Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniela639

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość Aniela639

Mam problemy ze skórą dłoni. Brzmi to może dziwie ale mam 24 lata a dłonie wyglądają jak u mojej 50 letniej mamy. Nie wiem kompletnie z czego to wynika, słyszałam jednak ostatnio o zabiegach na dłonie z kwasem hialuronowym. Polecacie coś takiego? Próbowała któraś juz takich zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanaannna
Miałam podobny problem, chociaż u mnie wiązało się to z tym że przez dłuugi czas nie stosowałam żadnych kremów, rękawiczek itp. Zrobiłam sobie zabieg w Opolu w centrum Arkadia i jestem zadowolona, głównie dlatego że moje dłonie w końcu wyglądają na odżywione, ładne, zadbane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię chodzić do Elite , zawsze każdy zabieg jest bardzo dobrze wykonany, za każdym razem widzę , że moja cera jest w lepszej kondycji. Ostatnio robiłam mezoterapię twarzy i szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dłonie świetna jest karboksyterapia zabieg mało przyjemny i trzeba wziąć serię ale warto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funtazja
przede wszystkim idź na konsultację do lekarza-specjalisty - niech ktoś kompetentny spojrzy na Twoje dłonie i stwierdzi, co należy w tej sytuacji zrobić. ja się zawsze obawiam wizyt u facetów, więc znalazłam u siebie w Krakowie naprawdę super babkę, Renatę Budzisz, która zajmuje się i medycyną estetyczną, i dermatologią. nie wiem, skąd jesteś, ale jeśli z Krakowa, to polecam ci panią Renatę, bo ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimka

ja korzystam z medycyny estetycznej i kompletnie nie żałuje. a tym bardziej że trafiłam na super wypełniacz Restylane i jestem z niego bardzo zadowolona bo daje naturalny efekt a zmarszczki są fajnie wypełnione i wygładzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bedzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.

Ja robiłam mezoterapie na dłonie 3 zabiegi w odstępach co 2 tygodnie każdy i skóra na dłoniach jest pięknie nawilżona, wygładzona. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×