Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

witam, jakos dzisiaj postanowiłam zrobić odwyk od kompa :) ciepło i słonecznie a my cały dzień przesiedzieliśmy w domu bo mieli nam po 12 odwieźć babcie ze szpitala i ostatecznie przyjechali o 18... zastanawiam sie na jaka diete przejsc i za jaki sport sie wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
A teraz podsumowanie dnia 3 połówki bułki z ziarnami , z sałatą ogórkiem , papryką , jajkiem , 4 plasterki wędliny, pół paczki ryżu z potrawka z kurczaka , pół miseczki fasoli w sosie pomidorowym , 1 gruszka 3 kiwi 1 mały jogurt naturalny 5 herbat owoc , 2 małe kawy 3 szklanki wody Sportowo 1 h tańca 40 przysiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No wreszcie jesteście kochane Axx jaki byś sport nie wybrała to i tak będzie super pamiętaj że ma ci sprawiać przyjemność :-) U mnie dzisiaj było bardzo brzydko padało i było nieprzyjemnie :-) Mam nadzieje że reszta dziewczyn też się odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
podsumowanie dnia-pomidor,kanapka z szynką,kawałek ogorka,kawałek kiełbaski,2 łyzki ziemniaków,plaster karkówki gotowanej z przyprawami,sałatka z sałaty i pomidora,kawałek ryby smazonej,pomidor.sport-6 km spacer dość szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, za mna juz od 2 lat chodzi wielka chęc jazdy na rolkach tylko nigdy nie miałąm ich na nogach i tu mam dylematy - czy trudne to, i czy wypada osobie w moim wieku i z moja waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuję za przyjęcie. Jeśli chodzi o mojego partnera to nigdy nie powiedział mi niczego czego nie chciałabym usłyszeć. I mam wielkie oparcie w nim. Sam stwierdził, że jak chcę to kupi mi karnet na fitness i oczywiście zajmie się dziećmi:). Za to mój teść, straszny cham mi powiedział, że jestem gruba i najgrubsza z nich wszystkich. Wierzcie mi, że poszło mi w pięty od tego, zwłaszcza, że on waży ok 150kg. Zabolało. Moi rodzice też mi kibicują i po dwóch tygodniach diety jak u nich byłam od razu zauważyli, że troszkę brzuszek mi opadł i lepiej wyglądam. Motywująco, aż się chce. Ja wchodzę przeważnie wieczorami na forum, bo moja młodsza córka raczkuje i porusza się po całym domu, muszę pilnować Małego Zbója żeby czegoś nie wywinęła:). Uparta to rozumiem, że też jesteś z Poznania? To może razem byśmy ćwiczyły? Chcesz to podam Ci maila i możemy popisać. Podsumowanie dnia: dwie ciemne bułki z chudą wędliną, dwa kawałki tarty z warzywami i mięsem, sałatka ze świeżych warzyw, 1.5 litra wody, dwie kawy z mlekiem Wspomagacie się czymś? Jakieś suplementy? Bo ja nie, ponieważ jeszcze karmie piersią, więc też nie mogę szaleć. Waga mi siadła i od tygodnia się nie ważyłam... Muszę kupić nową. Axxk rolki fajny pomysł. Kwestia wprawy, dałabyś sobie spokojnie radę. Ja czekam jak będzie cieplej to wsiadam na rower, jedną córę w siodełko na bagażnik, druga ma swój rower i będziemy zwiedzać. Jest tu jeszcze ktoś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Anastazja nie zupełnie z Poznania a przynajmniej już nie ale niedaleko wiesz kochana ja mam raczej taki tryb życia że muszę indywidualnie organizować sobie zajęcia i głównie jest to taniec i przysiady Natomiast codziennie opisuje swoje wyczyny dietowo i sportowe wiec jeśli będziesz z nami to poznamy się lepiej :-) I razem stoczyć ta batalię o swoją figurę :-) Teście się nie przejmuj tylko to co sami o sobie myślimy jest ważne a jeśli i twój mąż myśli tak jak ty i cię wspiera to już jest fantastycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie z Poznania, ale do znaku Poznań mam może 1km :) Ok. Bardzo mi miło. I cieszę się, że mogę tu z Wami walczyć. tego mi trzeba. Rozumiem, ja jestem na macierzyńskim, więc mój czas jest tylko uzależniony od mojego partnera, który się córkami zajmuje jak ja chcę iść na jakieś wygibasy:) Też będę opisywać, na razie dietka , a niedługo mój debiut sportowy. Wytrwałości Kobietki. Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczorek, Dziewczyny Kochane :-) witam nowe Koleżanki, dobrze, że jesteście :-) Axxn, jeśli chodzi i rolki to nigdy nie jest za późno. Ja zakochałam się w rolkach dwa lata temu, to jest cudowny sport! Kocham! Kocham! Jednak przy naszych gabarytach trzeba koniecznie kupić właściwy rodzaj rolek i można śmigać aż miło. Ja z zakupem rolek przeszłam prawdziwą drogę przez mękę, ale jak już mam te docelowe, to nie ma większej frajdy. Jak będziesz chciała wskazówek, to wymienimy się mailami i trochę poopowiadam Ci. Czy Ty też z okolic Poznania? Bo tam dwa najlepsze rolkowe sklepy w Polsce. I instruktorzy cudowni :-) Uparta, siostro Ty moja. Widzę, że nawet sylwetki mamy podobne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chciałam przyznać, że wczoraj ciężko zgrzeszyłam....zżarłam dwa ciacha. Żaden rozsądek mi nie pomógł. Musiałam....nie jestem dumna z tego powodu, ale dziś dostałam @ i to zapewne TO mnie popchnęło do takiego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ serwuje kawke i otwieram nowy tydzień na naszym wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frankaa - za reklame suplementów dziekujemy :( ewelina - ciesz sie, że ci sie udalo, moja bliska kolezanka zmarła niedługo po operacji takiej jak twoja w wyniku powikłań, co skutecznie odwiodło mnie od podażania ta drogą i uważaj na siebie !!!!! bo do trzech lat po zabiegu ( chyba) występuja powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk - tez nie lubie chodzic po lekarzach, dlatego doskonale Cie rozumiem, ale czasami trzeba - np. zapalenie pecherza czy przydatków czy jak w moim przypadku skierowanie na rehabilitacje, czy leki przeciwalergiczne, które biore i które mi muszą wystawic w przychodni. ja kocham wycieczki rowerowe :D i mam nadzieje że już niedlugo i zainaugurujemy z meżem sezon rowerowy w naszym wykonaniu - marzy mi sie wycieczka rowerowa na Hel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparta masz swieta racje - musimy nastawic sie na dlugą droge z naszym tłuszczem - spokojna , zbilansowana dieta - minimum 6 mc - na pewno da wspaniałe rezultaty :D dziewczyny meldowac sie na kawce, pisac co sie udało a co nie, jak przetrwałyscie weekend (dla mnie najgorsze - pod wzgledem diety - dni w tygodniu) ja przygotowywałam słoiki - dla mojego studenta :D, ale ogólnie dałam rade - co mnie cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nie nadaję się na weekendy. Masakra, wczoraj serniczek i nosilo mnie do podjadania. Nawet nie bylam glodna. Na szczęście mamy poniedzialek. Nigdy się nie cieszylam z poniedziałkow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
I ja się melduję.Mi też się marzy wycieczka nad morze,ale ja z okolic Białegostoku jestem więc rowerwem nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez melduje sie po kawce juz oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, moje miłe :-) ja trakcie kawki. Biorę się za siebie, bo moje wersja weekendowa nie podoba mi się :-). Axxk trzymam kciuki za Twoje przyszłe rolkowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o morze, to mnie się marzy przemierzenie naszego całego wybrzeża od krańca wschodniego do zachodniego. Na piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
Cześć dziewczyny! ja przy kawce i po śniadanku 1 kromka ciemnego pieczywa,2 plastry polędwicy z kurczaka, 4 rzodkiewki, 1 zielony ogórek:) Gośćulcia ja znalazłam na siebie 48:( i wlazłam). I był to chyba największy jaki znalazłam strój. Uparta zgadzam się w 100 procentach naturalne metody najlepsze, wprawdzie wybieram się do naturhousa dziś ale jedyne co tam kiedyś brałam to były moczopędne dodatki do wody, żeby się pozbyć jej i toksyn z organizmu. Skalpel to nie dla mnie! A co macie dziś na obiadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:). Melduję się i ja:). Ja już od godziny po kawce i śniadanku, ciemna bułka z wędliną. Teraz o 12 jakiś owoc. Moja Małą właśnie śpi więc mam chwilę. Mamuśka35 też myślałam o naturhouse. Nawet ostatnio w Poznaniu były jakieś obniżki cen i pierwsza wizyta za free, ale jakoś nie mogłam się zdecydować. Po porodzie byłam u dietetyka, ale nie powiedział mi nic czego bym nie wiedziała, nawet mnie nie zważyła, więc nie mam przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak idziecie do naturhouse to mam dla was małą radę - twardo negocjujcie ceny i nie dajcie sobie za duzo suplementów "wcisnąć", albo od razu określic warunki, że np. na jedna wizyte masz dajmy na to 60 zł . Ale tak wogóle to bardzo fajnie i szybko !!!!!! odchudza sie w naturhause :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
hej Anastasiya to moje drugie podejście do natur, pierwszy raz byłam jakieś 2 lata temu i schudłam ok 15 kg co wzburzyło moje hormony itp:) no i zaszłam w ciążę:):). Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie dietetyczki okazały się super wsparciem. Mam nadzieję, że tym razem dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobietki :-) przepraszam że dopiero teraz ale bardzo późno wstałam i z marszu musiałam się zająć pracą :-( a teraz musze ogarnąć dom po weekendzie :-) Wczoraj poszłam bardzo późno spać bo się zaczynałam no i przesadziłem :-) to już niestety nie na moje 18 ;-) lat takie nocne czytanie kosztem snu :-) dzisiaj jestem śnięta jak ryba hihi ale warto było bo książka świetna :-) Dziewczyny gdyby nie to że mam te swoje 18 lat to pewno też bym się skusi na te rolki :-) nigdy nie próbowałam ale na łyżwach jeżdżę więc na tym ustrój stwierdził pewno też bym dała rade :-) ale wiecie moje gabaryty (musiałabym zamontować sobie światła bo policja pewno by mnie pomyliła z pojazdem czterokołowym hihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Gaga ty mi tu nie siostra :-) tylko częściej pisz bo tęsknię za twoim humorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie zaglądałam bo wypadł mi nagły wyjazd, w weekend sprawy rodzinne i nie miałam głowy do netu. Nie mam się czym pochwalić, na wyjeździe jadłam co było i zamiast spadku mam ponad kg na plus. Walczę dalej. Baja co dietki przy hashi, tutaj są historie jak to jest z nabiałem i glutenem. http://commed.polki.pl/dieta-i-suplementy-przy-niedoczynnosci-tarczycy-i-hashimoto-vt50353.html?sid=03e5ced74b8451629a22eae07bbe08d6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Beaty Kepińskiej "zaradna" polecam ! Świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No to poniedziałek z górki :-) fajnie tylko niepotrzebnie się przegłodziłam rano i teraz mnie nosi po kuchni wiec chyba lepiej już pujde potańczyć bo po tym mi się nie chce jeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×