Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy uwazacie ze dywany sa modne?

Polecane posty

Gość gość
Nic nie masz i prawidłowo bo nie wiem co byś mogła mieć. Skomentowałaś... hmm to chyba lekko powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocby w tym sa lepsze ze kiedy Ci sie cos rozleje-mop lub nawet recznik jednorazowy i plamy nie ma. Ile pierdzielenia sie w tym wypadku jest z dywanem? Pozatym dywan to dopiero przyciaga brud. Wszystko co masz na papciach wcierasz w dywan. Wszystkie okruszki, kurze, legna sie roztocza bo naskorek i inne syfy w dywanie to powoduja. Bleee. 100% wole panele lub parkiet niz dywany. Dywany kojarza mi sie z Rosja. Oni tam wieszaja je na scianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.12 "a ja nie wyobrażam sobie dywany pod ławą, wszystkie okruchy tam lecą, to przecież trzeba trzepać co chwilę bo odkurzacz polegnie na takim włochaczu.. " A to ciekawe bo mnie odkurzacz nie "polegl"... moze dlatego ze przy lawie nie jemy :P wiec i okruchow na dywanie nie ma ;) Nie znosze zadnych durnostojek i lapaczy kurzu, nie mam w domu firanek ale maly dywan w kacie wypoczynkowym nadaje mu przytulny charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpię dywanów, ale mam, żeby zasłonić brzydką podłogę, której niecierpię jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 to jest malenki dywanik w duzym salonie. To nie to co moj facet chcial umiescic u nas. Maly pokoj i dywan na 85% powierzchni. Tragedia. Na szczescie zrezgnowal jak uslyszal ze nietkne sie go i bedzie jak na melinie. Skoro chce dywan to niech odkurza sobie go. I co? Cisza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wiele osób pisało, nie ma jednej recepty na sukces. Jedni wolą dywany, inni nie. Jedni mają czas, żeby często odkurzać, a jeszcze inni. Nie wszystkie dywany są alergiczne. np. takie z niezbyt wysokim włosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może okazać się że dywan wełniany to nie tylko relikt. Może być smaczkiem i modnym dodatkiem do wnętrza. Kontrastowo zestawiony z resztą aranżacji może fajnie podbijać inne elementy wystroju. A co do funkcjonalności: bez dywanu mamy całe masy kurzu i "kotów" na podłodze. Z dywanem: zostają one na dywanie- tak, trzeba go odkurzać, ale jednak rzadziej niż gołe panele. Zapraszam na naszą stronę. http://www.dywany.dywilan.pl/?lang=pl Specjalista ds. marketingu Dywilan S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy w jakim pomieszczeniu i jaki dywan. Ja np. preferuję raczej surowy styl i w domu mam granitowe podłogi z http://nagrobki-granitex.pl/ i deski. Ale moja przyjaciółka, która woli rustykalny styl, a w domu piękne tkane dywany i u niej dobrze to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Mam dwoje małych dzieci i dywanom mówię NIE! Mnóstwo roztoczy i kurzu na tym się zbiera.Mam parkiety, w kuchni, w łazience i WC terakotę.Po wyjściu z pod prysznica mam pod nogi maleńki gumowy podkład.Dywany to już przeżytek. Dzieci maja matę kolorową, kojec,starsze dziecko matę edukacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdecydowanie są przereklamowane, ja dywan położę jak moja podłoga będzie w tragicznym stanie :D a mam podłogę drewnianą do jakiegoś roku z ArtCore więc podejrzewam, że nie szybko kupię dywan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niedawno zdecydowaliśmy się na montaż wykładzin w domu. Wybraliśmy miękkie i jasne wzory , które nadały klasy naszym wnętrzom, a przy okazji dają duzo wiecej ciepla. Firma www.robin-wykladziny.pl wszystkim profesjonalnie się zajęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie. Mam w pokojach parkiet dębowy i taka podłoga mi pasuje, jest ciepła, przyjazna. Jedynie córka ma w pokoju mały dywanik z księżniczką Zosią bo ma teraz fazę na Disneyowskie księżniczki ;) Poza tym dywan (każdy) to lapacz kurzu a ja staram się żeby takich rzeczy było w domu jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mała ma w pokoju wykładzinę dywanową, coś takiego - http://www.sapfloor.pl/galeria sprawdza się świetnie i myślę,że o wiele wygodniejsza w sprzątaniu niż dywan :) ale nie mam nic przeciwko dywanom, po prostu kwestia komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunelam wszystkie dywany. Tylko kurz sie na nich zbierał... a udkurzam czesto, no co 2 ,dzien. Mimo to wole ładną, czystą podłogę. Dywanom nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmą Dywanopol ( www.sklep.dywanopol.pl ). Mają w ofercie dywany o praktycznie każdej stylistyce, w tym bardzo dużo typowo dziecięcych i do sypialni. Solidne produkty, z wysokiej jakości materiału, porządne wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dywany, ale teraz już się ich pozbyłam. Wykładzina dywanowa jest lepsza. Szczególnie, że nie mam ładnej podłogi w domu, tylko kafelki w każdym pomieszczeniu, więc taka wykładzina dywanowa trochę ociepla. No i dobra firma, która ją połozy jak http://www.podlogi-serwis.pl/ też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta38
Ja uważam, że jak najbardziej są modne ;) Z resztą to wszystko zależy od umeblowania i stylu w jakim jest dom czy mieszkanie. Aktualnie przymierzam się do zakupu dywanu wełnianego przez sklep internetowy. Zamawiał może z was ktoś w taki sposób? Choruję na taki http://dywanik24.pl/pl/c/welniane/15 kakao wełna <3 Przed kominkiem w zimowe wieczory idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze mieć miekki dywan do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Was obchodzi moda? Znacznie powinno mieć wyłącznie to, co Wam się podoba, a wszystkie pozostałe kwestie powinny nie mieć najmniejszego znaczenia - zwracajcie proszę na to uwagę. O ile tylko będziecie działali z głową, to naprawdę połączenia z dywanem mogą wyglądać znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Was obchodzi moda? Znacznie powinno mieć wyłącznie to, co Wam się podoba, a wszystkie pozostałe kwestie powinny nie mieć najmniejszego znaczenia - zwracajcie proszę na to uwagę. O ile tylko będziecie działali z głową, to naprawdę połączenia z dywanem mogą wyglądać znakomicie. Tutaj macie wszystko pokazane - https://dywanwdomu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też am u siebie podłogę drewnianą z artcore i nie chcę jej przykrywać. Moim zdaniem dywany powinny być tylko w łazience, takie malutkie jesli mamy płytki,a przy drewnianych podłogach raczej są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona09
Dywany tez mi sie kojarzyly z prl'em. Zmienilam zdanie jak znajoma zaprosila mnie do siebie. Miala tak piekny dywan w salonie, ze az sama zachcialam taki miec. Kupilam przed swietami w caya design i na gosciach tez zrobil wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusiaaa
Moim zdaniem również, dywan pełni ważną rolę w pomieszczeniu. Ze względu na to jak może zmienić atmosferę w pokoju, dlatego też zdecydowałam się wybrać nowoczesny i modny dywan w caya design. Spodobał mi się ze względu na wygląd i energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynkaW
uwielbiam dywany, wykładziny, chodniki i tak dalej :) uważam, że one robią w domu niepowtarzalny klimat ciepła. Swoje nabytki kupuje regularnie dywanynawymiar Ostatnio zmieniałam stare wnętrze w pokój nastolatka i wyszło pięknie. Polecam, super jakość i stosunkowo niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mnie obchodzi moda? Moda nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Wnętrze ma się nam podobać, a nie innym. Nam się np. podobają dosyć specyficzne dywany - https://dywanwdomu.pl/kategoria/welniane i właśnie takie mamy w swoich pomieszczeniach. W sumie 3 - pasują nam do stylu. Ale już jesteśmy na pewno przeciwnikami wieszania dywanów na ścianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy gdzie, do jakiego pokoju i w jakim stylu jest zrobione cale mieszkanie lub dom. U mnie dywany sa i bardzo mi to odpowiada, jest cieplej, milej, mozna chodzic na boso, mamy dywany z Fortero sa z fajnego materialu jest taki mily w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre dywany sa z fortero mysle ze warto porownywac od roznych producentow ja mialem juz wlasciwie z trzech firm i z fortero okazaly sie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam duży dywan bo zimno ciągnie od nie ogrzewanej piwnicy, ale też fajnie się na nim rocha, aż sąsiedzi spać nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy modne? W prawie każdym domu są, ale wygląda to już zupełnie inaczej. Mianowicie - nie wiszą na ścianach, nie zasłaniają całej podłogi, tylko są to niewielkie dywany, które zajmują tylko pewną część pomieszczenia. Popatrzcie choćby po młodzieżowych dywanikach - https://dywanstyl.pl/kategoria/mlodziezowe-i-dzieciece Super to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×