Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urzad pracy, a podjecie pracy

Polecane posty

Gość gość

Jestem zarejestrowany w urzedzie pracy, we wtorek czyli wczoraj mialem sie tam wstawic do podpisu, jednak sie nie wstawilem bo od piatku poprzedniego tygodnia mam prace. Dzisiaj tam chce isc, ale nie wiem czy musze sie stamtad wyrejstrowac, czy nie. I nie wiem, czy jakies dokumenty beda ode mnie wymagac. Powiedzcie mi co sie robi w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinieneś zanieść im umowę o pracę.ostatnio nosiłam mojego męża,babka wzięła ,skserowała i to wszystko ,powiedziała że przyjdzie list o wyrejestrowaniu i to wszystko.ty nie poszedłeś do UP mimo terminu więc wyrejestrują ciebie i tak.ja bym poszła dzisiaj na twoim miejscu jednak do UP i pokazała że masz umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a naprawde konieczne jest przyniesienie tej umowy o prace? Nie wystarczą badania lekarskie, gdzie piszą dane pracodawcy? Chcialem isc w poniedzialek, ale pracodawca nie dal mi wolnego, czy takie tlumaczenie przejdzie? A na dostarczenie tej umowy o prace mam jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się wyrejestrować w ciagu siedmiu dni od podjęcia pracy, decyzje o utracie statusu bezrobotnego przyjdzie pocztą. Czasami jest tak, że pracodawcy zgłaszają , że ten ktos podjął u niego zatrudnienie. Ale idz sam zgłoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×