Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem dziewicą i

Polecane posty

Gość gość
muszę kończyć moje drogie panię dziękuje za miłą rozmowę :) Dobranoc Wszystkim śpijcie słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja znam osoby ktore zyja w celibacie np a nie zakladaja takich watkow tylko zajmuja sie czyms ciekawszym jak np relizacja marzen czy podrozami. To nie kwestia religii, lecz ogolnego charakteru, mentalnosci, wychowania czlowieka, nikt normalny nikomu niczego nie bedzie narzucac, a jak wybiera pewien rodzaj zycia to powinien t robic z rozmyslem, byc pewnym tego kim jest, takie jest moje zdanie, nie wkladajmy wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą która czekała do ślubu, też byłam bardzo wierząca i to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Zobaczyłam, że mojemu chłopakowi naprawdę na mnie zależy, bo musiał czekać aż 5 lat, sprawdziłam jego wytrwałość i cierpliwość, pozostałam w zgodzie z własnym sumieniem i miłością do Boga, dostąpiłam tego ważnego dla mnie sakramentu, wszystko poszło zgodnie z planem. Jesteśmy zgodnym, wierzącym małżeństwem i czujemy opiekę Pana Boga nad nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś tak wałkuje temat dziewictwa na wszystkie strony i zakłada o nim 150 wątków dziennie, to znaczy, że ma wielka ochotę na seks, ale odmawia go sobie najpewniej ze względów religijnych, a całą tę OHYDNĄ CHUĆ wyładowuje w wątkach o dziewictwie. Pisanie o tym jest dla niego rodzajem masturbacji. X Własnie uciekł, żeby nie odpowiadać na tego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
2:42- jest pani dla mnie autorytetem :) Tez taka kiedys chce byc i to rowniez jest tylko i wylacznie moj wybor :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@02:39 a skąd ma wiedzieć? Nie rozumiesz, że jak ktoś jest bardzo wierzący to są jego głębokie przekonania wpływające na każdą czynność w życiu, na wybory? Też taka byłam i zaczekałam do ślubu, 5 lat, dlatego doskonale to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Hahaha dla niektorych ludzi panowanie nad wlasnym cialem to za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę kończyć moje drogie panię dziękuje za miłą rozmowę usmiech.gif Dobranoc Wszystkim śpijcie słodko X Zwal sobie teraz porządnie i leć jutro opowiedzieć o tym proboszczowi :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy świętoszkowie często mają różne brudne tajemnice, skrywane pod płaszczykiem nauczania innych o moralnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny z wątami do wierzących i Kościoła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół cie nie wytypował do mieszania ludzi z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie też nikt nie dał prawa do czepiania się wierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie czepiam wierzących, wiara to nie jest obrzucanie ludzi błotem, a twoja pseudo-wiara się do tego sprowadza, więc nie jesteś wierzący i nie masz nic wspólnego z kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken przecież ty wcale nie jesteś dziewicą, czemu tak uparcie kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś tak wałkuje temat dziewictwa na wszystkie strony i zakłada o nim 150 wątków dziennie, to znaczy, że ma wielka ochotę na seks, ale odmawia go sobie najpewniej ze względów religijnych, a całą tę OHYDNĄ CHUĆ wyładowuje w wątkach o dziewictwie. Pisanie o tym jest dla niego rodzajem masturbacji. X Własnie uciekł, żeby nie odpowiadać na tego posta smiech.gif X Hahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty od badań i przez przypadek podałeś tu badania przeprowadzone przez faceta związanego z Kościołem? Poproszę badania NAUKOWE , neutralne światopoglądowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam dziewica znalazłam męża po ślubie mnie zarazil. Bo on prawiczkiem nie był. Był zywany i zarazil mnie a ja mu dziewictwo oddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że są dziewice bo mężczyzna zasługuje na dziewice i mu się to. Należy. Tak Bóg powiedział. A a co nie dixhiwala dziewuctwa mężowi nie zaskugoje na szacunek od mężczyzny. Mezczyzinie się nak zy według Orawa wiary. Kiedyś za czasów Chrystusa jak kobieta nie była dziewica to nikt jej na żonę nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pragnę prawiczka bo jestem dziewica. Bo cóż z mego dziewictwa jak mąż będzie używany doświadczony i będzie porównywalne mnie do innych kobiet z którymi spał. Do dziewictwa trzeba obojga kobiety i faceta prawiczka. Tylko wtedy to ma wartość wartość seksu bez porównywania. Czyli dziewiczy czysty seks tylko z jedną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuszek się używanymi facetami. Mam wrażenie że im tylko na przyjemności żaley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, że o orgazmie możesz pomarzyć, a najważniejszy jest misiu, skoro nie wymagasz własnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Te podwójne obłudne, mizoginiczne standardy. Bo oczywiście to jak zwykle działa w jedną stronę, prawda? To ja dziękuję za taki interes, nie będę zabawką ani prawiczka, ani nie-prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
09:48- zasluguje? Zalezy ktory, na pewno nie ten, kto tak o tym pisze, kobieta to jakis przedmiot?Mam nadzieje,ze do konca zycia bedziesz sam, acz nie wypada nikomu tak zyczy, jednak gdybys mial kobiete to na pewno nie byla by szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem, mam 29 lat, i nie ma dla mnie znaczenia czy dana kobieta jest dziewicą czy nie. To bez żadnego znaczenia. W ujęciu biologicznym, dziewictwo jest poprostu cienką błoną częściowo zamykającą wejście do pochwy. P.S. Jeżeli są tu jakieś dziewice, to radziłbym abyście palcami same sobie tę błonę przebiły, ponieważ utrudnia ona odpływ krwi miesiączkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej wejścia do pochwy możecie zobaczyć taki pofałdowany guziczek. To właśnie łechtaczka. Jej masowanie nawilżonym palcem wywołuje u kobiety orgazm (skurcze mięśni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
10:09- ekhm co to ma znaczyc? Mam robic cos co kaze mi jakis anonim z internetu? "radzilbym"? To moj wybor i nie musze sie wcale dostosowywac, nie popisales sie, raczej unizyles do poziomu tych kolesi co nakazuja kobiety zostac dziewicami do konca zycia, ty robisz na odwrot i to tez jest chore, nie widze sensu w wtracaniu sie do czyjegos zycia, kim jestes by to robic, a raczej kim nie jestes? Sa ludzie ktorym na pewnych rzeczach zalezy :D :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha dobre! W błonie jest otwór, przez który krew wypływa, a krwawię tak obficie, że o problemach nie ma mowy :D Już pomijam, że bez błony większa podatność na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha błona płóksiężycowata błoną gorszwgo sortu hahhahha. Taka anatomia geniuszu i tyle. Półksiężycowate są nawet lepsze, ponieważ taka jeśli jest delikatna, to zwyczajnie się rozciągnie i nie będzie nawet tego czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mileno, Skarbie, po przebiciu błonki - szczególnie takiej pełnej - krew miesiączkowa spływa dużo łatwiej. Pochwa łatwiej się oczyszcza z tego wszystkiego co spływa z macicy. Do niczego nie chcę cię namawiać, a jedynię proszę cię Skarbie żebyś przebiła błonkę i pozwoliła pochwie się oczyścić. Wszystko będzie OK. P.S. W przypadku błon półksiężycowych, nie ma konieczności ich przebijania. Nawet podczas uprawiania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×