Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hana1990

Facet z internetu.

Polecane posty

Gość gość
Faceci z internetu są tacy sami jak z realu. Tylko musisz zdobyć się na odwagę aby sie spotkac. Najlepiej w publicznym miejscu i o rozsądnej porze. I przedtem zastrzec, ze jeśli z czyms oszukiwał np. wrzucił cudze zdjęcie (młodszego i lepiej zbudowanego faceta) to od razu kończysz spotkanie. Trudno, najwyżej stracisz czas i parę zł na dojazd. Ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :) Dobrze ktoś napisał, że w epoce komputerów, tabletów i smartfonów interent staje się standardowym sposobem na zawieranie znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i rozmawialiśmy :) Umówiliśmy się na poniedziałek rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę do serca rady :-) Mam nadzieje ze mi pomogą :-) Super. Opowiadaj, jak wrażenia po rozmowie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma nieziemsko męski głos,aksamitny,zaprasza mnie na kawkę na rano na poniedziałek, pyta się mnie czy też z nim pójdę na koncert.Czyli jest tak jak pisał że wszystko będzie zależało ode mnie, on się do mnie dostosuję,wolne może sobie wziąć w tygodniu i przyjedzie na moją dzielnice.. Zobaczymy jak wypadnie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli teraz czekam na odzew, w poniedziałek po spotkaniu :-) I trzymam kciuki, żeby było kolorowe zakończenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana1990
Koleżanko, czekam na relacje ze spotkania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×