Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość zdziwiona
Za nickiem kryje się człowiek. Jeśli ten człowiek jest zajęty a rozmawia z inną kobietą w sposób raczej jednoznaczny (nawet jeśli są to tylko fantazje) kobieta, która ma klasę nie kontynuuje takiej znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat ale rozwalony przez niebieskie damy, które co wieczór mają przegryw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Midsummer. ;) 🖐️ gość dziś jak nie masz pojęcia o co chodzi patologiczna babo z wąskimi warami? chodzi o twoją żałosność, fałsz, obłudę i zazdrość. ]usmiech.gif Ty chyba kobitko masz problem. Wyczuwam dym...to zazdrość? ;) Ty chyba mi nie zazdrościsz? :) Czego? Kogo? Nieeee żartuj. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Ciekawy temat ale rozwalony przez niebieskie damy, które co wieczór mają przegryw cool.gif Może przeanalizujesz najpierw kto robi zadymy, a później pisz przemyślenia. Ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwaliłam temat tymi dwoma postami, czy teraz trzecim rozwalam? ;) Postaram się czwartym już nie, rozwijajcie dalej, na pewno będzie pasjonująco :classic_cool:4-te 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zauważył gdzie wzmianka o nudziarzu Najusiu tam pojawia się Wachlarz i walczy jak suka i goni za kundlami z cieczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto robi zadymy? jak ma się mąż władca lalek? przywitałaś go? i kto robi zadymy aktorko za dyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraka kogo dziś oskarżysz? Kuszę, Petrova czy Widmusia? Podobno masz kogoś i wysyłasz nagie zdjęcia. Ćwierkają wróbelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Przyznam szczerze, ze miałam nadzieję, ze temat pójdzie w innym kierunku, ładnie się zaczął :) Szkoda, ze stał się kolejnym dotyczącym Imperium. Na liście widzę co najmniej kilka na Jej temat. Czy jest szansa na choć jeden temat, który nie będzie Jej dotyczył. O ile wiem (choć w końcu to tylko nick wg słów zainteresowanej) jest kobieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraka złość piękności szkodzi Mów za siebie Nie każda wysyła lujom gołe zdjęcia Nie każda zdradza jak ty i Wachlarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat i co? rozwalony przez wyniosła ewe, samansarę i imperium aż rzygac się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dlaczego pomarancze w starciu z imperium sa faworytem? Ta dziewczyna walczy jak lwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie kobiecie popisać, zabłysnąć seksapilem i w końcu przywitać się z mężem Władcą lalek :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fajny temat i co? rozwalony przez wyniosła ewe, samansarę i imperium aż rzygac się chce. co ty bredzisz, przecież to trole rozwalają temat pomówieniami i wklejkami hipokrytko zakłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś gość dziś (...) Co można spodziewać się po :kobiecie: która priwuje z Widmem, broni Petrova, chce od niego @ oraz pieprzy się z facetami z ero pechowiec.gif x A to mnie zaciekawiło usmiech.gif A co to mężczyźni z ero to jakiś "spaczony" gatunek, nie można się z nimi pieprzyć, czy jak? cool.gifoczko.gif No właśnie. Czemu nie można się pieprzyć z Petrovem????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wziąłeś pod uwagę długotrwałej formy. Szkoda, że zakłady anulowane. Czułem grę przeciwko faworytom i duży hajs do wygrania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
A co? Myliłam się do kogoś idioci? Sami n*******lanke robicie na Widmo, kuszę a tylko do mnie sie przypieprzacie! Wysłałam jedna fote, na której nie było widać ani kawalka piersi, ale chociaż wiem kto jest pieprzonym sprzedawczyczkiem. Chuj nie chlop 🖐️ Odp******ic się wreszcie ode mnie . Mam swoje życie, a wam śmiało mogę powiedzieć co o was mysle. Bo tylko i az tyle wam się należy. Bez odzewu a teraz k****a żyjcie moimi słowami przez kolejne tygodnie. Aż padniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciiii, agent szampana otwiera, czytaj wkleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tu jesteś Sraczko ? Nie ma Kuszy. Nie będziesz więcej nikogo oskarżała Srako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie. Czemu nie można się pieprzyć z Petrovem????? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifxNaprawdę zaliczasz tę osobę do mężczyzn? :O To gratuluję standardów :) Przyznam, że nie brałam pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara czuje niepokój:P Wysłałaś kilkadziesiąt nagich fot. Kinga po co te kłamstewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Naprawdę byłabym bardzo wdzięczna gdybyśmy mogli powrócić do tematu :) Nie interesują mnie Wasze chore przepychanki i proponuję je uskuteczniac na własnym temacie. Dziękuję :) Odnoszę wrażenie, ze większość mężczyzn jest zajętych. Zastanawiam się wobec tego, czego tak naprawdę szukaja na forum (jakby nie było erotycznym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
2032 gość. Sraczki to ja ci takiej życzę aby ci oczy wywrocilo!! A ode mnie się odp*****l i idź d**e liz tym którzy cię zauważają w ogóle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dajcie spokój z tą "wyniosłą Eve" 😭 Ja? Taki słodziak prywatnie ? ;) No pomówienia, no :O ;)Dobrze, wracam pokornie do tematu: więc czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś gość dziś No właśnie. Czemu nie można się pieprzyć z Petrovem????? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x Naprawdę zaliczasz tę osobę do mężczyzn? pechowiec.gif To gratuluję standardów usmiech.gif Przyznam, że nie brałam pod uwagę. Sama go umieściłaś w cytacie. Ja nie czytam w twoich myślach kogo cytujesz jako faceta, a jednak facetem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Ciebie chyba p****alo:D Nie czuje nie pokoju bo nie mam powodu :) A Ty się brandzluj. Na zdrowie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.31 Widmo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×