Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zblizenie z 16letnia córką to coś złego jeśli ona sie zgadza?

Polecane posty

Gość gość
Do gość 10.08.2017 17.23 Co ty bredzisz??? (szok) obrzydliwe!!! ojciec powinien kochać córkę czystą miłością i nie ma prawa myśleć o niej w żaden obleśny sposób. Jestem w wielkim szoku, że ludzie są zdolni nawet do takich wynaturzeń. Normalna dziewczyna poszłaby z czymś takim do sądu, a ty piszesz, że jest to naturalne??? Chyba ojciec Ci od dzieciństwa, pod tym względem pranie mózgu robił, aby dostać to czego chciał bez protestów i zagrożenia. W życiu, ale to w życiu nie pomyślałabym, że córka dobrowolnie to robi z ojcem.Chcecie czy nie to przestępstwo. W przypadku zmuszania do seksu córki karę ponosi ojciec, natomiast dobrowolne współżycie kończy się karą, dla obojga. I nie mów tu o jakimś poziomie bo nawet poprawnie zdań nie potrafisz zbudować. Błąd na błędzie tak na marginesie. Razi po oczach, mam uczulenie na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kolesia który współźyje z własną matkom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałem ze takie wyglupianie z własną siostrą to normalne np. Walenie konia wzajemne . A tu taki atak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego figlowanie w rodzinie jest zabronione karnie . Czy ktoś mi to wytłumaczy dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat się poniża i zwala na psy schodzi na manowce i najniższy poziom gorzej niż zwierzęta.masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega kąpie sie razem ze siostrą ,bo tak sie nauczyli od dziecka . Dziś są dorosłymi ludźmi ,on jest żonaty a ona panną . Mieszkają osobno i spotykają sie na wspólną kąpiel oficjalnie . A co oni tam robią to oni tylko wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to chyba prowokacja jakiegoś walikonia. Za dużo się naoglądał p****li i mu wali na dekiel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fyrunmodlbmoqk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×