Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
Smof odrażający i monotematyczny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam odbija. Tylko od czego? Palicie trawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlamala noge przez szpinak? czy przez nieuwage ? zaszla w ciaze przez nieuwage czy glupote?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przecież to nie są mężczyźni tylko nicki. 😴 Jak nick może być zajęty? Przez nicki-te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick Najszybszy w mieście -Marek z Łodzi jest zajęty. Jutro będzie z nami na karaoke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała orgazm i do dziś odbija jej się spermą Wilka i Władcy lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof :)) dziekuje za ostrzezenie ... bede na 99.99999% unikac szpinaku:)) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Nick Najszybszy w mieście -Marek z Łodzi jest zajęty. Jutro będzie z nami na karaoke jezyk.gifjezyk.gif Hehe, :D Ciii, nie powiem z czego się śmieję. ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedaczko nie każda łapie facetów na dópe jak ty głupia kurfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusiaaaa
z czego się cieszysz? że zdradzasz swojego męża , który cię sponsoruje? ciekawe czy twoi bliscy będą się śmiali widząc i czytając twoją działalność. gdzie władca lalek podający się za twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przywitasz się z mężem Imperium? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov to kobieta :) 4Imp chciała adres mailowy ale nie chciała dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza prosila Imperium o adres email. Petrov to ich projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, Imperium i jakis facet to wspólne dzieło Petrov. Same powinny byc na tej liście plus Wilk, Koke, Najszybszy i Widmo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być zj*****m żeby bronić tego projektu, jak to robiły Kusza i Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przykro mi nie robiłam projektów. Mylicie mnie z kimś. ;) Kingisiaaa . :D :D debilka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzisz ze ktos jara sie projektami. Raczej ktos ma je w d***e. Ale nie broni takiego gowna. Tak robia tylko zjeby. Ale jak pragne zdrowia to nie moja wina ze one ciebie nie chca tylko mnie smofiku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś debilka zazdrosna egoistko. Zajmij się mężem i pilnuj swoich spraw. Co można spodziewać się po :kobiecie: która priwuje z Widmem, broni Petrova, chce od niego @ oraz pieprzy się z facetami z ero :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Sama jesteś debilka zazdrosna egoistko. Zajmij się mężem i pilnuj swoich spraw. Ale jakich spraw? Pilnuję swoich spraw ciągle. ;) A Tobie nie mam pojęcia o co chodzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerek w akcji ma ważną misje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (...) Co można spodziewać się po :kobiecie: która priwuje z Widmem, broni Petrova, chce od niego @ oraz pieprzy się z facetami z ero pechowiec.gifxA to mnie zaciekawiło :) A co to mężczyźni z ero to jakiś "spaczony" gatunek, nie można się z nimi pieprzyć, czy jak? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pojęcia o co chodzi patologiczna babo z wąskimi warami? chodzi o twoją żałosność, fałsz, obłudę i zazdrość. ]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewe kto by chciał z tobą? :) nie pochlebiaj sobie wyniosła damo z zadartym nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Mój temat ładnie się rozkręcil, ale nadal niezbyt wielu wolnych widzę ... mężczyzn :) Ogólnie nie przeszkadza mi to,czy mężczyzna jest zajęty, ale jeśli dochodzi do rozmów o seksie ... juz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ewe kto by chciał z tobą? usmiech.gif nie pochlebiaj sobie wyniosła damo z zadartym nosem.xAleż jasne, że nikt 😴 To już mamy ustalone, więc śpij spokojnie, pomarańczko ;)A mój post nie był o tym, ale to drobiazg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×