Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co robić, tkwić w tym szambie dla dobra dziecka i udawać ze jest ok? Stwarzać pozory idealnego małżeństwa? Nie wiem , gotuje sie we mnie mam juz naprawdę dosyć jestem młody mam dopiero 32 lata a moja żona zachowuje się jak zakonnica ma wszystko dosłownie wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z nią a jak nie pomoże daj jej ultimatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy juz były rezultatów brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro rozmowy nie pomagają, to może chwilowa separacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz podjąć decyzje... Niema co się męczyć ja też podjęłam taką decyzję i jestem w trakcie rozwodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dochode do wniosku ze jesli jestem kochającym mężem ktory dba o dom ,rodzinę daje gwiazdkę z nieba osobie ktora nie potrafi tego docenic to albo jestem ...albo już nie ma wartościowych kobiet które potrafią docenić czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo mają kogoś ... Bardziej prawdopodobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Po co tkwić dalej w czymś co nie ma sensu, jeśli rozmowy nie skutkują to pewnie żona myśli ze pogadasz sobie a i tak będziesz z Nią. Odejdź może to ją ruszy i da do myślenia bo zawsze doceniamy gdy kogoś stracimy, przykre ale prawdziwe. Życzę dużo siły i wytrwałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij suke w doope, nie bądź jeleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedź się z egoistką, piszę to jako kobieta. Tyle fajnych samotnych wartościowych kobietek, które nie byłyby "zakonnicami" i by się cieszyły, że mają takiego fajnego faceta jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sobie wziales to masz :D a tyle wartosciowych kobiet jest samych.. ale z was dupki panowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinowaa
Wcześniej nie była jak zakonnica? Co najbardziej Ci przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave_06
Stary, mam to samo. 31 lat, żona przytyła 20 kg i ma to w d***e mimo próźb i gróźb. Mamy wspólne dziecko i mieszkanie, dziecko głownie mnie trzyma w tym szambie bo inaczej dawno bym odszedł, a tak co? Jak nie masz dziecka, to w długą, jak masz, to witaj w klubie bo mamy ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave_06
Dziecko masz, własnie przeczytałem. Stary, no wlasnie co robic? Odejsc do innej czy twkic w tym szambie dla dobra dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego Deva.... żal mi Ciebie facet, jak czytam Twoje wypowiedzi. Jeśli, żona zachowuje się, jak zakonnica to poszukaj przyczyny. Spróbujcie razem nad tym popracować, jest tyle metod, które pomagają w takich sytuacjach... Podobnie, jak w sytuacjach Deva (czytałam Twój post), można też się udać do poradni rodzinnej, zasięgnąć porady specjalistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tak to jest jak sie bierze laleczki barbie za zonki :D :D albo jeszcze lepiej dwie lewe rece :D badz leniwe znam chlopaka ktory po 20sie ozenil, 4 lata i rozwod bo nie moga ze soba wytrzymac, ona gruba jak beka i w domu nic nie robi, on pracuje zawodowo i jeszcze po pracy w domu wszystko musial robic :D dzieci szkoda tylko, dobrze wam tak palanty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet po ciazy tyje, niektore jesli maja tendencje do tycia tym bardziej trudniej im zgubic nadwage Zamiast wspierac zone to myslisz o rozwodzie, wiec ta przysiega ktora skladales jest nic nie warta, slub wziales dla ladnej buzi ? Powinienes sie spalic ze wstydu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×