Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne ciule pisze, ze 1700 funa w uka to super życie.

Polecane posty

Gość gość
Tak tanio jak jest w PL to nie ma nigdzie w UE. Polskie pensje są wysokie i idą cały czas w górę a życie jest tu taniutkie. Wszystko mamy za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego słowa jak bezdurno, idioto z Koziej Wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza Londynem, pensja 1700 na rękę jest bardzo fajnym wynagrodzeniem. a jak ktos ma do łapki 2,000 to juz w ogóle. No, ale Ty w d*** byłeś i gó*** widziałeś ... miłego weekendu!! własnie zjedliśmy pyszny obiad przyrządzony na szybko, ale smaczny i pożywny i za godzinę wpadną znajomi - para Polka-Irlandczyk i będzie świetne argentyńskie wino za 12 funtów za butelkę i drugie, włoskie, za 9,50. ty ro pewnie tylko sikacze za 20 złotych pijasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha wino za 12 funtow dla biedoty :Dja pije za 150zl za butelke nieudacznico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, tu pijesz wino za 150 zlotych a na innych watkach wychwalasz jakie tanie jest zycie w Pl i ze zakupy takie a siakie to 50 zlotych. biedak, ma rozdwojenie jaźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolowi tu odp*****la od kilkunastu lat, a ty kobieto też lepsza nie jesteś. Ciągle tylko opisujesz swoje życie ze szczegółami. Co z tego jakiej narodowości jest para waszych znajomych? I za ile masz jakie wino. Masz kompleksy. Obydwoje jesteście jacyś rąbnięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to tępy gejuch obrabiający pałki kumplom w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane alkony uchlewaja brzydkie ryje i jeszcze sie chwala ile na to wyrzucaja pieniedzy. Buahahahaha :D trzeba miec niezle nasrane zeby to gowno i pic i jeszcze plaxic za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista ma wszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego, że piją sobie alko okazyjnie ale żeby się tym chwalić? Trochę przypał. No i wino za 12f to jedno z tańszych sikaczy więc nie wiem czym się ta babka chwali, ale ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjecie wszyscy w tej naszej PL za bezdurno (a jak nie znasz tego określenia to poszukaj w słowniku ortograficznym). Płacicie za wszystko grosze. Jedną piątą z tego co ludzie na zachodzie. I jeszcze wam źle? Dlaczego wy tak narzekacie i ciągle wam źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis byłem z zoną na przepyszym obiedzie w centrum Gdańska. Zupa cebulowa na boczku ze skwarkami i grzankami, kotlet de volaie z sosem grzybowym ziołami prowansalskimi i żurawinami, puree z młodych ziemniaków okraszone polskim swieżym a do tego wspaniały kompot z czerwonej porzeczki. Za wszystko zapłacilismy 69złotych. Pokazcie gdzie w uk najecie sie tak za 15 funtow na dwie osoby emigracyjne śmiecie. PL to potega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wszystko zapłacilismy 69złotych. /// o , idealny przykład na to, że jestes cholernie niekonsekwentny. niby wino za 150 pijesz a wino za 12 funtow nazywasz tanim, dla biedoty. a czym jest twoj dzisiejszy obiad? posiłkiem dla biedaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz mnie z inna osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mamy płacić za obiad 15f jak stać nas na obiad za 50f na jedną osobę? My nie żremy cebuli i odpadów zwierzęcych i nie dziadujemy tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem, żrecie fast foody lub orientalne zarcie macane przez ciapatych brudasów:D Tu nie chodzi o to na co cie stac durniu tylko ile kosztuje. Za 100funtow tez ciebie stac kupic szklanke wody prawda? No to kupuj frajerze i przepłacaj :D ja za 50 funtow kupie u mnie w PL 5 obiadów a ty tylko jeden i nigdy nie wiesz czy ci ktos tam nie napluł w londynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pisałam, my dziadować nie musimy. Nie masz się czym chwalić akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety musicie. Bo zachód to jedno wielkie islamsko-afrykanskie dziadostwo :D importujcie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bac alkopedalow!!!! Nawet okazyjnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bac alkopedalow!!!! Nawet okazyjnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto gorzałki nie wypije ten za długo nie pozyje. Niech żyje wielka Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko geje pija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow debil całą sobotnia noc tu siedział. Komu próbujesz wmówić, że masz takie cudowne życie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Gdańsku w lipcu, na Starówce jadłam obiad - 3 osoby dorosle i jedno dziecko. każdy miał danie główne rybne, jakis napój dla każdego i lody dla dziecka - w sumie 140-150 zlotych, tanio. ale aż strach pomyśleć, jakiej jakości było twoje "wykwintne danie" za 69 zlotych :O :O nie miałeś potem rozwolnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Mylisz mnie z inna osobą. ... niestety, twój styl jest bardzo rozpoznawalny, w kółko piszesz też o boczku, o devolayach, nie zaklinaj rzeczywistości i miej odrobinę honoru, przyznaj się, że masz problemy sam ze soba, ktorych nie kontrolujesz. A jeśli nie chcesz byc "mylony z inną osobą"- załóż niebieski stały nick. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On je śmieciowe odpady w Gdańsku i siedzi w piątkowe i sobotnie noce na kafe. Ktoś jeszcze wierzy w to jego cudowne życie w PL? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypłaty, ja mam na miesiąc niecałe 1400 netto i jest cool. jak komuś to mało, jego sprawa. Mi starcza na zupelnie fajne życie i mogę nieco odłożyć. Suderland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo być Sunderland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×