Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kkukuryku

fobia społeczna przed płcią przeciwną

Polecane posty

Gość gość
a pozostałe 12 sprawdzałeś zwłaszcza 3 ostatnie, jak jest koniunkcja to mbti siada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkukuryku - Jak poszło zagadywanie nieznajomego? gość dziś - Nie znam się na horoskopach, więc podaj mi proszę, co jeszcze mam sprawdzić i najlepiej metodę, to Ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na to w necie; Uranus Conjunct Neptune ; Ta koniunkcja przyszedł w kuli dziewięć stopni w listopadzie 1988 roku, był dokładnie w lutym, sierpniu i październiku 1993 roku i pozostał w kuli do roku 1998; po raz ostatni przed tym był 1821-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. poszukaj bo kafe nie pozwala wklejac latwo linków: zodiac coniunction calculator LUB Birthchart Calculator - Astrolada, nieważne jaki bo wszystkie pewnie z tych samych danych korzystają i skopiuj przynajmniej początek i ostatnie 3-4 planety, albo lepiej wszystkie w 12 w kilku nawet postach, nie wiem czy nie pojdzie jako spam i zobaczymy co wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Ciebie tylko fenomen podobno pokolenia 89; na zachodzie jest mnostwo stron o tym i sprawdzam jak to w kraju.. czyli na 2 zdjeciu masz jednak koniunkcje w 2 ostanich planetach capriocorn; mozesz sprawdzic na podobnym innym portalu czy to nie jakis bład ta kolejnosc bo az nie chce sie wierzyc :-) nic dziwnego ze mbti siada, powini dla Was zrobic jakis wyjatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze prosciej o co chodzi z tymi 3 ostatnimi, jak wiadomo rok 89 był przełomowy, ludzie z tego okresu w róznym doradzctwie typu zawodowym mają skłonności do łaczenia różnych rzeczy, np. intuicyjnie, za to opowiadają właśnie te 3 rzeczy, wiec sie zastanawiam czy to tylko zbieg okoliczności, np. potrafią interesować się rzeczamy niedoczesnymi i jednocześni pracować w ścisłych przedmiotach, pozorna sprzeczność? chociaz nawet nie pozorna itd, taka zagadka poczytaj np. o Jungu, chociaż o nie był ściłym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ja ma mnóstwo sprzecznych ze sobą cech osobowości, kiedyś robiłem sobie test czy mam mózg bardziej męski czy żeński i wyszło mi, że androgeniczny - w bardzo dużym stopniu mam rozwinięte zarówno stereotypowo męskie, jak i kobiece cechy. Jestem też dość skrajnie odbierany przez ludzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz jest jednak " Koniunkcja Saturna do Neptuna." - tylko skopiowałeś tzw. domy, a nie planety, w tym od słóńca do plutona:-) to jest ważniejsz, ale brzmi ciekawie, jeżeli jesteś wewnętrznie sprzeczny tzn. nic nie jest u Ciebie jednoznczne :-) XXX koleżnaka obok chyba promocja na walentyki, "Planeta singli" pasuje jak ulał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry jest wcześniej, dopiero zauważyłem, muszę sie zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi ciekawie...? No, no. Podziel się wiedzą tajemną. Koleżanka chyba jest na randce. Szybko poszło, muszę wziąć z niej przykład :P Ciekawe, czy podzieli się wrażeniami, jak wróci...? A może trafi ją "jasny pierun" i jutro już będzie miała z kim spędzić walentynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś strasznie z tego dwubiegunowy, chociaż jeden z nich ma drobną przewagę; jest jak mówiłem co widać gdziekolwiek by nie spojrzeć to słowo : szpeczność, i to co najmniej podwójna ogólna taka globalna i jedna min. wenętrzna tj rak - jowisz i skorpion/y; widać dużą przewagę II domy, potem I; pierwszy to podejcie do kasy przyziemne chyba? i ego tutaj odwrotnie na pewno nie przyziemne; to nie jest że kobiece/niekobiec podejscie, ale bardziej coś jak hardware (horoskop)/software (mbti) :-) jest kilka możliwości przesądzenia, NIE chcę sugerować co się wydaje; Lepiej sprawdz jeszcze po wpisaniu w wyszukiwrkę inną metodę może przeważy, tzn wpisz >capt product examples stress< masz tam wzory konkretne reakcji na różne rodzaje stresu i zobacz co pasuje, na pewno Ci się to przyda przy okazji, moze uda się tę sprzeczność wyjaśnić ps. prawdopodobnie urodziłeś się gdzieś bardziej na południu PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko te początkowe przeczytaj mnie więcej, zobaczymy może w końcu co przeważy.. sam jestem ciekawy; może już podpowiem zwróc uwagę czy jest to stereotypowe tam chyba były 3 rodzaje stresu i czy Twoje pasuja do WSZYSTKICH trzech w jedym schemacie, powinno zając jakieś 30-40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pasują do wszystkich w jednym schemacie, najbardziej coś pomiędzy INFJ a INTJ tak na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które reakcje na stes najbardziej/najmniej pasują 1- lekki stres, 2, 3-ciezkie stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infj odpada, moja specjalność od razy bym rozpoznał, zobacz na isfp tak moze wyjsc metodą odrzucania poszczególnych cech patrząc na całość/ale zupełnie innaczej metodą odrzucania poszczególnych z pozycji mikro poszczególnych cech.. jest jeszcze ostatnia niezależna metoda jak masz szęście i gdzieś w sieci już ktoś przetestował taki wyadek ale muszę wiedzieć którego pewnie listopada się urodziłeś (chyba nikt na kafe nie będzie już śledził - oprocz tej dziewczyny z randki :-) tego wątku, wiec bez obaw z hejterami :-) zobaczę czy ktoś znany miał takie skomplikowane cechy..pewnie rzadki problem ale nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infj ma podobnie (chociaż nie do końca co isfp) isfp jest bardziej otwarty na informacje i moze czytać ludzi z elementami błędów, zaś infj prawie nigdy sie nie myli.. zobaczymy czy masz szczęście czy ktos to wczesniej rozpoznał u kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opis osobowości w dużej mierze pasuje http://www.16personalities.com/pl/osobowosc-isfp - ale nie jestem typem ryzykanta. Natomiast reakcje na stres z tamtej angielskiej strony niespecjalnie pasują. Problem w klasyfikacji może wynikać z tego, że od lat pracuję na sobą i to również wpłynęło na moje zachowania, które bardzo mocno się zmieniły. Mój ekstrawertyzm i pozytywne nastawienie są w dużej mierze wyćwiczone. Podobnie zmieniły się moje reakcje. Przypuszczalnie ten proces zmiany trwa nadal i dlatego tak trudno to dookreślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale infj nie jest zainteresowany szukaniem informacji o sobie, oni mają tylko intucicję, innych potrzebują tylko żeby sobie poćwiczyć swoje zdolności, jezeli już to kwestia wieku i ustabilizowania sie 1 cechy, generalnie mało komu udaje się to samodzielnie kształtować, bo im dalesza cecha tym wiecej nieświadomości i właśnie w stresie to się pokazuje; mozliwe że mieszkasz w jakieś regionalnej odrębnej grupie lub był taki wpływ; jedyne cechy które mogą się zmieniac w pewnych warunkach to Ni i Fi, możesz je mieć w isfp; ps. myślisz w ogóle że możliwe jest połączenie wszystkich właściwości tych horoskopów (jako specyficznej analizy tylko cech ludzi) ze wspóczesną mbti? bo nad tym się zastanawiam, zobaczę jeszcze ostatnią metodę, ale generalnie ludzie nie mają na to wpływu, chyba że jakieś czynniki zewnętrzne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba rozumiem z tym stresem, zobacz w wyszukiwarce najprościej: osoby urodzone [i wpisz datę sownie] ciekawe i muszę pogratulować dawno nie widziałem aż tylu cech przy jendej osobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wystarczającej wiedzy, by Ci odpowiedzieć na to pytanie. Nie znam się ani na tego typu analizach osobowościowych, ani na astrologii. Jedynie z ciekawości czasem rozwiązuję różne testy lub korzystam z kalkulatorów. Nie mieszkam w żadnej odizolowanej grupie :) nie jestem np. Mormonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×