Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neotricia2016

Jak rzucić palenie?

Polecane posty

Gość gość
Nie doczytałam, że czytałaś tę książkę, szkoda bo ja 8 lat nie palę, może spróbuj jeszcze raz i się uda: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaram dalej. Tyle w temacie silnej woli. Masz rację, może przeczytam jeszcze raz książkę i "zaskoczy". Skusiłam się tym "nieprzytyciem" , bo tego najbardziej się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Neotricia2016 a może jest ci potrzebny jakiś bodziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alain543 bodziec... być może. Zaczęłam czytać książkę, więc jestem na słusznej drodze. Zobaczymy, czy mi tym razem "zaskoczy". :) Będę zdawać relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Pewien gość palił 30 lat i rzucił z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Wnuczka powiedziała że się do niego nie przytuli bo mu śmierdzi z buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Neotricia2016 szkoda zdrowia haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
No i jak idzie rzucanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123neotricia
Alain543 Czytam książkę, liczę na to, że jak skończę książkę to rzucę :) I z emocji zapomniałam hasła na kafe i nie mogę odzyskać. O! Ale jestem dobrej myśli... w obu przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
a ja pomagam kolejnej osobie rzucić może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alain543 pomagaj, bo ja chyba jestem przypadkiem beznadziejnym. Przeczytałam książkę i jakoś mnie nie trafiło olśnienie. Z jednej strony bym chciała rzucić, z drugiej - przy kawie rano o tym zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Neotricia2016 to nie to że jesteś beznadziejnym przypadkiem tylko ty nie wierzysz w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alain543 dostałam propozycję nie do odrzucenia - jak rzucę palenie to dostanę podwyżkę :) Cóż robić, muszę się rozstać z papierosami :) Propozycja zadziałała motywująco a nie chcę wyjść na niesłowną... Moje dni, jako palaczki, są już policzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
To dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
I jak idzie rzucanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotricia2016
bez zmian mi idzie rzucanie ... od popołudnia jestem zmotywowana...do porannej kawy. A przy kawie - papieros. I tak trwam z zamiarem rzucania. Książkę przeczytałam, z przyjemnością, a teraz czekam na odpowiedni moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka78
Hej hej :) Chętnie przyłączę się do rzucania palenia bo właśnie się na to szykuję.Dziewczyny też tak macie,że obawiacie się dodatkowych kg jak rzucicie?Czy może jakieś wspomagacze do rzucania palenia czy hamujące apetyt bo podobno strasznie ciągnie do podjadania jak nie ma dymka.Ja powiem szczerze muszę rzucić ze względu na zdrowie ale jakoś tego nie widzę.Palę 20lat.Już nawet zastanawiam się na d tym żeby zrobić sobie badanie DNA genetic lab żeby dobrać jakąś dietę i ćwiczenia.Mam nadzieje,że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alain543
Odpowiedni moment to jet po prostu przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura! Nie tyje się od rzucenia tytoniu tylko od żarcia. Jak się nie umiesz pohamować i jesz za dużo to tyjesz, proste :-) NIE TYJE SIĘ OD SAMEGO RZUCENIA PAPIEROSÓW. A tak na serio to na swoim przykładzie powiem. Kiedyś też paliłam, ale miałam też parę kg więcej. Zaczęłam biegać i ćwiczyć z Chodakowską i ochota na papierosy z dnia na dzień poszła w siną dal :-) Czyli dziewczynki ruszamy tyłki z przed komputerów, wskakujemy i zaczynamy uprawiać jakiekolwiek sporty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg antynikotynowy: przebieg Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który następnie zostaje umieszczony w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia za pomocą elektrody. Następnie po włączeniu odpowiedniego programu, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2 - 12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, na przykład. biegunkę, wymioty. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry). Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów. W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jakie obserwujemy jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, innymi słowy oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu. CENNIK Zabieg antynikotynowy (15 min.) - 100 zł. Zabieg wyciszający (15 min.) - 100 zł. (Masaż na łóżku nefrytowym GRATIS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivą
Wprawdzie sama nigdy nie paliłam, ale ale z obserwacji widzę, że rzucanie palenia przebiega różnie i każdy ma na to swój patent. A sposobów jest kilka, np. takie http://niko-lek.pl/nikolek-sposoby-na-rzucenie-palenia.html Fakt, że jednym się udaje, innym nie. Moja mama rzuciła palenie bez żadnej pomocy stopniowo zmniejszając dawkę. Brat z kolei z dnia na dzień przestał i już. Tata nigdy nawet nie próbował, a bratowa po roku niepalenia wróciła do nałogu. Są różne drogi, nie ma jednego schematu. Natomiast mój mąż zastosował gumy do żucia Niko-Lek i stwierdził, że to jest najlepszy sposób na wyjście z nałogu nikotynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby nie palić i nie przytyć najlepszym sposobem są plastry na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×