Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy uwazacie ze dywany sa modne?

Polecane posty

Gość gość
Na to nie mam mody. Dywany są cały czas, ja mam bo jest mi tak wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że odpowiednie dywany są modne i nowoczesne. JA u siebie takie mam. Znalazłam stronę www.unique.dywilan.pl, która pozwala projektować własne dywany. Zaprojektowałam sobie ostatnio nowoczesny dywan wełniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne dywany są modne, oczywiście. Nie wyobrażam sobie samych paneli w pokojach. Dywany są miękkie i przytulne, ładnie podkreślają wnętrze. Moja koleżanka nie ma ani dywanów ani firanek w oknach, jej mieszkanie jest takie surowe. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian21k
Teraz takich wielkich dywanów w różne wzorki raczej nikt nie produkuje, chociaż czasem idzie takie znaleźć w sklepach. Tak naprawdę wybór dywanów jest całkiem spory i nawet znajdziesz takie do nowoczesnych wnętrz https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutki dywanik jest ok pokój zaraz wydaje się przytulniehszy .Wytłumacz facetowi ze jak jest fajna podłoga to szkoda przykryć dywanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie mieszkanie bez dywanów jest zimne, nie wyobrażam sobie mieszkać w takiej norze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię dywanów. Nie mam w domu żadnego. Nawet malutki dywanik to są mnie kicz. Mam ładne podłogi, ogrzewanie podłogowe, po co przykrywac to dywanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie mam dywanik pod ławą, AW pokojach dziecięcych Shaggy, nie duże na 1/4 pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda nie ma znaczenia, liczy się przede wszystkim to, czy pasuja do waszych aranżacji. Nam najbardziej podobają się takie dywany - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Ale przecież one pasują sensownie do zdecydowanej większości wnętrz. Wszędzie mogą naprawdę fajnie wyglądać, musicie tylko umiejętnie je dopasować pod styl wnętrza - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaa899
Oczywiście, że dywany stały się znowu bardzo modne. Szczególnie te, w takim stylu https://www.kochamydywany.pl/dywany-shaggy Można je spotkać na różnych modowych zdjęciach. Pokazywane są w sieci, w gazetach i na social mediach. A w tym sklepie dostaniecie je w naprawdę bardzo fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenacanals
Ludzie rezygnują z dywanów, gdyż ciężko się o nie dba - trzeba je trzepać i prać ręcznie lub w pralniach chemicznych. A gdyby tak dało je się wyprać w pralce? Lorena Canals oferuje dywany, które można wyprać w pralce, jest wiele motywów oraz kształtów, od zwykłych prostokątów przez koła aż po ciasteczka. http://lorenacanals.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są modne, bo są bardzo w stylu skandynawskim, a on jest teraz jak wiadomo na topie. Tylko jeszcze zależy jakie dywany, jaki wzór i kolor. Modne są dywany plecione skandynawskie właśnie, najlepiej z naturalnej wełny: https://pufadesign.pl/79-dywany-i-chodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia8222
Ja uważam, że dywany znowu powróciły do łask i stały się bardzo modne. Sama zastanawiam się nad zakupem jakiegoś fajnego dywanu i powiem szczerze, że wybór padnie na któryś z takich https://www.kochamydywany.pl/dywany-nowoczesne Są nowoczesne i pasują do każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio dobrany dywan do charakteru wnętrza jak najbardziej może wprowadzić efekt "łał". Nieumiejętnie dobrany może jednak wnętrzom zaszkodzić. Polecam kilka aranżacji sprawdzić sobie przed zakupem. Zresztą bardzo fajne dywany i aranżacje są na stronie Dywany Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
gdy planujemy duże porządki w swoim domu powinniśmy także poważnie zastanowić się nad zleceniem odpowiedniego czyszczenia znajdujących się wykładzin czy dywanów tak aby zostały one odpowiednio odświeżone. wymaga to skorzystania ze specjalistycznych usług dzięki czemu zostanie to zrobione w bardzo dokładny oraz precyzyjny sposób.***academiclab.pl/co-warto-wiedziec-o-czyszczeniu-wykladzin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_jesienna_panna_89
g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak. Zależy też gdzie, bo muszą komponować się z całym pomieszczeniem. Z pewnością miłośnicy zwierzaków posiadają dywany. U nas jest jedno pomieszczenie, w którym są same panele (podgrzewane). Maluchy kochają na nich leżeć, ale... strasznie się ślizgają :) W pokoju dziecięcym również nie wyobrażam sobie samych paneli, bo wszędzie pojawia się kurz i trzeba to 2 razy dziennie ogarniać. Bardzo fajne, eleganckie dywany znaleźliśmy na https://www.topworld.pl/ - polecam, bo są naprawdę odlotowe, a na dodatek cena jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukałam dywanu to mieszkania to bardzo mi się spodobały wszelkie włochacze. Żaden inny dywan nie daje tyle ciepła wnętrzom itp. Kupiłam i sobie chwalę. Jak dobrze dobrać taki dość specyficzny dywan podpowiadają na blogu http://7kd.pl/smartblog/89_wlochacz.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy chociaż niektóre mi się podobają. Jednak dywan jest największym zbiorowiskiem bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI się podoba dywan który mąż wypatrzył na stronie https://7kd.pl/. Mamy go już parę miesięcy i nie mogę powiedzieć żeby jakkolwiek się niszczył. Dużo się go używa bo leży w salonie, a jakiś śladów przecierania nie widzę. Duży format, praktycznie przykrył nam podłogę w całości pokoju, ale z drugiej strony lepszy jest właśnie duży dywan niż wykładzina wykrojona co do cm na całej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataaa

Nie ma co się bać kolorowych dywanów, nie jest prawdą że tylko nudny jeden odcień będzie okej w salonie czy gabinecie. Dobrze na ten temat napisali na blogu na 7kd.pl/smartblog/59_kolorowy-dywan.html. Kolorowe dywany dodają życia wnetrzom, robią super klimat, a przy tym są paradoksalnie wyjątkowo łatwe ze zgraniem z pozostałym wystrojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dywany tylko w pokojach dzieci takie 150x200 jednokolorowe, bardzo ładnie współgrają z pokojem... wymieniam co pare lat na nowe( 3-4 lata)

u nas na dole mamy tylko panele, łatwiej jest wtedy zachować czystość i szybciej posprzątać... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie opisują jakie w ogóle są teraz trendy i dostępne motywy na sklepie 7KD. Wiadomo że wszystko musi być dopasowane do ogólnego wystroju ale na pewno warto z ich podpowiedzi skorzystać.

7kd.pl/smartblog/81_nowoczesny-dywan.html

 

Edytowano przez Kamillllla
kropka na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie cierpię dywanów. Mam tylko przy lozku taki mały mięciutki żeby w stopy było ciepło kiedy robię w nocy mleko dziecku, i w pokoiku dzieciecym taki cieniutki chodniczek we wzór ulicy, do zabawy samochodzikami. Jedt mały i lekki, łatwo go zwinąć i wyprac w pralce. Mój facet też jest fabem dywanów, bo twierdzi że przytulnie itp.. Dla mnie to jednak bród, plamy, bakterie, kurz, roztocza, trzepanie, pranie. A syn jest alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu każdy powinien czuć się komfortowo. Duży dywan na caly pokój to przesada, ale mały jeśli facetowi zależy to czemu nie. Możecie ustalić że dbaniem o jego czystość zajmuje się facet, a tu akurat jest zdecydowanie lepiej niż z płytkami czy panelami bo łatwo wymienić na nowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużego takiego starego dywanu jak za starych czasów ale na pewno w przyszłości chce sobie sprawić taki spory ciemny. 

Chociaż też zdania podzielone bo w cholerę dużo syfu, roztoczy ...

Powiedz mu że jeśli chce mieć dywan to spoko ale on się tym zajmuje. Daj mu szansę a jak nie to po prostu wyniesiesz go na śmieci 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dywanu, który zakryje mi całą podłogę to sobie nie wyobrażam. Ale z drugiej strony, nie wyobrażam sobie wnętrza bez dywanu. Jest tak ogromny wybór rozmiarów, że bez problemu można dojść do jakiegoś porozumienia z drugą połówką 🙂 Ja osobiscie kupiłam ten dywan do salonu i jestem przeogromnie zadowolona 7kd.pl/merinos/1370-14762-merinos-dywan-typu-shaggy-miekki-z-wysokim-runem-antracytowygrafitowy.html#/25-wymiary-80_x_150_cm/53-kolor-antracytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MoniaKatowice napisał:

Dywanu, który zakryje mi całą podłogę to sobie nie wyobrażam. Ale z drugiej strony, nie wyobrażam sobie wnętrza bez dywanu. Jest tak ogromny wybór rozmiarów, że bez problemu można dojść do jakiegoś porozumienia z drugą połówką 🙂 Ja osobiscie kupiłam ten dywan do salonu i jestem przeogromnie zadowolona 7kd.pl/merinos/1370-14762-merinos-dywan-typu-shaggy-miekki-z-wysokim-runem-antracytowygrafitowy.html#/25-wymiary-80_x_150_cm/53-kolor-antracytowy

niech żyje spam... Dobrze zapłacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2022 o 12:25, Foko Loko napisał:

niech żyje spam... Dobrze zapłacili?

A dlaczego? To trzeba komuś płacić w dzisiejszych czasach, żeby coś polecić? Można przecież zrobić coś bezinteresownie 🙂 Jestem ich stałą klientką, i gdzie mogę to ich polecam bo odwalają kawał dobrej roboty. Nie wszystko trzeba robić interesownie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×