Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want jest najpiękniejsza na ero

Polecane posty

Gość gość
Want nigdy Ci nie wybacze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o tej dziwce boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kolejny temat o tej dziwce boze x A o tobie stara kùrwo nie ma nic? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo na temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie masz widmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak łatwo cie strollować wklejko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Kolejny temat o tej dziwce boze x A o tobie stara kùrwo nie ma nic? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tu masz Widmo, szykuje spam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejko login aby wykazać, że nie jesteś matu, bo w przeciwnym wypadku wiesz. co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wrócił i spamuje wklejkami, sam sie prosi o wp*****l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wklejko login aby wykazać, że nie jesteś matu, bo w przeciwnym wypadku wiesz. co bedzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 2015.10.23 ...dwa baty są niesmaczne. Nie jestem homoseksualistą, żebym uprawiał seks z mężczyzną... a co dopiero z dwoma, litości ludzie, to bardzo niesmaczne. PS. to że wale czasem konia kumplowi z pracy nie czyni mnie pederastą, to tylko robótki ręczne, a przyjaciel finiszuje w chusteczkę ...nie złoszczę się na ludzi, których interesuje moje życie prywatne, ja im współczuję, że nie maja własnego... Zgłoś› matuzalem0325 2015.10.23 ...krągła seksowna dupa, nieważne czy damska czy męska, zawsze w cenie. W moim wieku człowiek lubi sobie czasem popatrzeć... Tak, ja lubię patrzeć... ...nie złoszczę się na ludzi, których interesuje moje życie prywatne, ja im współczuję, że nie maja własnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. ...podaruj mi odrobinę luksusu :) Poprz. 1 2 Nast. matuzelam0325 2015.10.23 ...ciąg dalszy niezwykle popularnego tematu na kafeterii, gdzie rozmawiamy tylko rzeczowo i merytorycznie, bez zbędnych uprzedzeń, konfliktów oraz bez udziału Kreski Zapraszam! ...nie złoszczę się na ludzi, których interesuje moje życie prywatne, ja im współczuję, że nie maja własnego... Zgłoś› Krusowa 2015.10.23 Ja ci Matu podaruję co zechcesz, mogę nacierać cię salcesonem albo kaszanką. Mrrrr Zgłoś› kolega Damiana 2015.10.23 Ja tylko nieśmiało przypomnę byście uważali na kozy jeśli Nowy w mieście się pojawi Zgłoś› matuzalem0325 2015.10.23 ...Rolexa już posiadam, oraz dwie sztuki pozłacanych Omega, jeden na bransolecie drugi na czarnym skórzanym paski. Mam też jednego Breitling for Bentley, a także kilka luksusowych Casio na wszystkie zegarki posiadam certyfikat oryginalności ...nie złoszczę się na ludzi, których interesuje moje życie prywatne, ja im współczuję, że nie maja własnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nikt niewidzial zadnych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll wczoraj Bo tak jest syneczku, upokarzam cię, jestem trollem, czerpię przyjemność z denerwowania/w*****ania/prowokowania ludzi cool.gif (szkoe!), robiłem to na długo przed ślubem i robię po nim, JESTEM TROLLEM NA TYM FORUM , trudne, nie ? jezyk.gif Robię to jawnie i ostrzegam ludzi przed sobą , pomimo upływu lat , to nadal jest dla mnie fascynujące . Średnio mnie interesują słodkie popierdywania kafeterian czy jakieś kokeje i inne mameje.... pechowiec.gif To tylko pretekst , tak jak ty jesteś moją zabawką cool.gif W każdym roczniku znajduje się taki "kozak" jak ty który próbuje trollowac trolla, co nie jest możliwe , na poziomie intelektualnym który sobą reprezentujesz cool.gif Chcesz pokazać jaki jesteś "yeneligenty" a ja głupi ? Śmiało, czekam jezyk.gif polegniesz jak wielu (bystrzejszych) przed tobą i po tobie. Juk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spania waligrucho a nie tematy podbijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałem piękne oczy want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknych oczu nie widziałeś chlopcze ale pewnie jesteś gimbem to i mało wiesz :-D Oko musi być duże, o kształcie łzy #błyszczące jak po lampce szampana. Jeśli to oczy Want to są ładne ale od ładnego do pięknego długa droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A ja lubie ladne oczy u facetow. :) Dlaczego ciagle o kobiecych oczach. :O Kto ma najladniejsze oczy wsrod panow... Licze na jakies podpowiedzi niedyskretnych pan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie widziales oczu want wiec gowno wiesz. Te wklejki to nie bylo to. Sa piekne Cała jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×