Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 5

Polecane posty

nazywanie go dyktatorem to coś po prostu skandalicznego i to ze strony reprezentanta obrońcy reżymu któremu wyborcy pokazali czerwoną kartkęxx:DNAzywam go dyktatorem bo mam ku temu podstawy które już ci podałem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak bydło nie potrafi sie zachowac to trzeba bydło pogonic kijem to jest idealne lekarstwo. xxNie wiem. Jestem z miasta i nie orientuje się jak postępujecie na wsi z bydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo postepujesz z powstaniem warszawskim np typowe zachowanie dla deklaxxCzy to znaczy, że tam też było bydło i trzeba było je kijem?Czytałem wiele opracowań na temat P.W. ale nigdzie nie znalazłem wzmianek o hodowli bydła w czasie jego trwania.Opowiedz bo to może być fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością bardziej lis i olejnik są goebbelsowskimi propagandystami (biorąc pod uwagę ich dziennikarską nierzetelność, stronniczość i zaangażowanie polityczne) niż kaczyński dyktatorem.xxMoże tak jest w twoim omamie.Ale z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojna z Państwem Islamskim "Polska idzie na wojnę z IS". Arabskie media już się zainteresowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd szykuje się do hucznego zakończenia swojej „studniówki”. Gwiazdą nowego otwarcia ma być wicepremier Mateusz Morawiecki (48 l.). i jego tajemniczy plan, który według założeń PiS ma stać się prawdziwym cudem dla polskiej gospodarki. „Plan Morawieckiego”, bo tak roboczo nazwano ten pomysł powstaje w zaciszu gabinetów. Niedawno prezes Jarosław Kaczyński (67 l.) zarządził przyspieszenie tych prac. Wszystko po to, by w przyszłym tygodniu rząd przyjął plan w formie uchwały, a projekty ruszyły w 100 dni po uzyskaniu przez gabinet Beaty Szydło (53 l.) wotum zaufania. Zarys planu już dziś na wyjazdowym posiedzeniu klubu w Suwałkach mają poznać posłowie PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PiS krąży dowcip, w którym wicepremier (Morawiecki) żali się premier Szydło, że „miał być w rządzie kimś ważnym”, a ona odpowiada: „ja też”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu potwierdzenie moich słow na temat Jarosława K. z ust fachowca...xO komentarz do dosadnych słów prezesa Kaczyńskiego poprosiliśmy ekspertów. W opinii politolog Uniwersytetu Warszawskiego, dr Ewy Pietrzyk-Zieniewicz w przemówieniu lidera PiS słychać było wiele patosu. x- Przemówienie metaforyczne, zapowiadające wielką przemianę. W ten sposób mówią wodzowie autorytarni, to był autorytaryzm w czystej postaci. Ostatni raz mieliśmy takie przemówienia w latach '50. Słuchając tych słów trudno oprzeć się wrażeniu, że gdzieś w tle migocze temat Trybunału Stanu dla Donalda Tuska - ocenia ekspert. xxWódz autorytarny to również dyktator - to tak jakbyś n nie kojarzył trudnych dla ciebie słow..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wojna z Państwem Islamskim "Polska idzie na wojnę z IS". Arabskie media już się zainteresowały .xxBedzie "fajnie" szczególnie w kontekście imprezy katolickiej która ma się odbyć w Krakowie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Plan Morawieckiego”, bo tak roboczo nazwano ten pomysł powstaje w zaciszu gabinetów. Niedawno prezes Jarosław Kaczyński (67 l.) zarządził przyspieszenie tych prac. xxJak to dyktator...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie ze ta partia tylko osmiesza Polske i daje hajsy ksiedzu :( zamiast potrzebujacym :( albo na jakies zaklady pracy moze zbrojeniówkę np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Górnicze związki zerwały negocjacje z zarządem Kompanii WęglowejxNa przedstawione przez spółkę propozycję dotyczące m.in. obniżki płac nawet do 2 tys. zł w przyszłym roku nie godzą się żadne organizacje związkowe. Związkowcy apelują o interwencję do prezydenta i premiera. W piątek zbiera się też sztab protestacyjno-strajkowy.xZwiązkowcy zaapelowali także do premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy. Chcą, aby najwyżsi rangą urzędnicy państwowi zainteresowali się sytuacją górników z Kompanii Węglowej. Stwierdzili także, że jeśli prezydent i premier mają problemy z pamięcią, to właśnie strona społeczna może przypomnieć im, jakie podczas kampanii wyborczej składali obietnice związane z górnictwem.xx:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałem wczoraj z takim oszołomem jak ty shatyn nie da się racjonalnie dyskutować. jesteś po prostu kundlem na usługach upadłego rezymu który nie może się pogodzić z utratą władzy i tyle. ten rezym był na tyle zasiedziany że ma na swoich usługach całe armie rozmaitych "ekspertów", "specjalistów" a nawet sędziów bo tylko w ten sposób można wyjaśnić wyroki dla niezależnej prasy za nieprzychylne reżymowym dziennikarzom publikacje. no ale wyście potrafili przysłać służby specjalne do internauty za nieprzychylną komorowskiemu stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tak jak napisałem wczoraj z takim oszołomem jak ty shatyn nie da się racjonalnie dyskutować.xxFakt. Nie posługując się racjonalnymi argumentami nie da się ze mna dyskutować. Potwierdzam.Dlatego nie wychodzi nam dyskusja.Ty o swoim omamie czy raczej jego zawartości a ja o faktach.Ty o bajkach a ja merytorycznie... Ty kłamiesz i manipulujesz ja pisze prawdę... Itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś po prostu kundlem na usługach upadłego rezymu który nie może się pogodzić z utratą władzy i tyle.xxA tu potwierdzenie, że nie masz argumentów. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten rezym był na tyle zasiedziany że ma na swoich usługach całe armie rozmaitych "ekspertów", "specjalistów" a nawet sędziów bo tylko w ten sposób można wyjaśnić wyroki dla niezależnej prasy za nieprzychylne reżymowym dziennikarzom publikacje.xxMożna to wyjaśnic również w inny, faktyczny sposób. Bo prostu zadziałało prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wyście potrafili przysłać służby specjalne do internauty za nieprzychylną komorowskiemu stronę internetową.xxNie. Nie "myśmy".To również zadziałało prawo a zajęto się tym chłopczykiem nie za nieprzychylną stronę internetowa a za popełnienie przestępstwa tzn obrażanie i pomawianie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadajcie temu PARCHOWI shatynowi ! Niech zyje w swoim omamie i klika.Jego choroby nie da się wyleczyć,to leczy tylko "święta ziemia":D ps. "olejnik i lis"nie są stronniczy! SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fakt. Nie posługując się racjonalnymi argumentami nie da się ze mna dyskutować. Potwqierdzam." x najwyraźniej nie rozumiesz również po polsku bo nie to powiedziałem. no ale jak to reżymowy kundel, jak nie potrafisz znaleźć argumentu to posługujesz się kłamstwem i manipulacjami znaczeniem słów. tak właśnie zresztą (w mniejszej jednak skali) działali ci "dziennikarze" których ostatnio wywalono z telewizji. a reżym robi co tylko może żeby "raz zdobytej władzy nie oddać nigdy". ma w tym bogatych i potężnych sprzymierzeńców bo wiele ludzi jest zainteresowanych tym żeby tak jak do tej pory żyć na koszt polaków. no ale mam nadzieję że to się już skończyło i żadne twoje niegodziwości ani manipulacje tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej nie rozumiesz również po polsku bo nie to powiedziałem. no ale jak to reżymowy kundel, jak nie potrafisz znaleźć argumentu to posługujesz się kłamstwem i manipulacjami znaczeniem słów.xxJAk widze nie rozumiesz nawet tego co sam napisałeś...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie odpowiadajcie temu PARCHOWI shatynowi ! Niech zyje w swoim omamie i klika.Jego choroby nie da się wyleczyć,to leczy tylko "święta ziemia"smiech.gifps. "olejnik i lis"nie są stronniczy! SZOK!xxSą stronniczy - oboje są "antypisiowi" i "antykaczorowi" natomiast oboje sa za wolnością i liberalizmem. A wiec nie wiem z jakiego powodu ten "SZOK"???A twoje żałosne próby obrażenia mnie są tylko i wyłącznie żałosne.Nie masz takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Nie wdawaj się w dyskusję z głupcem, bo najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, a później pokona doświadczeniem"xxSpokojnie. Ze mną ten głupiec nie ma żadnych szans. Nie jest w stanie mnie pokonać w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wkurza mnie ciągła krytyka jakichkolwiek działań obecnego rządu i prezydenta forsowana przez PO np. schetyna, budka , kopacz itp. Ci ludzie nie są skłonni do konstruktywnej współpracy dla dobra kraju. Ciągle są na nie , nie bo nie. To jest żałosne. wyniki sądażowe to potwierdzają niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To również zadziałało prawo a zajęto się tym chłopczykiem nie za nieprzychylną stronę internetowa a za popełnienie przestępstwa tzn obrażanie i pomawianie innych. " x tak samo jak za prlu zamykano ludzi wieszających na drzewach czy słupach plakaty antyrządowe za "zaśmiecanie" albo za "niszczenie przyrody" tak i wy skazujecie za "obrażanie i pomawianie". nie ma żadnej różnicy. bezczelne teksty o tym że "takie jest prawo" jest wyjaśnieniem tylko dal jakichś głupich którzy nie wiedzą że to przecież wy takie "prawo" sobie uchwaliliście, właśnie po to żeby "zgodnie z prawem" ludzi krytykujących władzę zamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest żałosne. wyniki sądażowe to potwierdzają niestety.xxNie potwierdzają tego. Bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak za prlu zamykano ludzi wieszających na drzewach czy słupach plakaty antyrządowe za "zaśmiecanie" albo za "niszczenie przyrody" tak i wy skazujecie za "obrażanie i pomawianie". nie ma żadnej różnicy.xxJest różnica i to nie jest to samo.Jak nie widzisz różnicy pomiędzy Polską współczesną a tamtą Polską socjalistyczna to znaczy, że nie masz zielonego pojęcia o czym móisz i jesteś politycznie i historycznie ślepy jak kret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezczelne teksty o tym że "takie jest prawo" jest wyjaśnieniem tylko dal jakichś głupich którzy nie wiedzą że to przecież wy takie "prawo" sobie uchwaliliście, właśnie po to żeby "zgodnie z prawem" ludzi krytykujących władzę zamykać.xxCzyli wg ciebie "złe prawo" mówiące o tym, że nie wolno obrażać i pomawiac jest "naszego" autorstwa?Nie... To prawo obowiazuje w bardzo wielu cywilizowanych krajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim obowiązuje w totalitarnych reżymach w których nieprzychylnych władzy gnoi się i obraża a za krytykę władzy skazuje. oczywiście widzę różnicę między wsadzeniem do więzienia za krytykę reprezentantów władzy a skazywaniem na jakieś grzywny i przeprosiny. ten obecnie upadający reżym jest znacznie łagodniejszy niż RPLowski który posuwał się nawet do mordowania niepokornych więc skala represji nie jest taka sama. ale zasady są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×