Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura_1988

niestrawność na początku ciaży

Polecane posty

Gość laura_1988

jestem na poczatku drugiego miesiąca ciaży i co bym nie zjadła wieczorem rano odbija mi się to bólem żołądka, wątroby... ma ktoś tez tak? jak sobie z tym radzić? dodam, że jest to naprawde nieprzyjemny ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napij sie coli serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
nie zaszkodzi dziecku? bo równie dobrze mogłabym się napić żelu do wc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne, pomaga mleko im tłustsze tym żołądek spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
dobrze wiedzieć bo poiłam się 0,5% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rassala
Nie wiem, jak to do końca jest w ciąży, ale mnie przy niestrawności zawsze wspomaga Verdin. Ma w składzie same rośliny, więc sądzę, że jest bezpieczny. zawsze możesz zapytać w aptece. Ważne jest chyba , jakie ta niestrawność ma podłoże, jakie są jej przyczyny. Tu coś piszą na ten temat http://www.verdin.pl/jakie-sa-przyczyny-niestrawnosci.html Może po prostu trzeba zmienić trochę sposób odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie uroki ciąży... Ja do 12 tygodnia poranne mdłości miałam 24h na dobę i to konkretne a kuźwa no nie wymiotowałam ani razu a tak się męczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz późno wypij miete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam czasem sie czulam jakby mi jakispas uciskajacy zalozyli na brzuch. W aucie siedziec nie moglam bo zaraz bolala watroba. Na te bole najlepiej pomagalo mi nie siedziec "pozginana" lezenie na lewym boku jedzenie malych posilkow a czesto, nie dopuszczanie go uczucia glodu bo zamiast niego zaczynaly sie mflosci potem bole itak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza35*

Cześć Dziewczyny, mam takie same dolegliwości. Nieustanne uczucie pełnego żołądka, kłucie z lewej strony pod żebrem, wzdecia i nudności. Co mi najbardziej przeszkadza to to że co bym nie zjadła mój żołądek bardzo wolno to trawi, moje jelita wydają różne dźwięki.  Bardzo to uciążliwe. Staram sie pić herbatki ziołowe na trawienie i miętę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mi sie caly czas odbija. Nawet jak wezme lyk zwyklej wody. Doslownie po wszystkim. Na szczescie mnie nic nie boli. Mialam juz kiedys wyciete kamienie zolciowe. A wiem ,ze na poczatku ciazy one bardzo dokuczaja wlasnie czesto bolami zoladka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×