Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzicie o dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość gość
Faceci robią sport igrzyska zawody światowe piłka Niżna. Ile milionów na to. Idzie. I dzieci głosują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim film który był kręcimy w moich rejonach " KONOPIELKA " Ten film porusza problemu świata który nadciąga i pokazuje wartości. Ale uwaga niektórym trudno go zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONOPIELKA to dobry ambitny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> teraz to baby są leniwe i wygodne, dzieci nawet nie chcą rodzić, a co dopiero krowy doić na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje papieża Jana Pawła drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś 10 rodzily i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już za JPII świat schodził na psy, tak od lat 80tych 90tych, a teraz to juz kompletne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci na wsi gminy wywalac swin karmic. Swinia mądra i trzeba widłami wywalić i na pole zawieść bo to nawóz naturalny jest. Ale tam z miasta facet nie będzie wachal i dotykam gowna widłami. Woli navsilowni mięśnie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiedyś 10 rodzily i więcej Xxxxx a teraz im jedno trudno urodzić i jeszcze znieczulenie potrzebują, obecne baby to francuskie pudelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokladnie brak naszego Papieza.... ja mieszkam na zachodzie i tu jest to samo a nawet gorzej..wartosci ludzkie kompletnie nie maja racji bytu..kobiety wygladaja jak szmaty a faceci jak alfonsi z dobrego burdelu.pelno brudasow ciapatych i innych wybrykow natury.koscioly swieca pustkami.niedziele wszyscy spedzaja przed komputerem.dzieci i mlodziez to lenie smierdzace, nie szanuja rodzicow,nie ucza sie..wychowanie bezstresowe..tutaj dzieci to swietosc,wchodza rodzicom na glowe a ty nic z tym nie mozesz zrobic bo policja cie schaltuje.sex wszechobecny..promowanie glupoty ,dna to norma..na serwisach spolecznosciowych predzej znajdziesz rochacza niz meza.kazdy szuka zabawy i nic wiecej..ja na to wszytsko patrze z besilnoscia i przerazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polske zniszczyła komuna. Bo wtedy kościół był nuszcziny krzyże łamane nuszcziny przy drogach. Papież nie popierał komuny. Bóg też nie. Bo to nie zgodne z wiarą. I INKWIZYCJA wiarę nuszczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> taaa... teraz tylko faceci w rurkach i "siłka", bo kiedyś to w robocie miał gimnastyke a teraz faceci to tępe pissdy i fagasy "artyści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny
mnie najbardziej nie podoba się strój polegający na zakładaniu rajstop pod krótkie spodenki dżinsy i szorty, do tego dziewczyny zbyt mocno wytapetowane, rajstopy wyglądające jak pończochy zakładane na co dzień - wszechobecna w mediach i portalach społecznościowych sztuczność w postaci komputerowego retuszu, makijażu, -zbyt dużo firm oszukujących ludzi chwilówkami, środkami na potencję, odchudzanie i wszystkie inne dolegliwości, kursami nauki języka w dwa dni, cudownymi garnkami i pościelami (przy czym większość ludzi uważa że oszukani są sobie winni zamiast domagać się od prokuratury powsadzania oszustów do więzienia, co gorsze w świetle naszego prawa często nie są nawet oszustami) -coraz mniej wolności gospodarczej -że ludzie bardziej cenią bezpieczeństwo od wolności -niski poziom absolwentów szkół wyższych -niesprawiedliwy podział bogactwa -brak dumy narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezstresowo nie uczą się. Nauka szkoła dzieci niszczy. Moi dziadkowie tylko podstawówkę mają babcia trzy klasy podstawówki bo rodzice jej zabrinili się uczyć bo uznali ze wystarczy trzy klasy. A ci dzieci uczyć nowoczesnych rzeczy. Poza tym kościół wiara odradza naukę wykształcenie dziewczynkom kobietom. Ale państwo wymaga tego. A bicie dziec***asem i jeszcze obnazenie ich to grzech nieczystości. Potem mają przez to problemy z masturbacja. Albo zboczenie BDSM. Rodzice nie mówią dzieciom ze ciało miejsca intymne są dla męża żony tylko. I seks po ślubie. Kiedyś się wiedziało i tym ksiądz na kazaniu mówi a teraz nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi odpowiada w tych czasach swoboda seksualna, nie chcialabym musiec sie rumienic na samo slowo seks, albo obawiac sie czy wypada mi lubic ostre rżnięcie :D sory, taka prawda. podoba mi sie swiadomosc seksualna, ze mlodym ludziom juz sie nie wmawia ze seks to zlo, ze kazda 15 latka wie co to łechtaczka, jak wygląda penis i zna przynajmniej 3 metody antykoncepcyjne. podoba mi sie w obecnych czasach ze mam wybór jak chce zyc, jedyne co mnie ogranicza to pułap finansowy lub intelektualny (cudow nie ma). Podoba mi sie ze technologke mnie otaczajace ulatwiaja mi zycie, zachwyca mnie co chwila to coludzie potrafia wymyslic... bo jeszcze kilka lat temu wydawalo sie niemozliwe. zachwycam sie faktem ze odsuwamy sie od katolickiego ciemnogrodu, ze koscielne s****wo w koncu zagania sie do kąta, tam gdIe jego miejsce:D zyjemy we wspanialym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauki dziewczynie piękno się zabronić. Kiedyś kto by pomyślał absolwent córkę na studia posłać. Miała dbać i dom ojca braci. Dla braci pomagała dbała i braci jeść im robiła obmywala. Jej obowiązkiem było dbać o braci. A matki o synów. Przyszłych dziedzuciw gospodarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy teraz widzą u ciostry jak wygląda gola zupa gola Cipka. Rodzice pozwalają się dzieciom ibnazac. Kiedyś nikt rozebrać nawet nie miał Orawa siła dziecka. Aby mm t nie widział i inne dzieci ci ma między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów ze dzieci nie chcą się uczyć. Bo mają w szkole za durzo nauki durzo angielski a potem do Anglii uciekają do ciapakow na seks. Edukacja wykształcenie dzieci niszczy. Św w kościele w dni robocze dziecko w szkloe. Kiedyś na święto w zwykły dzień były w kościele a nie w szkole. Państwo zabiera kościół dla dzieci. Daje niepotrzebną naukę dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co fizyka dziewczynce elektryka mechanika. Po co uczyć ja tego a w domu wymagać sprzątania gitiwani. A bic zavzla ocenę dziewczynę z fizyki bo nie wiedziała jak silnik działa. Ona jest po to aby bc zona i dzieci rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze nikt tu nie wspomnial o FACEBOOKU ktory demoralizuje spoleczenstwo,robi pranie mozgow i sieczke w glowie przyglupow ...rosnie nam pokolenie facebooka.nie masz fb nie zyjesz.teraz celem wszystkich jest pochwalenie sie na fb jak to mi sie swietnie zyje,selfie,kto z kim spi,kto kiedy urodzil i inne....katastrofa...promowanie na pudelkach i innych extra portalach chorych celebrytow i ich wybrykow....promowanie rozwodow.. kiedys nie bylo facebookow i zylo sie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:54-coraz mniej wolności gospodarczej - to racja, panstwo zbyt mocno ingeruje w ta sfere zycia -że ludzie bardziej cenią bezpieczeństwo od wolności - ?? konkret bo brzmi jak slogan z d**y wzięty -niski poziom absolwentów szkół wyższych - serio? bo mi sie wydaje ze dyplomma teraz kazdy matol, w tym ja. kiedys na zadnej uczelninawet by ze mna nie chcieli rozmawiac patrzac na moje wyniki w nauce z poprzednich lat edukacji... ale prywatne szkolnictwo... -niesprawiedliwy podział bogactwa- haha, dobre, ty z tych co by chcieli zeby kazdy mial po rowno :D -brak dumy narodowej - duma narodowa? a z czego tu byc dumnym? jako narod jestesmy slabi strasznie, nasza torzsamosc od lat zjadaly rozne zrzadzenia losu. jednym z takich zrzadzen niefortunnych bylo np wybranie wojtyly na ppaier******* ot juz calkiem odbilo wtedy narodowi i katolicki rezim wkroczyl na dobre. bo kto w szkole z pokolenia 30 latkow nie mial tluczone ze jp to AUTORYTET...no z takimi autorytetami to my jestesmy kupa nie narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zabawy szuka i wykształcenia po co dzieci kształcić i angielskiego uczyć. Polski. Czytać pisać i trochę liczyć i modlitw zasad kościoła Religi. Tego dzieci kiedyś uczono. A teraz ekonomia uczą dziewczynek matematyki wyższej techniki nowoczesnej. I co z. Tych. Dzieci będzie. Nie pozwólcie swoim cirkom aby stały się wykształcone. I nie pozwólcie aby się k***ily. Aby dziewictwo dla męża oddała bo mężczyzna tego oczekuje. I aby zajmowała się domem i dziećmi. I nie pozwólcie aby antykoncepcji używała. Wykształcenie zniszczy im życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mąż lal zone znęcał siedzi nad nią bił ręce lamam twaz obijal. I się z nim nie rozwodzila. Nawet potrafiła powiedzieć że co kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak córka chciała przy książkach siedzieć to by ja zabili. Ksztalcilo się syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze czemu polacKi zydow nie lubia... bo zydzi to madry narod, zawsze wiedzieli ze wyksztalcenie jest wazne, matematyka, ekonomia i jezyki... kazdy zna kilka. a polaczki? nakolana i zdrowaske klepac, choc nawet nie rozumieja co klepia bo analfabetyzm wtorny juz niemal wrodzony, a conajmniej z mlekiem tepej matki wyssany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka z was:D wy takserio czy jaja sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było feminizmu matka z córka gary szorowala ciężko krowy doila swinie karmiła wodę ciagala codziennie wiadrami a syn z ojcem na ryby chodziło do lasu. Każdy n al miejsce swoje. A zwłaszcza kobiety bo były posłuszne mezczyzunie. A matka musiała szanować syna bo to mężczyzna dziedzic przyszły zywicuel rodziny i matka dbała o niego jak o skarb bo wiedziała ze na starość tylko dzięki niemu może przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio. Mąż bił zone a ona go kochała i nie było rozwodów. Mąż to głowa rodziny. A teraz kobieta dzuewixtwa mężowi nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto posłał kobiety na uniwersytety to swinie niemoralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×