Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Inżynier

Już wiem dlaczego was zdradzają faceci...

Polecane posty

Gość KiedyśCięznajdę
Tylko kobieta inżynier może myśleć, że internet jest anonimowy. A po drugie tylko takie zimne suki nie pomyślą ,że przez takie same dzieci mają rozbite rodziny. A jak nie ma radziny to nie ma nic,nawet skarpetek do prania. Ale przychodzi zawsze taki moment, że skarpetek zaczyna brakować. A wtedy zaczyna się samotność i dopiero wtedy zaczynają rozumieć iż seks,zdrada, kłamstwo i pieniądze wcale nie należą do tego wszystkiego co uważały wcześniej za NAJWAŻNIEJSZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wasz maz ma w d***e wlasne bachory to kochanka ma sie o nie martwic? To on wam przysiegal wiernosc i uczciwosc wiec moze pretensje do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że jesteś dziwką nie musisz się tym chwalić na publicznym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:59 W zyciu trzeba byc dobrym czlowiekiem bo wyrzadzone zlo wraca, wiesz?. Mozesz sie z tego smiac ale przekonasz sie kiedys i juz do smiechu nie bedzie. On zdradza,nie mysli o rodzinie, a Ty zwyklego ludzkoego sumienia nie posiadasz? Co myslalabys o tej kobiecie,gdyby byla kochanka Twojego ojca? Tez bronilabys ja i tlumaczyla ze to tylko wina ojca albo matki bo sie zaniedbala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro on chce zdradzac to bedzie to robil. Jedna jobieta mu odmowi ale znajdzie sie inna... Facet ktory szanuje zone i rodzine nie poleci na zadna inna nawet gdyby na kolana musie pchala. Wiec to wasz problem ze za mezow wzielyscie zakaly ludzkie a moze peoblem w tym ze same o niego zadbac nie potraficie. W koncu najodzony w domu nie bedzie podjadal na miescie. Spojrzcie w lustroa w nim znajdziecie przyczyne zdrad waszych mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,ze znajdzie inna,k***w nie brakuje. Nikt tu nie mowi,ze facet jest swiety tylko ze kochanka powinna miec jakies sumienie a nie o jego dzieciach,ktorym kradnie czas pisac "bachory". Problem maja kobiety pokroju autorki, kochanki zakladajace takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka ma miec sumienie? moim zdaniem bardziej zdradzajacy maz, i ojciec dzieci. baby to jednak sa glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy czlowiek powinien miec sumienie. Jesli masz sumienie to nie wchodzisz komus w zycie z buciorami. Czemu zadna nie odpowiedziala czy dalej bronilaby ochanek gdyby chodzilo o kochanki ich ojcow? Mowilyby ze to tylko wina ich matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie wini są po równo mężczyzna, żona i kochanka zależności od sytuacji. czasem żona sama nasyła kobiety na męża i podaje jego "słabe strony" a wiadomo nie jesteśmy idealni, mąż bo składał przysięgę wierności, kochanka bo jak mężczyzna jest w związku to nie powinno się mieć z nim tak intymnych relacji. Kobiety te wyzwolone często bez zasad moralnych zwalają winę za wszystko na mężczyzn i nie widzą nic złego w zachowaniu kochanek. Cóż takie czasy. Gdyby mężczyźni byli lepiej ulepieni przez twórcę i mogli w pełni kontrolować się nawet przy mocnych erotycznych bodźcach to żony czy dziewczyny byłyby spokojne w 100% ale jednocześnie ciężko byłoby im zostać dziewczynami czy żonami. Tak wiele kobiet wypowiada się negatywnie o mężczyznach, którzy krytykują frywolne zachowanie współczesnych kobiet dając tym samym przyzwolenie tym niemoralnym kobietom na wchodzenie w cudze związki a jednocześnie ucząc chłopaków i mężczyzn, że tak im wolno a nawet tak powinni robić. A tak być nie powinno. Ale co ja tam wiem jestem przecież tylko prawiczkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×