Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hana1990

Facet z internetu.

Polecane posty

Gość, ja męża nie mam, ale uważam, że każdy zasługuje na miłość i szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hanię swędzi c**a i poniesie za to karę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zasługuję,tylko,że nie każdy doświadcza,a najczęściej na własne życzenie między innymi przez wybieranie odpadów z wysypiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że Ty taki jesteś nie oznacza, że każdy facet podchodzi tak do sprawy, jak widzisz powyżej. Prawdziwy facet ma jaja, wiec myśli w przeciwnym kierunku niż Ty :-) A ja nie mam 16 lat i potrafię rozgtaniczyc i dostrzec pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha fajnie,że są takie dziewczyny jak hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszą ale są :-) fajna jesteś dlatego wtopisz ale tak to już jest na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że się spotkajcie,bo nigdy się nie dowiesz. Tak będziesz wiedziała i albo podziękujecie sobie albo wszystko się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam dlaczego mój chce mężatke z trójka dzieci.... No fakt jestem atrakcyjna ale taki facet może mieć każda bez owijania w bawełnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej to przy Tobie serce bije mu szybciej :-) Może go o to zwyczajnie zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegadaliśmy literkami całą noc, a następnego dnia piliśmy kawę i czuliśmy się jakbyśmy znali się całe lata. Zauroczenie przerodziło się w miłość. Facet z netu, ale uczucie realne, choć nie mamy już 20-tu lat. 30-tu również ;-) Powodzenia Haniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania, pisał mi wczoraj ze czuje coś do mnie... Napisał też że nie szuka pierwszej lepszej, bo może taka mieć. Że mu się podobam, no i nalega na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, zazdroszczę! :-) Ja się boję rozczarowania, ale dzięki za dobre słowo ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rozumiem, że jeszcze nie widzieliście się w realnym świecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się bój boga dziewczyno,co ty wyprawiasz chcesz dziewictwo stracić z byle kim byle gdzie i byle jak ? błagam zastanów się,przemyśl to sobie,nie jest jeszcze za pózno,a może być wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam 90% mężczyzn się podlizuje specjalnie żeby cię zaliczyć więc zerwij z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widzieliśmy się. Piszę że go przyciągam. Tak jak pisze dzieli nas 5 km. Mamy wspólnych znajomych... No nie wiem.. Po co mu kochanks z trójka dzieci przecież to głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jasneee, trzeba odrazu skreślić. Coś czuje, ze tak było z Tobą. Ciekawe czy fajnie by było gdyby Ciebie ktoś tak z góry skreslil. Bezpodstawnie. Tylko dlatego, że poznał Cię w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi mu? zaliczyć a potem urwie się kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bliziutko. Nas dzielą duże kilometry. . Spotkasz się z nim? Jak długo rozmawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz czego? Przeczysz sama sobie - wplątałam się, ale to nie świadczy o zauroczeniu,zazdroszcze,ale nie jestem desperatką Cóż,głupich przed sobą nie masz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hana1990 dziś Zrozum faceci się podlizują pewnie z innymi panienkami sypia, bajeruje a ciebie tez ma na oku do zaliczenia. Aż 90% męzczyzn na necie to psychole,******cze z chorobami wenerycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za różnica, ile dzieci ma kochanka, jeśli nie on jest za nie odpowiedzialny finansowo i emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kategorycznie ale to kategorycznie prosze zerwać znajomść z tym indywiduum pani haniu,w przeciwnym razie skreślimy panią z listy użytkowniczek forum,a co gorsza pani dane upublicznimy na forach erotycznych kreśląc pani sylwetke jako gotową na wszytko i wszystkich analną desoeratkę. Redakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×