Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci są takimi słabiakami, tylu z nich nie sprawdza się jako ojciec

Polecane posty

Gość gość
dokladnie dobrze mu powiedzialas nikt go nie chce i zali sie na forum do kobiet bo nalezy do tych mezczyzn z marginesu ktorzy nie umieja byc odpowiedzialni i tlumaczy to siebie na rozne sposoby gdyz inaczej juz sie nie da az mi go zal na prawd wspolczuje temu biednemu dziecku ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Spokojnie, autorka moze kiedys tez spotka, nastepnym razem nie rob zamieszania jak jakis szerszen. Zycze wszystkim bezwgledu na plec milego dnia! :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rascator nikt cie tu nie lubi a ty chyba jesztes na prawde tepa dzida jezeli nie widzisz ze robisz z siebie debila na internecie piszac glupoty i jeszcze myslisz ze urazisz nimi kochane przez mezow kobiety ktore takich jak ty traktuja jak robaki :) smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescatr wyszles juz z domu czy nadal placzesz and laptopem nie szczescne dziecko? Po co siedzisz na forum dla kobiet? Jestes baba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz uwielbia nasze dzieci a one jego. Nie jest jednak we wszystkim idealny najwazniejsze zeby facet nie byl chamem. No bo kto jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekhm jedna z nich a nie wszystkie :) ogarnij sie i znajdz tych przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Ja tam wolę stare dobre układy i wykorzystywanie żywego bolca. Po co się starać, skoro faceci do niczego innego się nie nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena Rescator to stary zbok i walikonik :O a przy okazji DEBIL, ty jesteś młodsza od niego a przerastasz go ogarnięciem życiowym o lata świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze: ja sie kurffa grzecznie pytam czego najbardziej zyebani faceci tacy jak 555 szukaja na forum, jak sama nazwa mowi dla kobiet? jestes kobieta zyebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy mądrzejsze, jeszcze głupsze wariatki jak oni, faceci źli ale robicie sobie z nimi dziecko za dzieckiem i zapierdalacie jak idiotki , kto o zdrowych zmysłach sam siebie wpieprza w kierat na całe życie, TE PIEPRZNIĘTE BABYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach kobiety się nie szanują a potem placz ze facet was nie szanuje. Jak tu szanować taka co siedzi z chłopem bez slubu itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brać ślub z byle kim tylko dlatego, że nosi jaja to też trzeba być idiotka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zatem poproś matkę o opóźnioną aborcję, skoro ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:25 przepraszam bardzo, nie "siedziałam z chłopem bez ślubu" a ten i tak mnie nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahhaha mówisz o tej śmiesznej umowie kupno-sprzedaż? "Kocham cię, więc podpisz papier". Dobre, zajebiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Dziecko drogie, jeśli dla ciebie małżeństwo służy do dawania dupy, to ja nie mam pytań. Tfu tfu! Faceci męskie dziwki po ślubie! Tfu! hahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 masz w 100 % rację, ale wygłaszasz prawdy, których obecne tu panie nie są w stanie przyjąć do wiadomości. Są to prawdy dla nich niewygodne. I mówię to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi nie nadaje się do bycia rodzicem, rozmnażają się na siłę i potem wychodza takie kwiatki. Słowa Rescatora jakoby "wszyscy mężczyźni nie chcieli dziecka" są nieprawdziwe, każdy z nas zna normalne, szczęśliwe rodziny, ojców, którzy bardzo kochają swoje dzieci. Nie bez powodu mówi się "córeczka tatusia" albo "pierworodny syn - duma ojca", którzy się nimi interesują, spędzają czas. Ja na swojego też nie narzekam, zawsze mi pomaga, interesuje się mną i kocha mnie, nie jestem niechciana i odrzucona. rescatorowi należy jedynie współczuć. Dziewczyny, które chcą założyć rodzinę powinny zwyczajnie lepiej poszukac a nie brać pierwszego lepszego, już na początku zwiazku ustalić priorytety, jest mnóstwo mężczyzn, którzy pragną mieć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 jest też niestety sporo takich, którzy dla zdobycia danej kobiety udają, że temat rodziny ich interesuje. Mówię to niestety na własnym przykładzie. Mój tez mówił, że chce mieć żonę, dzieci. Jesteśmy niedługo po ślubie a ten ma problem że ja chcę mieć dziecko. Ma 32 lata i dla niego jest za wcześnie, czaisz to? Oboje jesteśmy po studiach i pracujemy. Tak że nie kazdy facet chce mieć rodzinę, niektórzy mydlą oczy. Ja się nacięłam i pluję sobie w brodę. Młoda, ładna dziewczyna już mam pozamiatane bo albo zostanę w związku z tyranem i kłamcą albo będę rozwódką. Obydwa scenariusze są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 - a kiedy on powiedział, że 'wszyscy mężczyźni nie chcą mieć dzieci' ? Napisał tak: 'wielu facetom wcale nie zalezy na tym, aby miec dzieci' - no i ma rację, tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaliczyłam wpadkę ze swoim partnerem i jest super ojcem, zajmuje się córką więcej niż ja:) Pracuje odkąd córka skończyła pół roku i musieliśmy podzielić obowiązki, chociaż ja osobiście uważam, że dzieckiem i domem powinna się zajmowac kobieta - robi to lepiej. Ale mój facet ( nie mąż) jest naprawdę cudowny:) kocham go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Nie kobieta, tylko raczej chodzący bolec :) A co do "do czego innego" to może powtórz to mamie, z pewnością się ucieszy, że masz o niej takie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Uważam po prostu, że mama powinna wiedzieć, że według ciebie jest przedmiotem, żywą lalką, czy jak tam lubisz to nazywać :) Ja w przeciwieństwie do Ciebie, mam partnera, a nie żywy wibrator, bo wibrator kupuje się w sklepie, a człowiek nie jest przedmiotem, ale co ja Ci będę tłumaczyć, jeśli dla Ciebie człowiek to rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Ja nie tłumaczę Ci, chłoptasiu różnicy między seksem, a zabawkami erotycznymi, tylko różnicy, między traktowaniem drugiego człowieka jak partnera, a traktowaniem go jak zabawki. :) I nie, dzieci nie zamierzam mu dać, nie kręci mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego czeski siurek tutaj szukasz? Znowu chcesz wywalić swojego fajfusa na wierzch i zrobić mu foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Chociażby to, że ma we mnie oparcie, a miał trudne życie. Sądzę, że inna by tego nie udźwignęła, DDA są dosyć trudnymi ludźmi...jeśli w ogóle jesteś zdolny zrozumieć powagę sytuacji, a sądzę, że nie, bo zapewne w Twoim świecie jak człowiek nie nadaje się do pierdolenia, bo ciągle myśli o wyjściu z problemów, albo zachoruje, to wyrzuca się go jak śmieci i idzie dalej. Ale co ja ci będę tłumaczyć, jak kiedyś spotka Cię coś naprawdę złego i wszyscy się odwrócą, to zobaczysz, że życie to nie tylko wsadzanie bolca w dziurę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet sand wet skin
A coz wy sie tak uwzielyscie na tego Rescatora? ;) pisze facet co mysli, i co mysli ooogromny odsetek mezczyzn. ma do tego prawo, a wy macie prawo, aby sie z takimi nie wiazac. w czym problem? wszystko jest konsekwencja pewnych decyzji. podpisano, szczesliwa zona i matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś "Prawde mowiac nie za bardzo rozumiem, na czym moze polegac wsparcie kobiety. To facet jest po to, zeby byc wsparciem calej rodziny. No ale jesli twoj facet tego potrzebuje..." To mało wiesz, jeśli nie rozumiesz, na czym ma polegać wsparcie kobiety... Jak się kogoś kocha, to ludzie zwykle wspierają się nawzajem w trudnych i tych mniej trudnych chwilach. "Przyznaje, ze nie, nie mam pojecia co to jest DDA." Dorosłe Dzieci Alkoholików " A gdzie ja powiedzialem, ze zycie to tylko seks, albo nawet, ze seks jest najwazniejszy? Sa inne sprawy, ktore moga byc wazniejsze, to juz zalezy od konkretnego faceta: forsa, wladza, adrenalina i nie wiem co jeszcze. Ale tych spraw nie dostaje sie od kobiety, trzeba je zdobyc w inny sposob. Natomiast seks to najwazniejsze, co facet moze dostac od kobiety, no chyba, ze potrzebuje jakiegos tam "wsparcia". Nie powiedziałeś tego, ale sprowadziłeś kobietę do roli przedmiotu z dziurą między nogami, którego istnienie w związku się do tego sprowadza, a związek to nie tylko seks. A tak poza tym, to są też inne sprawy, które mogą być ważniejsze, również dla kobiet: praca, forsa, czy co tam jeszcze. Nie, seks to nie jest najważniejsze, co facet może dostać od kobiety, bo dla samego machinalnego seksu i odegranego orgazmu, patrząc na zegarek, to się chodzi do burdelu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją nigdy nie chciałam mieć dzieci i mój facet jak się o tym dowiedział to wcale nogi nie dał. Powiedział że mnie kocha i liczy się to co ją chce i on chce być że mną a dzieci jak będą to będą,a jak nie to będziemy żyć i kochać się jak do tej pory. Nie ma wcale parcia na dzieci choć ma już 37 lat i myślę że jak ją bym chciała to by się zgodził. Ale względnie obojętne mu to i jest szczery w tym. Większość kobiet namawia tak długo azmsie facet zgodzi bo ONE chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyznawaj się, że nie chcesz mieć dzieci, zaraz ciebie te pieprzone katoliczki zeżrą, bo one uważają, że kobieta jest stworzona po to aby rodzić i zapierdalać przy mężu i dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×