Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne ciule pisze, ze 1700 funa w uka to super życie.

Polecane posty

Gość gość
tvn to niemieckie gó/wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast podbijać tematy, lepiej idioto odpisz czasem na te niewygodne dla Ciebie odpowiedzi innych ludzi, które ignorujesz bo brak Ci kontraargumentów i w głębi duszy wiesz, że to tamci, nie ty, mają rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wuefista dawno temu udowodnil ze racji nie maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, ostatnio wymigal się od kilku odpowiedzi na niewygodne tematy i zaczął jak szaleniec znowu podbijać swoje urojenia o Uk wk torym nigdy nie był, a jak był - to widzial tlyko tradę praca-chata praca-chata czyli g**** widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był team liderem a to niezły hajs płacą około 3000f na ręke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 funtow na rękę to dostanie team leader może w jakiejś poważnej instytucji finansowej itd (i tam się nie będzie nazwywal team liderem przede wszystkim :D ) ale bingol wciska ludziom kit bo się sam na realiach nie zna a wracając do tytułu tego wątku - tak, 1700 funtow netto na miesiąc w miastach typu Bradford, Newcastle, Reading, Swansea, Aberdeen, York i podobne to fajna pensja, nie jakas WOW, ale naprawdę przyzwoita a jak nie masz dzieci, to serio niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 funtow na reke to nawet spoko zarobki o ile nie mieszkasz w Londynie i innych miastach gdzie wynajem jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 w Londynie to może i kiepska pensja ale i 3000zl w Warszawie to bieda. W mniejszych miastach takie pieniądze to już całkiem ładna pensja (1700f i 3000zl). Na swoje utrzymanie, razem z wszelkimi opłatami, wydaje nie więcej niż 1000f. I niczego sobie nie odmawiam, wynajmuje mieszkanie samemu. Jeżdżę na zagraniczne wakacje 3 razy do roku. Gdzie zawsze jest ładna pogoda. Kupuje co tylko chce bez liczenia każdego grosza jak to miało miejsce w Polsce. Nie wmawiaj ludziom ze tylko nieudacznicy jadą do UK, bo sam jestem po studiach inżynierskich. Pracowałem jaki specjalista w Pl. Mam również wielu znajomych w UK którzy są mądrymi i ogarniętymi ludźmi i tak jak ja nie godzili się na wegetację za pensje w Polsce... Każdy ma wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×