Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem dziewicą i

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Teraz przeginasz tak mi życząc nie ładnie z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście mam na myśli pocałunki, nic więcej. Niechcący przejęłam ten wasz idiotyczny żargon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Po co zagladacie takie chore tematy? Tez jestem i nie musze mowic calemu swiatu jakiemu mezczyznie sie oddam, a jakiemu nie, o co chodzi? Nie trzeba sie z nikim wyklucac ani denerwowac mniej inteligetnych od siebie znizajac sie tym samym do ich poziomu, wystarczy miec poukladane w glowie, raz sie wypowiedziec, a nie od razu zakladac temat, ale w sumie, nikomu nieczego nie mam prawa zabraniac tylko nie wzniecajmy nawazjem burzy o blone pomiedzy nogami, dla jednych to biologia, a dla innych cos wiecej, ja naleze do tych drugich, lecz nie atakuje pierwszych (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdrowego nigdy nie trafisz bo wezmiesz nieprawiczka z chorobami wenernyczmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będę przeginać, fora z mojego życia, wypyerdalaj bo kijem pogonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdrowego nigdy nie trafisz bo wezmiesz nieprawiczka z chorobami wenernyczmi X Owszem trafię, to nie twój z****** interes, powtarzam - WYPYERDALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś źle jesteś wychowana! rozpuszczona nastolatka która nie miała ojca stąd twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosła, miałam oboje rodziców i PLUJĘ CI W TEN BEZCZELNY PYSK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co tak klniesz na mnie co? nie potrafisz normalnie odpowiedzieć tylko klnąć? ja przynajmniej trzymam klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta dorosła wyglądająca jak dziecko z podstawówki czytająca bravo i antykoncepcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Autorko, spokojnie, gdy ktos wtraca sie do Twojego zycia, to znaczy, ze Ci go zwyczajnie zazdrosci, poniewaz jego jest wyjatkowo nudne, bez nerwow, ile to razy osoby bez zainteresowan do mnie cos mialy, tak to jest jak sie siedzi calymi dniami w domu i nic poza tym nie robi, tacy ludzie sa po prostu zazdrosni i smutni, im trzeba raczej wspolczuc, biedaczyska. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bezczelny i chamski, rzucasz bezpodstawne insynuacje, jak cię wyrzucają drzwiami to wracasz oknem, żeby cię za to obsypało i żebys dostał raka krtani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wdarli mi się na wątek, który był żartem i się kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za co te gorzkie żale, że mam poglądy na temat dziewictwa? ty się powinnas leczyć a że chce sprowadzić ludzi na dobrą drogę to juz nazywają od debili itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie jestem nie wiadomo jakim katolikiem ale popieram wiele rzeczy co mówi kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to że się wpierdalasz do mojego zycia i insynuujesz mi rzeczy których nie robię. w d. mam twoje poglądy których umiesz nawet sensownie wyrazić, a imbecylem jesteś swoja drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Na dobra droge? Ty mowisz o dobrej drodze? Jestes chory i nie wychowany, nie masz o mnie pojecia, a sie wypowiadasz, sama jestem dziewica,smieciu, pozostane az do slubu, jestem gleboko wierzaca, a ty plujesz nie nawiscia jak jadem, jestes chory i wulgarny, nikt sie nie bedzie od ciebie uczyl, dzieci z podstawowki wiedza wiecej o byciu dobrym czlowiekiem, ty nienawidzisz swiata i przede wszystkim to siebie samego, jak chcesz zmienic swiat to po pierwsze stan przed lustrem i zacznij od tego czlowieka ktorego w nim widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*których NIE umiesz nawet sensownie wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wątki pisze broken, stare wredne upierdliwe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena_jestem dziś nie pisze o tobie? gdzie jestem nie wychowany? że pisze o dziewictwie? panienka klnie na okrągło a mi się zarzuca o nie wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest chory psychicznie, dajcie mu spokój, niech sie tłucze o ściany to go prędzej zabiorą do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie umiesz czytać ze zrozumieniem to potem masz problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja chory haha popatrz na siebie co ty piszesz i co mi życzysz nastolatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Nie wychowany gdyz wtracasz sie w zycie innych ludzi, zrozum, nie zmienisz zycia obcej osoby, nie znacie sie, zaden z was nie ma na siebie wplywu, to dziwne, nie wyzywajcie sie na srodku internetu, o wiele lepszym zajeciem jest np sluchanie muzyki, ja tez wielu rzeczy nie pochwalam, dlatego ich unikam, nie pisze do ludzi ktorych nie lubie, nie obchodza mnie, o to chodzi, nie kazdy w zyciu Ci sie spodoba, ludzie sa rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tyle się mówi od małego seks po ślubie a te dalej przed uprawiają masakra żeby to było 30% a jest niestety 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie umiesz czYtać, już 4 razy pisałam że w d. mam twoje poglądy a nie Życzę sobie żebyś mi cos insynuował, nie zrozumiałeś i teraz też nie zrozumiesz, bo jesteś IMBECYLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
O kim w tej chwili mowisz? Autorka jest dziewica ktora nie chce miec za meza frustrata tylko kogos dobrego z tego, co zrozumialam, jaki jest twoj problem? Nie rozmawiasz z prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś to była miłośc a nie teraz udawane uczucia do drugiej osoby żeby dostać seks zero romantyczności w XXI w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 2:04 a niby z kim to robią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×