alhea, jeśli chodzi o mazurka, to również na tej stronie znajdziesz genialne przepisy. Po lewej stronie kliknij w opcję Wielkanoc. Natomiast mój osobisty przepis jest następujący. 300 g mąki pszennej, 200 g masła, 100 g cukru pudru oraz 4 żółtka z jajek ugotowanych na twardo. Żółtka ścieram na tarce, że wszystkich składników mój robot zagniata ciasto kruche. Aaa! Dodaję jeszcze skórkę otartą z jednej cytryny, tylko tak, żeby białe się nie stało. Ciasto trzeba cienko rozwałkować, nadać mu kształt e jakim chcemy mieć mazurka i do pieca w 180', około 10-15 minut, ale trzeba obserwować. Musi być pięknie złoty, a nawet ciut mocniej niż złoty. Kajmak robię gotujac mleko skondensowane slodzone w puszce przez dwie i pół godziny. Ale teraz można kupić gotowy kajmak, polecam z Gostynia, tak samo jak mleko. Jest najlepszy. Kajmak miksuję z łyżką masła, ma lepszą konsystencję do nakładania na mazurka. No a potem to już radosna twórczość :-) zdobnicza Jeżeli chcecie zobaczyć moje mazurki sprzed roku, to są tutaj w 3 komentarzach z 2 kwietnia 2015 wstawionych po godz 23 pod nickiem maria_m. http://www.mojewypieki.com/przepis/mazurek-kajmakowy-i-czekoladowy Tak się zazwyczaj zabawiam przed świętami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Axxk trzymaj się jakoś ,bądź dobrej myśli że się ułoży z czasem.Ja też mam dziś gorszy dzień,mam problemy z synem który ma adhd,dziś poryczalam się z bezsilności.Ale poddać się nie poddam będę walczyć o niego do końcaPozdrawiam ciepło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Ty artystka jesteś! podpowiedz proszę, płatki kwiatuszków to z migdałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×