Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilona00

co na trądzik?

Polecane posty

Gość ilona00

jakie tabletki/suplementy polecacie przy skórze trądzikowej? od razu mówię, że dietę zmieniłam, a kosmetyki nic nie pomagają, nieważne jakie by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celem rozpoczęcia skutecznej terapii trądziku najlepiej udać się do dermatologa i wykonać badania hormonalne i wymaz ze skóry. A co do sposobów leczenia możesz poczytać: https://portal.abczdrowie.pl/leczenie-tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanra
robiłaś badania hormonalne? może coś nie tak z hormonami właśnie? ja sama długo walczyłam z trądzikiem chociaż mam już prawie 30 lat. nigdy wcześniej nie miałam z nim problemu tylko teraz na "stare lata" :P brałam tabletki iqface, kilka dziewczyn już je polecało właśnie na problemy z trądzikiem. mi pomogły i to bardzo bo twarz mam teraz w o niebo lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/f2/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakaponga
U mnie idealnie spisały się tabletki IQface. Po 3 miesiącach po trądziku nie było śladu, nie mniej każdy musi uważam dobrać odpowiedni środek i do swojej cery i rodzaju trądziku,bo jak się doczytałam, to trądzik trądzikowi nie równy... Ja też nie trafiłam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinia
też brałam iqface i to były drugie tego typu tabletki. dopiero one sie u mnie sprawdziły, poprzednie w ogóle nie działały i byłam w ogóle zła że je kupiłam.... także tak jak wyżej pisze koleżanka... trzeba próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez IQface spisał się rewelacyjnie, w końcu po kilku latach udręki, pozbyłam sie trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlena
każdy ma inne potrzeby. coś może na kogoś zadziałać a na kogoś nie, ja też brałam iqface i pozbyłam się trądziku, a długo walczyłam żeby stan mojej cery się poprawił.. diety i tabletki nie pomagały, żeby już nie wspomnieć o pielęgnacji do cery trądzikowej na którą wydałam setki złotych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaq
zmień forum bo tu się dyskutuje a nie spamuje geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo się bałam i nawet nie samego w sobue ewentualnego braku działania, ale kolejnego rozczarowania, W przypadku IQface okazalo się, że byy to błędna obawy, w końcu znalazłam srodek, który mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!! won spamerska ściero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTekla
Ja też stosowałam Iqface, w sumie to początkowo nie spodziewałam się aż tak pozytywnego rezultatu. I z tego powodu jestem szczęśliwa i zadowolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsze efekty są już widoczne, a biorę IQface dopiero od dwóch tygodni. Jak dla mnie środek ten spełnia wszelkie pokładane w nim nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny89
Drogi "gościu" czy Ty potrafisz coś poza kopiuj/wklej jakiegoś durnego tekstu, który nie jest w żaden sposób konstruktywną krytyką? Ktoś zakłada nowy wątek i pyta o coś skutecznego więc ludzie odpisują używając przy tym nazwy. Dla wielu ludzi to raczej normalne. Jeżeli tak bardzo Cię to boli to nie czytaj o tabletkach, które innym pomogły. Będziesz zdrowszy. Życzę Ci więcej luzu w życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!! WON ze spamem iq góooowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga gdzie dowiecie się jakie najlepsze produkty znajdziecie w drogerii Rossman http://bestcosmetics.blox.pl/html Zachęcam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam brać iqface, nie ukrywam, że impulsem były pozytywne opinie, że zdecydowałam się na ten środek, ale już jestem zadowolona, bo już widac pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×