Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kkukuryku

fobia społeczna przed płcią przeciwną

Polecane posty

Co oznaczają te gratulacje? "Ciekawy z Ciebie przypadek do analizy"? A może "coś mi tu nie pasuje, chyba jesteś kosmitą"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz w wyszukiwarce urodzeni i tę swoją datę tylko słownie po polsku, nie różnisz sie z tego widać wcale tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadałam do niego gdy stał przed centrum na fajce od tak bez zobowiązań gadka szmatka i doszliśmy że oboje nie mamy co robić w walentynki i umówiliśmy się na dziś było nieźle dopóki nie zobaczyłam chłopaka w którym jestem dalej zakochana - nie widziałam go pół roku i akurat w momencie gdy zaczynałam robić coś aby się ogarnąć pojawił się znowu i zjebałam przestałam słuchać co mówi moja rankdka i znowu nie mogłam się skupić , byłam nieobecna - czuje ze zawaliłam sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeech, musisz poradzić sobie najpierw z przeszłością :( Ale pamiętaj: jeśli chcesz, potrafisz odezwać się do faceta i przynosi to efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na tej stronie i data dość dobry opis, szkoda że od tego nie rozpoczeliśmy; zobacz jeszcze te cytaty czy pasują do Ciebie (kafe wstawia spacje do linków wiec trzeba usunąc) www.woorden.org/quotes/?auteur=Raymond%20Devos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość się urodził tego dnia i ma zbliżone pdobno cechy.. tylko podobno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zobacz czy wg dnia pasuje do Ciebie, potem coś się poszuka dla zrospaczonej koleżanki na walentyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj i uwaga ze wstawianiem spacji przez kafe www.astrotheme.com/astrology/Raymond_Devos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale się zmęczyłem... bardzo dużo się zgadza, ale jestem bardziej skoncentrowany na sprawach materialnych niż ten wzorcowy osobnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on ma jakby to powiedzieć wpływ, wibracje do tej mieszanki (może lepiej określić to jako energię czy coś takiego) powietrza czyli Te i inne; ale to ciekawostka, w każdym razie to chyba najlepiej rozpoznany i dopasowany przypadek wg tych narzędzi do Ciebie, jak coś znajdziesz ciekawego daj znać, zawsze warto to ulepszyć XXXX ps. nie uważasz że nadawałbyś się tak z ciekawości do takich przedmiotów rachunkowych, teoretycznie masz idealne predyspozycje, moze być problem z obróbką konkretnych danych i znudzeniem prozaicznymi rzeczami. Reszta jednak powinna być bardzo dobra bo jak pisałeś widzisz rzeczy z dwóch stron, masz taką możliwość co jest rzdkie pojawia się rocznikach co jakieś 80, 90 lat czy jakoś tak:-) np. myślisz że mógłbyś sobie wyobrazić jak jakieś dane czysto księgowe zmieniają sytuacje całości firmy bo blians moze spaść o 10%, a przepływ kasy spowoduej za 3 kwartały dodatkowe koszty w magazynie co obniży rentowności i wzrost podatków??? dla przykładu dałbyś radę z takim czymś i szukaniem takich danych w setkach informacji? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłbym bardzo nieszczęśliwy, musząc coś takiego robić, ponieważ matematyka nudzi mnie śmiertelnie. Jestem humanistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takim na pograniczu,a rachunkowość wbrew pozorom to nie matematyka to dane, tak jak słowa z których się buduje różne rzeczy, pracujące i zmieniające świat.. jak wiadomo nim rządzą teraz księgowi.. śmierć i podatki marzenie każdego skorpiona :-) nie przekonuje to? bycie humanistą to łątwizna i brak rozwoju, bo to nie wiele zmienia czy zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z matematyki lubię jedynie logikę a z nauk powiedzmy bardziej ścisłych fizykę kwantową, ale też zapoznaję się z teoriami raczej w zbeletryzowanej wersji :) Jak to bycie humanistą świata nie zmieni? A książki, wiersze, obrazy...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty natomiast w ogóle mnie nie poruszają ani do mnie nie pasują, ale przetłumaczyłem je z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze są szybsze :-) a co z praktycznymi rzeczmi typu obrót, bilans, rozliczenia, coś bardziej widocznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz czy coś więcej znajdziesz z tym Belgiem, to jedyna niesprzeczna osoba z takimi cechami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo się zgadza, m.in. o ile pamiętam było tam coś o . Skoro piszesz, że jedyna, to musiałeś tego trochę przekopać. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
astrofix.net/2011/05/22/uranusneptune-aspects/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dotyczy wbrew pozorom Ciebie, chcesz wiedzieć przy czym na to trafiłem? :P tak mniej więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj to nie dotyczy Twojego przypadku, Twój to jakaś bardzo daleka pochodna nic z tym związana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. z ciekawości potrafisz tak jak tam napisali przelewać to wszystko w zwyłym pisaniu.. np. jakiś rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśniej proszę. Nie zapamiętałem rzeczy, które wydały mi się mniej istotne. Nie każ mi tłumaczyć wszystkiego od nowa ;) Czy co potrafię? A Koleżanka znikła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sam pisałeś najprościej zawsze jestes w połowie, a chodzi o przebyanie dokładnie np. po środku świadomości -nieświadomości jakiegoś problemu, inni przeskakują off-on, ale mało kto jest po środku.. rzecz w tym żeby to co się tam zuważy przekazać w sposób trwały, np. na piśmie czy jakoś tak żeby ruszyć i innych z ich 2 tylko trybów.. i dalejsz takie rzeczy czynić? mówiąc prosciej z tego co pamiętam masz potrójną koniunkcję w tym zakresie, ja mam tylko podwójną :-( ale za to w innym mam poczwórną, prawie taka nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak rzeczywiście prościej: co wolicz zobacz w wiki.en Magic realism CZY Science fantasy ? zwróć uwagę na różnice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwa lubię ;) Zarówno biorąc pod uwagę podane charakterystyki, jak i przykłady dzieł literackich, malarstwo i film :P W literaturze nieznacznie przeważa Science Fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej profesorze psychologu astrologiczny, jestem ciekawa czy potrafisz okreslic typ osobowosci po samym kosmogramie bez podpowiadania jak w przypadku inaccessible. jestem sklonna podac wszystkie dane :) tak wiec rzucam ci rekawice, podejmujesz wyzwanie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×