Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pau34

Kolejne walentynki w samotności

Polecane posty

Gość gość
Tak już to widzę jakbyście chodzili codziennie do parku z pieskiem. To tylko moi rodzice byli na tyle zakochani że do późnej starości tak spacerowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k 34
3-5 lat to niedużo tyle że nie spotykam takich przy których bym się dobrze czuła, byłam na iluś tam randkach z trochę starszymi i trochę młodszymi ale na większości z nich się wynudziłam, części znajomości dałam szansę co było błędem i stratą czasu dlatego już nie randkuję ;-) Robię co lubię i albo poznam kogoś fajnego w zbliżonym wieku albo nie. Jeśli nie to tragedii nie będzie, lubię swoje towarzystwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość k 34 - intrygujesz mnie daj foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z lustra - 13 lat różnicy w przypadku, gdy jedna strona ledwo wyszła z wieku nastoletniego jednak ma jakieś znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest 5 milionów samotnych z czego 3 miliony to są już przegrani. Najbardziej mi żal tych 2 milionów co się nie mogą znaleźdź a wystarczy tylko chcieć. Jest jakaś chętna bo ja bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Chciałbym mieć dziewczynę lenia co po pracy wieczorem by szła ze mną do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne kobiety są na tym forum nie pogadają z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nich najważniejszy czubek ich własnego nosa egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k 34
Dziewczyna z lustra dziś Tak sobie teraz myślę - jakkolwiek głupio to zabrzmi - ale same okoliczności randki są niesprzyjające. Tzn. idąc na randkę obie strony mają jakieś oczekiwania, obie chcą dobrze wypaść przez co są nieco spięte, nawet nienaturalne, każda randka to w końcu mniejszy lub większy stres. A gdy poznaje się kogoś przypadkowo nie ma tej całej okołorandkowej napinki, zwłaszcza gdy właśnie robi się to co się lubi i poznaje się kogoś kto lubi to samo to ta znajomość jest bardziej naturalna, niewymuszona? Trochę to smutne bo tam gdzie bywam nie ma prawie w ogóle ludzi w moim wieku gość dziś Jasne, marzę o tym by moje zdjęcie fruwało w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie takie "buhuuubuuu" kolejne walentynki w samotności. nie przeszkadza ci, że dzisiaj jesteś sama, że pojutrze będziesz sama, ale to, że własnie w walentynki (święto handlowców i restauratorów) będziesz sama? żałosne. jestem samotną kobietą (tak, samotną kobietą a nie jakąs "singielką") i zupełnie nie rozumiem, o co ten płacz. tak to jest, miliony ludzi na całym świecie są w pewnych momentach życia samotni. niektórzy właśnie 14.02. czy naprawdę z tego powodu trzeba szukać jakiejś grupy wsparcia czy potrzeby poklepania po ramieniu? idź do kina, poczytaj książkę, ugotuj coś sobie albo idź do mcdonalda. albo kup sobie szampana. matko, jest tyle rzeczy do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja Chciałbym mieć dziewczynę lenia co po pracy wieczorem by szła ze mną do łóżka. Wtedy będziesz musiał odwalać całą robotę, to może być frustrujące na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda! I zajęta nimi nagle spostrzeżesz, że pod samym nosem masz niebanalnego faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chcę dziewczynę lenia ale w granicach rozsądku żeby było czysto w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o lenia w łóżku, że Ty tam będziesz tym co daje a ona tylko leżeć i pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja każde walentynki w swoim życiu spędzam w samotności. A właściwie nie spędzam, bo dla mnie to dzień jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od razu po pracy do łóżka razem ugotujemy i posprzątamy a potem kąpiel i będziemy leżeć i pachnieć :) Pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjolsfinna dziś x Dokładnie, ja np nie potrzebowałbym specjalnej kartki w kalendarzu żeby pamiętać o tym aby podziękować dziewczynie za to jaka jest. To święto jest tylko dla handlowców. Kto normalny dziękuje swojej drugiej połówce raz do roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau34
od niedawna mam problemy z trawieniem i owcze stolce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LubieGracWKomputer - ja po prostu nie mam i nigdy nie miałam komu dziękować. Więc ignoruję walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę ale jesteś zabawna. Do nauki bo matematykę oblejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fjolsfinna - ja zanaczyłem ten temat do ulubionych może się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same psychole z nikim się nie dogadasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Ty tu psycholi widzisz? Jeden podszyw na dwie strony to jak na kafe i tak nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau34
gdzie zainwestować 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo, tez samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×