Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want jest najpiękniejsza na ero

Polecane posty

Gość gość
😴 zniżki na bzykanko :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szamberium już nie wie co robić tak ją wszyscy lekceważą x tak Ją lekcewaźysz, że całe dnie o Niej piszesz. Czego Jej zazdrościsz ? Powodzenia ? Urody ? Seksualności ? Świetnego gustu w dobieraniu ubrań ? Pewnie nawet anonimowo nie masz odwagi przyznać sie. Ona leje na was i z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D:n szamberium długo się zastanawiałaś by to napisać? :D:D:D:D:D: nikogo to nie interesuje zarozumiała raszplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Lal. :) Przykro mi, ale to nie ja pisalam trollu. Dzieki gosciu. ;) A teraz wracam do swoich raportow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahahahah jak ty głupia jesteś, kobieto idz do prawdziwego życia tam się zabawiaj i pokazuj seksualność. nie siedząc w tym szambie od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony smok
gość4imp dziś x Ty wygladasz na 25 lat, nogi masz obłędne. Kobieciny zazdroszczą Ci seksualności, a atrapy facecików kipią z zazdrości i z bezradności, bo nie mają szans u Ciebie. Podejrzewam też, że ten który wrzucił Twoje oko bez Twojej zgody hejtuje Cie. Ten caly hejt jest tylko z tego powodu, bo zwróć uwage na styl. Kolorowego ptaka szaraki dziobią, bo nie mogą przeboleć, że nigdy nie będą tak kolorowi jak Ty. Szlag ich trafia, że nie mogą Cie urazić. Pzdr. dla Ciebie i Twojej siostrzyczki bojowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nienajlepsze wiesci, a mianowicie musze opuscic Twoje tematy i cale to forum. Spowodowane jest to tym, ze musze dbac o swoja tozsamosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:08 Widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwony smok dziś gość4imp dziś x Ty wygladasz na 25 lat, nogi masz obłędne. Kobieciny zazdroszczą Ci seksualności, a atrapy facecików kipią z zazdrości i z bezradności, bo nie mają szans u Ciebie. Podejrzewam też, że ten który wrzucił Twoje oko bez Twojej zgody hejtuje Cie. Ten caly hejt jest tylko z tego powodu, bo zwróć uwage na styl. Kolorowego ptaka szaraki dziobią, bo nie mogą przeboleć, że nigdy nie będą tak kolorowi jak Ty. Szlag ich trafia, że nie mogą Cie urazić. Pzdr. dla Ciebie i Twojej siostrzyczki bojowej rrrrrrrrrrrrrr Smoku krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Szczęśliwe kobiety nie siedzą od rana do nocy na takim forume. Rwą facetów i pieprz=rzą się aż c***a boli. CzwarteImerium najlepiej podsumowała Muszka. Imperium to pusta lalka, jest jak frytka z awatara , bez wartości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jest na priv z 4 Imp. Cały czas śledzi wpisy. Chyba zapomniał jak wyzywał Samansarę :D Może odświeżymy pamięć wklejką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha login :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się na niej poznali i omijają ją szerokim łukiem i widać że nie umie się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie, gdzie był ten wpis Widmo jak obrażał Samansarę? Pomóżcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony smok
Widzicie to co chcecie widzieć, oceniacie ludzi powierzchownie co swiadczy o waszej małostkowosci. Mam nadzieje, że Agnieszka nigdy wam sie nie da poznać, bo nie jesteście tego warci. Wy nawet nie macie odwagi podpisać sie nikiem pod tym swoim utyskiwaniem co swiadczy o waszej tchorzliwej naturze i zawiści. Jestescie jak wrony. Milego dnia mimo wszystko, bo wasze zycie to jest zgon kazdego dnia patrzac po waszym zachowaniu. Nie zazdroszcze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo sam się zaloguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nienajlepsze wiesci, a mianowicie musze opuscic Twoje tematy i cale to forum. Spowodowane jest to tym, ze musze dbac o swoja tozsamosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwony smok dziś Widzicie to co chcecie widzieć, oceniacie ludzi powierzchownie co swiadczy o waszej małostkowosci. Mam nadzieje, że Agnieszka nigdy wam sie nie da poznać, bo nie jesteście tego warci. Wy nawet nie macie odwagi podpisać sie nikiem pod tym swoim utyskiwaniem co swiadczy o waszej tchorzliwej naturze i zawiści. Jestescie jak wrony. Milego dnia mimo wszystko, bo wasze zycie to jest zgon kazdego dnia patrzac po waszym zachowaniu. Nie zazdroszcze. lapka.gif pppppppppppp To Samansara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
użytkownik matuzalem0325 spamuje wklejkami trolik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejko matu wylogowany, maile jak spamujesz i lżysz z ludzi juź wysłane do abuse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wklejki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.10 jak to kto? nie czytasz tematow? kobieta z wachlarzem jest zona wladcy.wszystcy co tu bywaja dobrze o tym juz wiedza.uwazam ze to prawda.wystarczy poczytac ich dawne posty na tym temacie.byla kobieta,z czasem pojawil sie wladca.4imp to nie wachlarz,wladca to nie koke.choc kazdy uwaza inaczej.to calkiem inne osoby.kobieta z wladca sa razem.parka byla na kafeterii usmiech.gif i bylo tez fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Chciałem tylko dopytać Według współczesnych kanonów piękna jest najpiękniejsza czy bardziej rubensowskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want ma duży cyc Naju. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Jeden tylko? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne metody użytkownika matuzalem0325 " gość 2015.10.02 Nie zależy Ci Widmo na Pani Renacie? Zastanów się. mam na myśli Matuzalema. gość 2015.10.02 Matu privuje ze SW gość 2015.10.02 Nie wierzysz mi? To poczekaj, skoro pozwalasz to czeka Cię niemiła niespodzianka. Gorzej z Renatą, bo to ona zostanie osmieszona. Myślisz, ze Cie za to wysciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ale tu nuda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nienajlepsze wiesci, a mianowicie musze opuscic Twoje tematy i cale to forum. Spowodowane jest to tym, ze musze dbac o swoja tozsamosc. Dziekuje za wspolnie spedzony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejko, jeszcze dzisiaj wysyłam @ do pewnych instytucji aby zajeli sie użytkownikiem matuzalem0325. Rodzinka jego napewno sie ucieszy na wieść jakich metod sie dopuszcza stary komuch. Cos tam jeszcze pisał jak zachwyca sie rozkosznymi przedszkolakami jak sam określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W awatarze ma jeden. Czarnobiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×