Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne ciule pisze, ze 1700 funa w uka to super życie.

Polecane posty

Gość gość
dziś nie udawaj glupszego, niz jestes. ______________________ wiem ,ze w Pl duzo zarabia powyzej 3k na reke, znam osobe ktora zarabia 11 tysiecy PLn co miesiac do lapy. i co? i to, ze tez duzo ludzi nzma, ktoryzwiem ze o 3-4k netto pomarzyc tylko moga. ciesza sie, ze maja 2,500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i co wynika z tego co napisales? probowanie na sile udowadniac , ze gdzies jest lepiej a gdzies gorzej. Lepiej jest tam gdzie nam jest lepiej, a zarobki? dzisiaj jest a jutro nie ma. Zadne zarobki nie sa dane raz na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedale do nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, wątek niezniszczalny :D jak i bingol niezniszczalny :P :P pensyjka 1700 funta/mc jest spoko jak nie mieszkasz w Londynie, koniec kropka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci nie da poza londynem wiecej niz 1300funtow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nikt ci nie da poza londynem wiecej niz 1300funtow oczko.gif ------ że Tobie nie dali, nie znaczy, że inni nie mają. Myslisz, że Uk to tylko Londyn i małe miasteczka? to się mylisz. tu jest mnóstwo dużych miast. Tak, wiem, już o tym NIE RAZ I NIE DWA pisalam... ale napiszę znowu - w Szkocji, ja mam mało bo akurat 1400 tylko , ale mój mąż ma ponad 2 tysiące, moja koleżanka - imigrantka, nie Polka - ma 3k funtów. netto, na miesiąc, oczywiście. tak, w Szkocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ale w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie UK i NA nad zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sumie to za granicą można dobrze zarobić I żyć godnie i dostatnio. W PL też ale dla góra pięciu procent społeczeństwa. A jak jesteś wśród tych 95% to żyjesz jak śmieć w kieracie. Za/pier/da/lasz, za/pier/da/lasz i i tak wuj z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ma ale w simsach ------- nie wierzysz, bo dla Ciebie to niewyobrazalne, ale to wcale nie sa duze pieniadze. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to kraj ku/rew i złodziei. KK - rządzi tym stadem baranów. A one tylko beee! Beee! Beeee! I płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to kraj ku/rew i brudasów. Islam rządzi tym stadem baranów. A one tylko beee! Beee! Beeee! I płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to islamskie szambo i kraj teoretyczny, każdy nawet półmózg to wie, rząd UK to tylko marionetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz wymyśl coś swojego. Nie potrafisz? Tak właśnie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w ogóle nie myslisz swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jak tam nauka? Szkola podstawowa dla doroslych buehehe cwel nawet podstawowego jeszcze nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fleja z tego bingola. Nigdy nic swojego nie wymyślił. Przepisuje ale i tak z błędami. Cwel nieporadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol przegryw
bingol 1700 funtów to widział ale w simsach, pedalski cwel mieszkający u matki w pokoju, przegryw do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×