Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 5

Polecane posty

Periodyk niestety codzienny „ŁRzeczpospolita” grzmi, jak to niebezpieczny jest stan bezpieczeństwa pana prezydenta Andrzeja Dudy. Bazując na dość wyrywkowej lekturze alarmistycznego tekstu „ŁRzeczpospolitej” nie zauważam jednak jakiś szczególnych zagrożeń dla bezpieczeństwa zdrowia i życia tudzież samopoczucia pana Dudy prezydenta.xPoza tym moi kochani, bądźmy do bólu szczerzy, któż do k***y nędzy chciałby się zamachnąć na pana prezydenta? To wprost niewyobrażalne i w mej głowie się nie mieści. Jeśli sam sobie krzywdy nie zrobi, jak zrobił se Kaczyński, to inni go z pewnością nie skrzywdzą.xŻeby jednak nie zostawić was w poczuciu niedoinformowania, to w dwóch zdaniach opiszę możliwe zagrożenia zaobserwowane w ostatnich tygodniach.xCałość: http://tnij.org/e6u25w2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury to ty gadasz i nikt ciebie nei slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś bzdury to ty gadasz i nikt ciebie nei sluchaxxZacytuj JEDNĄ i krótko uzasadnij dlaczego tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chociaz nie przeczytales ksiazki a juz piszesz ze tam sa bzdury :D mowisz i masz lewacki smieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem opis, streszczenie i to wystarczy bido..Oczywiście wystarczy człowiekowi inteligentnemu bo komus takiemu jak ty, nie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga bzdura to wczoraj wypowiadales sie na temat pudzianowskiego i jak zwykle musiales sie osmieszyc wielki obronco nie wiadomo tylko czego :D mozesz juz zaczac ssac i odmaszerowac w podskoku radosnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające jest to wszystko... Latkowski już się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś druga bzdura to wczoraj wypowiadales sie na temat pudzianowskiego i jak zwykle musiales sie osmieszyc wielki obronco nie wiadomo tylko czego smiech.gifmozesz juz zaczac ssac i odmaszerowac w podskoku radosnymxxNo to zacytuj moją "bzdurę" i uzasadnij dlaczego tak uważasz...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawcia chyba przypełzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filmy tez oceniasz po trailerze:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz juz zaczac ssac i odmaszerowac w podskoku radosnym xxNie mogę bo to twoja domena. Nie będe ci jej odbierał....Bidusiu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacytuj cos lewakowi :D od cytowania to mamy ciebie smieciu lewacki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś filmy tez oceniasz po trailerzexxJeśli trailer zawiera merytoryczną treśc filmu, to na na ten temat mogę wystawić ocenę, nie wypowiadając się o jakości całego filmu jako dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ty musisz byc straszny w prawdziwym zyciu sfrustrowany stary dziadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bruno Shatyn dziś gość dziś bzdury to ty gadasz i nikt ciebie nei sluchaxxZacytuj JEDNĄ i krótko uzasadnij dlaczego tak uważasz."xxxJak widac po braku cytatu wraz z uzasadnieniem, wiadomo, że ty też żadnej bzdury w moim wykonaniu nie dostrzegasz. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli trailer zawiera merytoryczną treśc filmu, to na na ten temat mogę wystawić ocenę, nie wypowiadając się o jakości całego filmu jako dzieła. x ahahahahahahahhahahahahahaahha o boże co za turbo idiota:D wez zjedz snikersa bo gwiazdorzysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jaki ty musisz byc straszny w prawdziwym zyciu sfrustrowany stary dziadzie xxGdybym był sfrustrowanym starym dziadem może i byłbym straszny. Ale nie jestem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kuzwa natretny,wyobrazacie go sobie w przychodni w dyskusji:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahhahahahahahaahha o boże co za turbo idiotasmiech.gifwez zjedz snikersa bo gwiazdorzyszxxJAk widze nie byłes w stanie zrozumieć tego co napisałem... Nie martw się.To u ciebie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dosc ze głupek to jeszcze ślepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
nie trzeba cytować bo to cały top to twoje antypolskie nastawienie. Niepodoba ci się? To wypad z Polski. A skoro w wyborach twoja partia dostała kopa to radzę stulić pysk i cierpliwie czekać do następnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten p***b kazdego zameczy,wszyscy sasiedzi i znajomi s********ja, jak go z daleka widza:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażam sobie w dyskusji w przychodni. ciekawy i inteligentny rozmówca z mnóstwem wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ty siebie sam rozumiesz pseudo intelektualisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p***b napisal sam na pomaranczowo:D:D:D zalosny cwel:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaajowy dziś nie trzeba cytować bo to cały top to twoje antypolskie nastawienie. Niepodoba ci się? To wypad z Polski. xxGeejowy, geejowy...To tobie nie podoba się mój top.Przeczytaj swoją radę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrażam sobie w dyskusji w przychodni. ciekawy i inteligentny rozmówca z mnóstwem wiedzy x jak sobie przyslodzil na orange lewacka sierota:D dobrze ze powoli sie zaczyna ich tępic !! w niedlugim czasie wbijemy was w ziemie smiecie odpady ludzkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmialem sie z tych jego lewackich rewelacji :D pozdro 600 czas rozpoczac wekend a nie spedzac go na kafe z p****ancem jakims:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×