Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama dwójki dzieci

na co wydacie 500 lub jego wielokrotność?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To bierzemy czy bunt? Przed chwilą inna pisała na innym wątku, że kobiety winny trzymać się razem. Proszę o solidarność wszystkich matek - matek kilkorga dzieci i jedynaków. Pokażcie, że jest w was siła i moc. x cóź za naiwnosc:D jaka solidarnorsc w tym przypadku?:D ja majac firme ,maz ma firme i jedno dziecko wlasnie kombinujemy jak tu najmniej do kasy panstwowej oddac:D i oddamy mniej nie mam ochoty finasowac niczyich fryzjerow,kina itp. zarobcie se w kocu wlasna kase i tyle niektorym sie wydaje ze szydlo wyczaruje te pieniadze ona je jednym zabierze aby oddac drugim..za bezdurno i ich glupote bo na pis glosowali:) ale ja sie nei dam! nikt na mojej doopie do raju sie nie dostanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18 szacun! Oboje własne firmy, super! Szanuje ludzi którzy dużo osiągnęli i dorobili się własną PRACĄ. A nie te patologie, ktora tylko wyciąga ręce po darmowe. I nie mówcie, ze nie wszyscy są patologia. Ci, którzy dostają kasę od państwa dlatego, ze im się pracować nie chce to jest patologia. Odliczam oczywiście osób chore, niezdolne do pracy, takim powinno sie bardziej pomoc a nie rozdawać na prawo i lewo na fryzjera dla leniwej baby. I nie, nie jestem zazdrosna tak jak pewnie niejedna z was pomyśli. Po prostu uczciwie pracując mam wątpliwości co do tego typu rozdawnictwa, ale wy i tak powiecie, ze jestem zazdrosna, zawistna, głupia itd.. .no ludzie.... Ja nie muszę pracować, mąż tyle zarabia, ze spokojnie utrzyma kilka osób i możemy mieć tyle dzieci ile chcemy, ale lubię swoją prace i chce dać dzieciom cos od siebie a nie jałmużnę od państwa. Czego wy dzieci uczycie? Ze mamusia siedzi i seriale ogląda, a inni na to pracują... Super! Poza tym te wasze idiotyczne teksty zrób sobie drugie to dostaniesz... A może inteligentni ludzie chcą dać więcej dzieciom a nie tylko państwowe pieniądze no i boja się, ze nie podolaja, ze nie wychowaja ich na dobrych ludzi i dlatego nie robią więcej. Ale wy nie... Robimy dzieci, bo kasę daja!!! I jeszcze mówicie, ze nie jesteście patologia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Znacie to powiedzenie??? Jeszcze skóra na baranie, a już kuśnierz szyje na niej.Tak samo zachowują się niektórzy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przechodzę na 3/4 etatu i wtedy dostaniemy na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy dostają kasę od państwa dlatego, ze im się pracować nie chce to jest patologia. Odliczam oczywiście osób chore, niezdolne do pracy, takim powinno sie bardziej pomoc a nie rozdawać na prawo i lewo na fryzjera dla leniwej baby x x Sami jestescie patologia. Ja mieszkam w sporym miescie, mam sko.ńczone studia, pamietam jak po nich wysłałam 1000 cv i nie dostałam zadnej oferty pracy. Teraz nawet na proste prace chocby w sklepie, jest po 300 chetnych przecietnie. Jak ktos nie ma fachu, to ma przerąbane. A wy pewnie jakies głupie paniusie w warszafki, pojezdzcie sobie do Podkarpackiego, czy w inne rejony, zobaczcie jak ludzie tam tyraja za grosze, im własnie to 500 zł da b duzo bo ono wyrówna nieco nierównosci, które sa najgorsza bolaczka tego kraju. Odpisy od podatku?? Jak ktos ma prace, to dziecko utrzyma. Moim zdaniem ludzie najbardziej boja sie utraty pracy, i to czesto ich zniecheca do posiadania dzieci. Jak straca prace, to im złobek nawet darmowy potrzebny nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie lodowke i gazowke na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się urodzą bliźnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie czy dochod na 1 dziecko to 800zł netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy na osobę 500zł i jedno dziecko. Cieszę się ze dostaniemy te 500zł, na pewno bardzo się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie to są matki jedynaków szczekające o matkach wielodzietnych nie mając pojęcia jaka jest różnica wychować jedno dziecko , a kilkoro Piszą tu wywody z d/u/p/y bo co wy wiecie o życiu napić się pifka zapalić papieroska dzieciaka do babki podrzucić i bawić się A co do pensji to nie ma co porównywać w Polsce jest syf ja mam pracę i się cieszę bo w moim mieście to jest szczęście ją pozyskać nie robię tego co lubię , tylko to co muszę bo akurat taka robota mi się trafiła i muszę jeb/ać w księgowości i po co mi szkoła te lata zmarnowane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa jasne matki jedynkow pala papieroski i pija piwo za to te co maja kilka dzieci nie korzystaja z żadnych używek :) No i rzeczywiście w księgowości duzo sie narobisz heheh ty chyba sie jeszcze w zyciu nie narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami jestescie patologia. Ja mieszkam w sporym miescie, mam sko.ńczone studia, pamietam jak po nich wysłałam 1000 cv i nie dostałam zadnej oferty pracy. Teraz nawet na proste prace chocby w sklepie, jest po 300 chetnych przecietnie. Jak ktos nie ma fachu, to ma przerąbane. A wy pewnie jakies głupie paniusie w warszafki, pojezdzcie sobie do Podkarpackiego, czy w inne rejony, zobaczcie jak ludzie tam tyraja za grosze, im własnie to 500 zł da b duzo bo ono wyrówna nieco nierównosci, które sa najgorsza bolaczka tego kraju. Odpisy od podatku?? Jak ktos ma prace, to dziecko utrzyma. Moim zdaniem ludzie najbardziej boja sie utraty pracy, i to czesto ich zniecheca do posiadania dzieci. Jak straca prace, to im złobek nawet darmowy potrzebny nie bedzie A na tym Podkarpaciu to ich na siłę trzymają czy jak???W innych rejonach POlski i poza jej granicami pracy w brud .Leń usiądzie na d***e i będzie biadał jak mu źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na aktualne wydatki związane z dziećmi bo sama wychowuje 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za jaki okres beda brane pod uwage zarobki pit za 2015 rok? Czy np zarobki za ost 3 miesiace....pytam Bo kazdego miesiąca mam inny dochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnie zarobki z 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014!!!! Urzedy bazuja na 2014roku podatkowym . Poczytaj na Stronie ministerswa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na tym Podkarpaciu to ich na siłę trzymają czy jak???W innych rejonach POlski i poza jej granicami pracy w brud .Leń usiądzie na d***e i będzie biadał jak mu źle. x x Swietne te twoje pomysły, wyludnianie całego kraju, i migracja kazdego do miasta. I tak juz wszyscy w miastach narzekaja na masy ludzi ze wsi, ze zabieraja pracę... nie wiem gdzie ty masz tej pracy w brud, pracy nie ma, szczególnie dla kobiet, bo o nich mowa. w sumie dzięki tej ustawie moze sie poprawi, bo ci co nie sa b chetni zrezygnuja i sie moze liczna osób zmniejszy na kazde stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdźcie, że za 2014 czy 2015 (na stronie ministerstwa nie znalazłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochód rodziny oznacza sumę dochodów jej członków, a dochód na członka rodziny oznacza w tym przypadku przeciętny miesięczny dochód członka rodziny, osiągnięty w roku kalendarzowym poprzedzającym okres, za który przyznawane jest świadczenie wychowawcze. x czyli jaki okres z polskiego na nasze>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej tak od 1 listopada do 31 października roku kolejnego od 01.11.14 do 31.10.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tersz 2014 a od wrzesnie 2016 r bedzie brany dochod za 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja matki
na kursy językowe i specjalistyczne techniczne ,korepetycje i dobrą szkołę dla dziecka żeby ,kiedy te całe 500+ zrujnuje gospodarkę mógł z powodzeniem stad spierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Poznania pracy jest w brud trzeba chcieć tylko pracować. I myśleć o konkretnych zawodach bo wykształconych i studenciaków to full wszędzie. Duże sieci handlowe w całym kraju szukają ludzi. Lepsze siedzieć w domu udając ze się szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
na same niezbędne rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł na co wydam? Na to co ten rząd mi zabrał - wyższe składki ZUS i wyższe opłaty za pracowników ! Jak wyliczyła księgowa to 500 zł nie wystarczy! Wiec jak osioł pracuję na innych - w tym na rodziców którzy mogą iść do pracy, ale kalkulują że lepiej siedzieć w domu! -Naprawdę wierzycie, że ten program się utrzyma? - Byłam w szoku, gdy pracownica nie chciała w styczniu (!) podwyżki.... bo czeka na pieniądze z rządu! To nie rząd, to z naszych podatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 ; 25 nie wieżę w to co napisałaś bajki plecie połowa z was tu siedzących podczas karmienia piersią z nudów nie wiem ale bzdury straszne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do wyliczenia dochodu będzie brana kwota Z pitu (ulga na dzieci) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez poltora roku bede brala na dwoje dzieci, bo bedzie brany dochod z 2014 r., a wtedy zakladalam dzialanosc i nie mialam dochodow, tylko same koszty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×