Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Inżynier

Już wiem dlaczego was zdradzają faceci...

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej gdyby sami zdradzajacy wypowiedzieli sie na ten temat np. Anonimowo. A nie zony pieja za nich ze kocha i kropka. Ja tez moge powiedzuec ze kicha mnie pani z kiosku. Uwierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M Martha dziś faceci sa zalosni? a lecicie do nich jak muchy do lepu!smiech.gif x One są puste lecą na roochaczy, debili, bad boyów a potem wmawiają innym, że każdy mężczyzna jest taki jak Ci, których wybrały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.53 masz sie czym chwalic nie ma co;) A twoj maz niech nie pije skoro po tym kazdy moze mu loda zrobic bo zrobi mu kolega z pracy :D I DOPIERO MISIO poczuje sie wykorzystany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:23 to raczej kochanice na wszystko znajduja wytlumaczenie. :*) wierza w kazda,nawet najglupsza scieme :-) a potem na kafe powstaja tematy typu "czemu on nie odchodzi od zony" :-) gacie moj maz pierze sobie sam,debilko :-) a jutro idziemy do kina i na kolacje. ATy spedzasz walentymki z zonatym "Twoim" ? Czy bedziesz z rozpaczy "walila w tynki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow idziesz z mezem na kolacje w walentynki?Toz to szok !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.58 czytaj ze zrozumieniem. Bo poki co ani slowo nie padlo tutaj co mezowie wmawuaja kochankom za to wielokrotnie piszecie tutaj co wmawiaja bylym zonom np ze kochaja was;) Wiec chyba wmawiaja cos wam !a z k9chankami poprostu sie dogaduja;)buziaczek dla ciebie biedna nieudolna niewiato. Ps. Wszystkie zdradzone zony sa tyle warte co ich mezowie. Trafil swoj na swego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>11.53 masz sie czym chwalic nie ma co A twoj maz niech nie pije skoro po tym kazdy moze mu loda zrobic bo zrobi mu kolega z pracy I DOPIERO MISIO poczuje sie wykorzystany<< <<<<<<< Kolega z pracy to może jedynie wywalić tobie do obciągnięcia, a ty po skończonej robocie będziesz kłócić się z żonami na kefe, że on cię kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zony to zwykle dziadostwo ktore biedny facet bierze sobie na glowe do konca zycia. Potem z tego bagna uciec nie moze to zdradza. Nie bez powodu jest tyle dowcipow o zonach i zdradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to kocha ciebie i z tej milosci rznie inne glupia d****o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ty z 13:19 jedtes chyba najlepszym przykladem tego pelikana,ktory lyka wszystko :-) I gdxie ja napisalam ze zdradza mnie maz,idiotko. Buziaczek dla Ciebie jesli tak myslisz :-) Dla mojego meza nie Jestem tylko zona ale przede wszystkim przyjecielem i tsk, tepaku,kochanka,Chcialsbys budzic sie przy kims takim ale Jestes tylko wycieruchem,ktory spedzi samotnie swieta. Mam rozumiec ze to te wszyskie kochanice ,ktore "dogadaly" sie zonatymi pisza te zalosne posty na kafe,gdzie tak rozpaczaja? Wejdz idiotko na profil autorki i poczytaj jak w innym temacie kipi szczesciem ze zwiazku z zonatym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec wszystko jasne.ZONY TO SZALETY miejskie . Nawet gdy facet przeleci pol miasta i tak ma jedna glupia ktora go ostatecznie przyjmnie.Ta glupia to oczywiscie ZONA!! W koncu same sie do tego przyznalyscie. Temat uwazam za zamkniety Trzeba bylo mowic tak odrazu ze tak wlasnie z wami zonami jest a nie ze on was kocha i takie tam p*****ly.Nie ma sie co wstydzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pojawi sie tutaj zbyt wiele meskich glosow bo to babskie forum,kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swemu mężowi wybaczylam bo wiem że jest niewinny tylko kochanką bo żeby nie jej zachowanie modne stroje makijaż to by mnie nie zdradził. Więc kobiety nie ibwiniajcie mezow tylko kochanki. Bo to kobiety są winne nie mezczyzini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:30. Jaka Ty sfrustrowana Jestes :-) spokojnie,to tylko walentynki, jak nie zapomni to moze Ci smska z zyczeniami wysle jak teskni i Chcialby z Toba byc :-) ale niestety nie mogl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze cie nie zdradza. On tylko sex z innymi uprawia;) piesci jej piekne cialo cal7je i doprowadza ja do orgazmow. A tobie mowi ze jest w delegacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.33 a mize lepiej by bylo gdybys tez w koncu zaczela sie myc? Bylabys moze taka elegancka jak kochanka;) A mezowie tu sie nie wypowiedza to fakt co nie znaczy ze mozna za nich wciskac ciemnote ludziom I do tej od walentynek. Gdybys byla taka cudna to nawet nie mial by komu smsa wyslac w walentynki bo myslalby tylko o tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakie to mile ze strony meza twego.Cuebie zabierze do kina i na kolacje a kochance tylko smsa wysle. Naprawde dobry i szlachetny z niego czlowiek.;)Mozesz byc z siebie dumna.Wygralas !!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 13:37. Wiesz co teraz robi moj maz? Lezy obok mnie w lozku i podpowiada mi co mam Ci napisac:-) mamy oboje wolny weekend i leniuchujemy ,nabijamy z Ciebie w tym momencie. Kochnkaa musi byc elegancka bo inaczej zamieni ja na inny model,rozumiesz tepaku? Nie masz prawa do niczego poza chapaniem dzidy. Fakt,nie wysle Ci sms bo ma Cie w tel. Jako "robota" slbo imie kumpla, troche dziwnie pisac zyczenia walentynkowe do "roboty" Dzieki kolezanko za porcje zdrowego smiechu,nie sadzilam ze zapewni mi to dzisiaj kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej twierdzisz ze Jestem zdradzsana,heh. Jesli czyni Cie to szczesliwa to wierz w to. Do telefonu meza mam swobodny dostep,jak on do mojego i pisze z Toba tylko dlatego ze mam ubaw z Twojego zdenerwowania i frustracji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepa jestes kolezanko. Mialam na mysli fakt ze facet kochajacy swoja kobiete nie ma innej nawet takiej ktorej smsa m9ze wyslac;) Skonczylas tylko gimnazjum i masz dzis wolne w biedronce na kasie?bo innego poziomu nie reprezetujesz tylko rynsztokowy;) A meza to chcialabts chyba miec gratuluje wyobrazni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory ma wpisane kochanke jako robota ma tak tylko po to by zona sie nie dowiedziala i by romans mogl trwac dalej.Niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co"chcialas powiedziec" ale nie interesuje mnie to :-) Wypowiadam swoja opinie a nie odpowiadam Tobie,kmiocie bo mnie gowno interesuje co myslisz. Jesli mezczyzna kocha kobiete to nie ma przed nia tajemnic, tak jak moj maz przede mna. Snij dalej o moim skonczonym gimnazjum i niewiernym mezu. Chcialabys kiedys miec takiego i w dniu slubu wygladac tak jak ja . jesli kiedys wyjdziesz za maz,o ile wyjdziesz, pamietaj wtedy,ze karma wraca. Tak na marginesie, co odpowiadasz rodzicom,znajomym gdy pytaja czy masz chlopaka,narzeczonego? Z duma mowisz ,ze Jestes kochanka? Masz tylko smsy ? I to dowod uczucia? Tak, maz zapisuje jako "robota" by sie nie wydalo ale pokaxuje tez "szacunek" jakim darzy kochanke. Gdyby byla wazna to nie wstydzilby sie jej i nie ukrywal tylko zakonczyl malzenstwo i zyl swobodnie a do tego trzeba jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.14. Sama sobie odpowiedzialas do tego trzeba jaj by odejsc. A czesto po prostu nie mozna bo kredyty bo dzieci bo zawsze cos. Wbrew pozorom nie jest latwo zakonczyc malzenswo i nie kazdy do tego doprowadza. Niektorzy zostaja wlasnie z takich powodow i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta postaw siebie w takiej sytuacji. Np.masz kochanka i co zaraz rzucisz wszystko? Olejesz dzieciaki kredyty zostaniesz z niczym ? Prawda jest taka ze zostaniesz z mezem bedzie ci zle ale nikomu tego nie pokazesz bo masz za duzo do stracenia. I to ze maz nie zostawia zony dla kochanki nie zawsze oznacza ze zone kocha a kochanke traktuje przedmiotowo... A zreszta o czym tu mowic co to za czlowiek ktory bawi sie uczuciami innych:/ Ty mowisz ze karma wraca? Ale to ty wyzywasz od najgorszych inne kobiety i bijesz sobie brawo bo jestes zona a one zostaly wykorzystane.... Szczerze? Nie wiem jak mizna byc dumnym z tego ze maz potraktowal jakas kobiete zle....dno dna:/ milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 Nie pomyslalas,ze Niektorzy majaja jaja i nigdy nie wdaja sie w romanse? NIgdy? Wobec tego nie musza konczyc malzenstw? Ja w przeciwienstwie do autorki i dziewcsyny,z ktora sie kloce nie pisze ze mam w d***e wszustkich i wszystko? Jskie one sa wykorzystane? Poczytaj uwaznie co pisza? Gdzie tam jest mowa o skrzywdzeniumi wykorzystaniu. Szkoda mi ich bardzo i wspolczuje im naiwnosci ale nie stawiaj mnie na miejscu tych kobiet bo nigdy nie zdecydowalabym sie na romans i to z kims kto ma rodzine, facet zajety to facet poza zasiegiem ,Kropka. Nie czuje sie lepsza bo jestem zona tylko bronie malzenstwa i krytykuje wchodzenie do niego osob trzecich. Poczytaj uwaznie w jaki sposob pisze autorka "mysle o sobie, l jego zoniee nie myslalam nawet przez sekunde,nie obchodzi mnie to" tak pisze skrzywdzona kobieta? Jesli mezczyzna nie ma moralnosci to kobieta/potencjalma kochanka powinna miec swoja wlasna. Ja tez zycze milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ,mialo byc do goscia z 14:26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka_
14:37. Chyba nieslusznie sie jej czepiasz, styl wypowiedzi nie rozni sie od panujacego tutaj. Zauwaz,ze temat zalozyla kochanka, ktora nie robi z siebie ofiary, wrecz przeciwnie. Nie pitol wiec o skrzywdzeniu kochanek. Jesli ktos zaklada temat,w ktorym obraza konkretna grupe osob to nie sadzisz,ze liczy wlasnie na odzew z ich strony? Wspolczuc to mozna dziewczynie,ktora nie wie,ze mezczyzna ma zone lub jest oklamywana tym, ze juz lada moment wniesie pozew o rozwod i wierzy w to bo jest zakochana. Wspolczuc mozna kobiecie,ktora ma wyrzuty sumienia i chce to przerwac a nie komus pokroju autorki,ktora pisze,ze ma gdzies ze ma zone, bo najwazniejsza jest ona i jej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Za to kocha ciebie i z tej milosci rznie inne glupia d****o<< <<<<<<<< Ty licz się ze słowami k***o j****a. Dziwką to jesteś ty do tego zdesperowaną. Co kochaś jutro będzie z żoną i dlatego tak d***** histeryzujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowka,daj spokoj. To pewnie ta kochanica,ktora jechala po mezatce napisala jako ktos inny bo juz nie wiedziala co jej odpisac :-) kochanki skowycza na kafe bo jutro ich mezusiowie beda w domu z zonami a one znow na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet ktory ma wpisane kochanke jako robota ma tak tylko po to by zona sie nie dowiedziala i by romans mogl trwac dalej.Niestety:/ xxxx Tępy qrwiszon wszystko sobie wytłumaczy, żeby tylko nie czuć własnego smrodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×