Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
androgej ma złamany kręgosłup moralny i jest wyjątkowo tępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś gość zdziwiona dziś Androgen, Uderz w stół? Zaproponowalam temat do dyskusji oraz wypowiedzialam swoje zdanie. Uważam, ze są pewne granice. x To ich nie przekraczaj. I daj żyć innym tak jak chcą. x a ty zejdź do podziemia z kurfiarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Nigdy ich nie przekraczam. Każdy żyje zgodnie z własnymi przekonaniami. Osoby, które przekraczają granice pokazują tylko jakimi wartościami kierują się w życiu. Niestety są osoby, które tego nie akceptują i potrafią głośno wyrazić swoje zdanie. Takze Ty nie przekonasz mnie, ja nie przekonam Ciebie i każdy do swoich zabaweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera idź na swój temat bo ciągniesz za sobą spamerke góro mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz zastosuj się do własnej rady wadero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko że ja nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. Nie interesuje mnie to jak żyjesz i Twoje zasady. Chcesz się interesować tym co ja robię? Proszę bardzo. Jeśli nie szkoda Ci czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tolerancja polega na tym żeby nie oceniać innych. nie zdradzam i dobrze. Inni zdradzają ich sumienie, ich powody. Ty wskażesz może palcem zdziwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen I CiZ żebyście nie wiadomo jakich słow użyli zdziwiona ma rację.Nie ten jest zły kto ma zasady , tylko ten kto je łamie. Będziecie tu siedzieć dziady do starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
A gdzie napisałam, ze granice są jednakowe dla wszystkich lub, ze to ja je wyznaczam? czytanie ze zrozumieniem kłania się kolejny raz. Cyberseks jest zdradą emocjonalną i to zostało stwierdzone przez osoby nieco mądrzejsze od nas. P.S. Z faktami sie nie dyskutuje :) Nie mam zamiaru nikogo nawracać. Wyrażam swoje zdanie. Często miałam okazje uczestniczyć w podobnych dyskusjach na poziomie. Myślałam, ze tutaj taka dyskusja też jest możliwa. Każdy postępuje tak, jak uważa to za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tolerancja polega na tym żeby nie oceniać innych. nie zdradzam i dobrze. Inni zdradzają ich sumienie, ich powody. Ty wskażesz może palcem zdziwiona? x przez zdrade zawsze ktoś cierpi, rozpadaja sie związki, obrywają dzieci, więc nie piertol o tolerancji, bo zdrada jest czymś złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno moralne i kurfiarstwo należy potępiać i niszczyć w zarodku, bo nie dość, że krzywdzą ludzi którzy nie zdradzają poprzez rozbijanie związków to jeszcze choroby roznoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś przez zdrade zawsze ktoś cierpi, rozpadaja sie związki, obrywają dzieci, więc nie piertol o tolerancji, bo zdrada jest czymś złym. x Więc masz misję. Nawracaj zbłąkane owieczki. Życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy wierny pedał niż męska kurffa bezzębny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś gość dziś przez zdrade zawsze ktoś cierpi, rozpadaja sie związki, obrywają dzieci, więc nie piertol o tolerancji, bo zdrada jest czymś złym. x Więc masz misję. Nawracaj zbłąkane owieczki. Życzę sukcesów. x debilku, nadinterpretujesz jak ci wygodnie, a najgorsze jest to, że nie potępiasz zła którym są zdrady. Jesteś dnem moralnym, nie rozmnażaj sie kurfo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś 22.44 I chuuj Cię to obchodzi. X co ty właściwie sobą reprezentujesz uju ? jaki ty przykład dasz swoim ewentualnym dzieciom kanalio patologiczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CENNIK USŁUG PROTETYCZNYCH Inlay – onlay Ips E.max 1000 zł Inlay – onlay PRETTAU ANTERIOR NOWOŚĆ!! 1200 zł Korona ceramiczna na metalu CrCo 600 zł Korona pełnoceramiczna (cyrkon) 2 lata gwarancji 850 zł Korona pełnoceramiczna (cyrkon) 5 lat gwarancji 1100 zł Podparcie cyrkonowe 2 lata gwarancji 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś O kùrwa, ale mi pojechałeś usmiech.gif edytowano dziś X szuja nawet jednego zdania nie umie napisać bez poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś CENNIK USŁUG PROTETYCZNYCH Inlay – onlay Ips E.max 1000 zł Inlay – onlay PRETTAU ANTERIOR NOWOŚĆ!! 1200 zł Korona ceramiczna na metalu CrCo 600 zł Korona pełnoceramiczna (cyrkon) 2 lata gwarancji 850 zł Korona pełnoceramiczna (cyrkon) 5 lat gwarancji 1100 zł Podparcie cyrkonowe 2 lata gwarancji 500 zł Bbb Jesteście niemozliwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś O kùrwa, ale mi pojechałeś x Właściwie, to co te kobiety w tobie widzą ? Żywy wibrator i bankomat ? Szczerze, bo wszystko co piszesz jest takie przyziemne, proste i płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te forumowe Casanowy, pipki zakompleksione. Od rana do nocy siedzą i pierdzą na forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o kims kinkretm z tym k*******m troliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza mi to, że jestem bankomatem i wibratorem. Przynajmniej sobie porùcham i nie wyładuję frustracji na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tobie pisze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Nie przeszkadza mi to, że jestem bankomatem i wibratorem. Przynajmniej sobie porùcham i nie wyładuję frustracji na forum x Robisz za frajera w takim razie. płacisz za seks jak u prostytutki. Tyle że zawodowe kurfy mają bierzące badania i stawiają sprawe jasno, znaczy nie są zakłamane bo jak masz kase to ****asz. A gdzie w tym wszystkim miejsce na uczucia wyższe, jakaś więź z kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio wierzysz w miłość bez pieniędzy? Spadnij na ziemię. Życie kosztuje. Za najniższą krajową to możesz się do teściowej wprowadzić. Po roku z kochanego zięcia staniesz się nieudacznikiem i wrócisz do mamy. Skończ z bajkami. Przy pustym stole każda miłośc zgaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×