Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorka82

Własna działalność w domu i NUDA

Polecane posty

Gość gośćautorka82

Prowadze maly sklep internetowy i poczatkowo bylam zachwycona praca w domu, byly same plusy a zero minusow. Po roku zaczyna mnie to mierzic. Interes sie kreci, ale ciagle siedzenie samej w domu mnie dobija :( Moze sa tu jakies kobitki pracujace w domu? Jak sie czujecie? Nie brakuje wam towarzystwa ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można posiedzieć na takim forum jak to :D ja mam podobne zajęcie od lat i nie narzekam. doceniam że nie trzeba rano wstawać i wysłuchiwać pretensji szefa. czasami robię coś innego co wymaga dyscypliny i wysiłku i zawsze jak wracam z tego czegoś to wiem jak fajna jest praca w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz przeciez caly wolny czas promowac sklep i szukac nowego zbytu... potem to juz z gorki pracownik i seidzis tylko, mzoesz wyjsc orbic ockolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakowało jak tak robiłam, wolę jednak wyjsc z domu codziennie, A ten interes tak wiele czasu ci zajmuje? moze rob to po godzinach w normalnej pracz na pol etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ma pracować u kogoś jesli z tego co robi stać ją na utrzymanie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka82
Do pracy wstawalam o 5.00 i bardzo doceniam, ze moge spac ile chce, siedziec do poznej nocy, wyjechac na wakacje kiedy mi sie podoba, pojsc rano pobiegac, mam pelna dyspozycyjnosc w ciagu dnia. To wszystko jest ekstra, ale pracowalam w duzej grupie i brakuje mi kontaktu z ludzmi na codzien (mimo ze nie jestem bardzo towarzyska osoba). Maz wraca poznym popoludniem lub wieczorem, a w ciagu dnia mam kontakt z pania z poczty i ze sklepu. Czasem z kurierem i paczkomat cos do mnie powie. Chodze na spacery, biegam, ale to znowu wszystko sama. Wiekszosc czasu spedzam przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doceniasz tego co masz, jak stracisz docenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozna sobie znalezc jakas dodatkowa prace na przylad, poczytac opinie innych np. na gowork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaKolska
Lepiej pracować na własny rachunek w domu, niż słuchać poleceń przełożonego, takie jest moje zdanie. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, może zainteresuje Cię platforma https://serwersms.pl . Taki system umożliwia masową wysyłkę SMS-ów, to dobry sposób na poprawę komunikacji z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×