Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzosmutnamal

Nie wiem czy nie przestać zapraszać moją mamę i rozluźnić kontakt

Polecane posty

Gość gość
Tak zostalo wychowane tamto pokolenie. Masakra. Jedni jednak sie zmieniaja, bo wiedza ze to zle. Inni natomiast to powielaja. Uswiadom matke, ze masz inne zdanie i ze to jest bardzo zle. Powiedz, ze ty sobie takiego czegos nie wyobrazasz i ze to ponizajace oraz oznaka slabosci. Nie boj sie. Klapsa ci nie da. Twoja matka wyzywala swoje nieszczescia na Tb po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem też kobietą,brzydzę sie ludzmi którzy czerpią radośc z tego że komuś przyłożą i cieszą się że ten ktoś cierpi a zwłaszcza dziecko. Natomiast rozumiem ludzi dorosłych choć bicie to nie tylko chuligaństwo ale czasem oznaka wyczerpania nerwowego. Miałam w życiu takie sytuacje że kiedy mi puściły nerwy bo ktoś przekroczył granice chętnie dałabym po łbie:) Ty autorko piszesz o matce,pomijam temat bo to mozna załatwić ale już z mężem łaczy was dziecko.Dlaczego on podnosi rękę na ciebie? tak bez powodu czy po pijanemu a może nadużywasz jego cierpliwości albo w nerwach sama prowokujesz? wiem ze nie mozna tego niczym wytłumaczyć ale każdy ma swoje racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzosmutnamal Ty w ogóle prowadzisz jakoś dom? gotujecie obiady,robicie zakupy do lodówki,jecie wspolnie posiłki?Bo z tego co piszesz to on kupuje cos tam w czasie pracy bo jest głodny ,ty kupujesz rownowarośc/ksiązki i sie licytujecie na co wydajecie kasę. Ty go plujesz,on cie bije i szarpie i nie bardzo wierze w to ze jestes bez winy,bo co by nie powiedzieć kobiety potrafią że facet wyjdzie z nerw.Zrób sobie rachunek sumienia ,co za co przeciw. Tobie sie marzy piwko z kolegami a nie marzy ci sie z mężem kolacja.Moze takie zachowania by was zbliżyły,jestesciue małżeństwem.Bo to co opisujesz to stworzyliście dom PATOLI.Żal dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×