Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma silniejszy popęd seksualny faceci czy kobiety

Polecane posty

Gość gość
ale to ciągle orgazm łechtaczkowy, czy pochwowy? to drugie czym one się różnią? roznia intensywnoscia/nie wiem dokladnie jak to opisac..inny rodzaj przjemnosci miewasz różne? praktycznie zawsze (99,9%)tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. czy jak macie wytrysk to zawsze macie orgazm? Zdecydowanie tak. Nie jest możliwy wytrysk bez orgazmu. Co prawda każdy kolejny wytrysk w danym dniu, to raczej mniej silny orgazm, za to przyjemność podczas dochodzenia do niego, wcale nie musi być mniejsza, wręcz wtedy bardziej można cieszyć się bliskością partnerki, bo robi się to na spokojnie, mamy więcej czasu:) 2. można mieć orgazm bez wytrysku? Jest to możliwe. Jednak taki orgazm jest raczej mniej przyjemny. Są specjalne techniki, które powodują wstrzymanie wytrysku. Próbowałem je. Sam wypływ nasienia jest baaardzo przyjemny, a im intensywniejsze bodźce (np. wzrokowe) towarzyszące mu, tym przyjemność większa, a orgazm intensywniejszy, no i większa jego objętość. 3. ile nawiecej pod rzad jestescie w stani mieć orgazm? Z tym bardzo różnie bywa - zależy od faceta, zależy od jego kondycji, zależy od wieku, od nastroju... Jestem w wieku 30 lat i 2 razy jestem w stanie dojść bez problemu, przy sprzyjających wiatrach myślę, że byłbym w stanie dojść i 3 razy, ale zajęłoby to duużo czasu - być może ze 3 godziny w sumie. 4. czy ma znaczenie orgazm czy partnerke się kocha a nie kocha? czy wystraczy fajne cialo? Ma znaczenie czy się ją kocha, ma bardzo duże znaczenie, przynajmniej dla mnie. Jeśli partnerka ma super ciało, a nie ma miłości, też dojdę bez problemu, sam wytrysk i orgazm będą, ale jakość seksu nie będzie ta sama. Kiedy się partnerkę kocha, seks jest o wiele przyjemniejszy. 5. czy można mieć pol-orgazmy? Nazwałbym tak orgazm bez wytrysku, albo z niepełnym wytryskiem - jeśli na przykład mocno uciśnie się prostatę, albo wylot penisa i nie pozwoli w pełni wypłynąć s*****e. 6. jakie sa przyczyny, ze dlugo dochodzicie? Zmęczenie, zły nastrój, niskie podniecenie, krótki czas od ostatniego wytrysku 7. jak szybko dochodzicie to oznaka czego? Dużego podniecenia - chyba w największej mierze; niektórzy faceci tak mają, że bardzo szybko dochodzą i to podlega leczeniu 8. lubicie gry wstepne? Pewnie, że tak, ale tez zależy kiedy - czasem od razu chce się zanurzyć... Zależy od tego, jak bardzo jesteśmy napaleni. 9. sex to tylko sex czy tez forma bliskosci? Zdecydowanie forma bliskości - przynajmniej dla mnie. Dlatego zdrada kończy się zwykle wielkim rozczarowaniem - myślało się, że będzie przyjemniej. 10. ile razy w tygodniu wam wystraczy, żeby nie zdradzac? To zależy od konkretnego egzemplarza. Niektórzy nie będą zdradzać nawet, jeśli byliby całkiem odstawieni, inni będą zdradzać nawet, jak będą zaspokajani odpowiednio. Ale tak generalnie, wydaje mi się, że jeśli facetowi nie ogranicza się dostępu do ciała kobiety (nie licząc oczywistych jak np. okres), nie powinien zdradzać - przynajmniej ten normalny facet 11. a jak zdradzacie, to dlaczego? bo sex nie taki czy jak? Po dłuższym czasie występuje przyzwyczajenie i pokusa do nowego. Zresztą faceci już tak mają, że lubią się oglądać za kobietami, ale z reguły to takie mechaniczne oglądanie się za wdziękami - nie świadczy to o tym, że żona/dziewczyna nieatrakcyjna, ale po prostu inna. Tutaj mogę się mylić, bo sam nigdy nie zdradziłem. Mam nadzieję, że usatysfakcjonowały Cię moje odpowiedzi. Jeśli nie, to bardzo chętnie coś rozwinę, dopowiem:) Jeśli tak, to daj znać w ciągu 5 min, bo jeśli nie jestem potrzebny, to uciekam spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym być impotentem bo przez kobiety masę kasy straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez kobiety straciłem tyle kasy ze mógłbym mieć własny dom. One mają popęd do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym mieć wielki popęd i być jedynym samcem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to baby mają większy popęd no i mężczyźni mniej wymagają od kobiet no i w życiu jest tak, że mężczyzna musi zapracować by coś mieć a baba dostanie to od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a je się nie zgodzę - jestem facetem i uważam, że żadna kobieta takiego popędu by nie wytrzymała, jaki jest u mnie - dobrze, że mam silną wolę i niestety od 2 lat muszę sobie radzić sam, bo nie trafiłem na razie na właściwą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha kobiety silniejszt popęd??? Ciekawe co te kafeterianki jeszcze wymysla - moze niedlugo, ze maja dluzsze przyrodzenie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jakiś dzieciak takie pytania moze tylko zadawac - oczywiscie, że faceci maja silniejszy poped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze faceci i to zdecydowanie bez dwoch zdan, az dziwia mnie takie watpliwosci i dywagacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Dnia 13.02.2016 o 01:59, Gość gość napisał:

kobiecie łatwiej o seks więc masturbować się nie musi, bo jak ma ochotę to chętnego zawsze znajdzie.. x Nie uważasz, że tym zdaniem sobie przeczysz? Skoro kobiecie łatwiej o seks, tzn., że płeć przeciwna jest bardziej do tego seksu skłonna...

Gdy moja żona była w ciąży to miała rzeźniczy popęd seksualny. Przed ciążą i po zaprzestaniu karmienia też ma tak duże potrzeby, że czasami nie wyrabiam, ale  chociaż nie narzekam. Kobiety z którymi byłem do tej pory miały takie same potrzeby, z tym, że wolały rzadziej się kochać ale za to dłużej i intensywniej niż ja. To, że mężczyźni są bardziej chętni do seksu nie wynika z popędu seksualnego tylko z faktu, ze kobiety łączą seks z uczuciami, a mężczyźni nie. Z punktu widzenia natury, spłodzenie potomstwa, czyli seks jest tak samo ważny dla mężczyzn jak i kobiet. 

Żadna kobieta nie przyzna się, że ma większe potrzeby niż mężczyzna, mężczyźni natomiast często chwalą się, że mają ogromny temperament, nawet jak libido u nich ledwo zipie. Stąd właśnie tyle stereotypów na ten temat: że facet zawsze chce, że to mężczyźni gwałcą kobiety, a nie odwrotnie (kobiety też gwałcą często, tylko mężczyźni nie idą na policję bo im to nie przeszkadza lub się wstydzą), że przemoc ma płeć (w domyśle męską), a w rzeczywistości różnica w jest nieznaczna (nie włączając przemocy psychicznej, w której to kobiety są mistrzami). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Dlaczego mężczyźni w małżeństwie tracą silny popęd seksualny? Ja musze swojego męża prosić o seks czuje się przez to strasznie nieszczęśliwa, jakbym umierała od środka. Przed ślubem wiedział, że lubię częsty seks.... mężczyźni są niesprawiedliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
7 minut temu, Gość Anka napisał:

Dlaczego mężczyźni w małżeństwie tracą silny popęd seksualny? Ja musze swojego męża prosić o seks czuje się przez to strasznie nieszczęśliwa, jakbym umierała od środka. Przed ślubem wiedział, że lubię częsty seks.... mężczyźni są niesprawiedliwi.

Dlaczego uważasz, że to mężczyzna powinien prosić o seks, a nie kobieta. Jeśli partner ma mniejsze potrzeby, to trzeba mu przecież o tym powiedzieć. Jak partnerka powie, że ma potrzebę seksu, to żaden facet nie odmówi, nawet jak on nie ma potrzeby. Inaczej jest z kobietami, które pod tym względem są egoistkami i które wówczas mają potrzeby partnera głęboko gdzieś w myśl zasady: ja mi się nie chce to mnie boli głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc

Jak mam chcicę, to zawsze sprowokuje swojego faceta, tak aby nie było, że to ja cokolwiek inicjuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

JA CI MOGE TYLKO POWIEDZIEĆ ZE KOBIETA MA SILNIEJSZE ROZŁADOWANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
1 minutę temu, Gość gość napisał:

JA CI MOGE TYLKO POWIEDZIEĆ ZE KOBIETA MA SILNIEJSZE ROZŁADOWANIE:)

Silniejsze rozładowanie bo silniejsze potrzeby. Tak to już jest, że kobiety są w większym stopniu odpowiedzialne za reprodukcję więc natura zadbała, aby odczuwały przymus posiadania potomstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost in space

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dziewczyny w wieku 23-27 lat lubią seks jak koń owies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to podróbka?
2 minuty temu, Gość Damian napisał:

Silniejsze rozładowanie bo silniejsze potrzeby. Tak to już jest, że kobiety są w większym stopniu odpowiedzialne za reprodukcję więc natura zadbała, aby odczuwały przymus posiadania potomstwa. 

OO GOŚĆ DAMIAN SIĘ ZJAWIŁ. JAK MIŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Zawsze dbam o partnera w łóżku. Nie jestem egoistką. 9 lat razem i nigdy mu nie powiedziałam, że mnie głowa boli. Ile można prosić czuje się upodlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony

Różnica jest taka, że kobiety mają ogromny popęd podczas seksu, nie jedna mówiła o niesamowitym odczuciu i odlocie do utraty tchu i świadomości. Kobiety podczas seksu wydają się być jakby nigdy niezaspokojone i w przeciwieństwie do mężczyzn po orgazmie pożądanie rośnie jeszcze bardziej i bardziej. Seks jest zatem ważny dla kobiet podczas seksu, a jak się skończy to mówią, że nie jest tak ważny w ich życiu i że w ogóle napaleni to są faceci, a nie kobiety. Tyle tylko, że tak po prostu mówią, a inaczej się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×