Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzicie o dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość gość
Wartością każdego społeczeństwa jest podstawową jednostką RIDZINA. A czasy współczesne antykoncepcja materializm kariera pogoń za pieniądzem wykształcenie pijaństwo niszczy rodzinę. Jak przykład dostają dzieci. Gdzie wiara katolicka kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis autora pokazuje, że poza internetem nie było większych zmian na świecie od setek lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się rodzimi durzo dzieci rodzina była wielodxietna a teraz jedno dwa i nie dadzavradu wychować skarżą się a kasę mają niektórzy durzo. Kiedyś nie mieli kasy bigactwa i mieli grimadke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również obrzarstwo narzekanie na jedzenie. Takie frykasy teraz ludzie jedzą z każdego kraju i niedobre do kosza wyzucaja. A kiedyś jadło się co się miało i nienazekalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ze wszystkimi wymienionymi punktami. Ja od siebie jeszcze dodam dzisiejszą muzykę. Niedługo wszelkie instrumenty odejdą do lamusa i pozostanie tylko elektronika. Mało który dzisiejszy utwór mi się podoba. Nie mogę zdzierżyć też tego, że promuje się teraz same beznadziejne naciągane komputerowo głosy (albo w ogóle przeciętne) podczas, gdy na yt jest full utalentowanych wokalnie ludzi, którzy nie mają kasy, żeby się jakoś wybić. Nie podoba mi się też to, że dziewczyny podążają za chorą modą. Każda teraz wygląda tak samo. Ten sam makijaż, te same kurtki od Ani Lewandowskiej, te same fryzury itd... Wymyślili jeszcze jakieś smoczki do powiększania ust i teraz każda musi to mieć. Co druga łazi z kaczym dziobem i wydyma usta do selfie, jakby naturalny uśmiech nie wystarczył. I nie podoba mi się też to, że tak dużo dziewczyn w przeklinaniu bije na głowę mężczyzn. I w ogóle niektóre laski są bardziej męskie od facetów. Kurczę, chyba jestem z innej epoki bo czuję, że jestem jakaś inna i ni pasuje do dzisiejszych realiów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawdziwych facetów co umieją ciężko pracować. Ale krawaciaze co rak się biją pobrudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męskie bo mężczyzna przestał być mężczyzną. Każdy musi mieć auto sportowe na które wydaje kupę kasy i to. Jego cel zarobkowych aby auto mieć np bmw bo każdy ma super facet. Adidaski kurtkę markową nike czy inne. Skura fura komura. Sprzęty najlepsze na które kasę wydają. A za tą kasę mogą dzieci utrzymać. Imprezy jedna panienka im nie wystarcza muszą zaliczać. Bo trzeba pokazać Zachwatowicz kimś przed kumplami. A gdzie facet który chce być prawiczkiem dla żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to dziewczynie przeklinac nie wolno. Tylko dla mężczyzny. Mężczyzna ma prawo kobietę wyzywać przejmując. A jak tego mężczyznę przeklnie kobieta to się mówi że jej nie wolno bo jej nie wypada. Czyli ma stać z pochylona głowa i pozwolić aby mężczyzna klna na nią. A jej nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsyscy jestesmy w tych czasach tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zebym brzydko nie midnie iveală bez makijazu ti by mnie do pracy nie przyjeli. Co zrobisz musisz przetrwac w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księża pedofile. zboczenie BDSM które się wzięło przez stresowe wychowanie. Tak to temu zboczenie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło mi o to, że nie wolno jej w ogóle przeklinać. Sama sobie pod nosem przeklnę od czasu do czasu jak coś mi nie wyjdzie. Jednak jak idąc ulicą widzę kilka dziewczyn stojących w bramie i słyszę coś takiego: -Wiesz? byłam na tak zaj******j imprezie. Tak się naje****m, że ku**a nie masz pojęcia - No co Ty ku**a pie******z?! - I była tam ta s**a co mnie tak wk****a, miałam ochotę podejść i jej przy********ć - Ch*j jej w dupę I taki cały dialog epitetów. Sorry, ale to nie brzmi fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mowa o makijażu to mnie zastanawia jedno: dlaczego kobieta z ładną czystą cerą nakłada tonę fluidu i pudru? przecież to tylko zatyka pory i niszczy ładną cerę. Skoro masz czystą ładną buzię czemu zakrywasz ją takim paskudztwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja też mnie dołuje. Nawet jak jest poczęte z gwałtu to się nie powinno usowac dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P**********ic. A dla faceta nie masz ochoty przypierdilic. No tak bała byś się. Wspilczoje córce jak będziesz ja miała. Bedze gorzej traktowana od braci dyskryminiwana. Matka mojej koleżanki taką była biła ja itp musiała pokój braci sprzątać. A bracia mieli swobodę piwko i orzeklinali panienki zaliczali. A teraz żony swoje traktują jak giwno matka dała im przykład jak kobietę traktować. Koleżanka teraz dorosła robi to co chciała i przeklina. Nienawidzi matki. I facetow tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak man pryszczata akurat. Mnie zastanawia czemu jak kobieta lubi auto to blachara. A facet kupuje auta rozbija i żniw fajne ma jakie lubi i mu się podoba. To NIK mu nie powie że marnuje kasę środowisko robi pijackie wypadki. Nie jest blachara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz kobieto wytłumaczenie. Czemu mąż bije zone. Kobieta ma siedzieć cicho i się nieodzywac jak mąż ja przeklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niejednej mamusi mam ochotę przywalic. Temu ze nie siedzi w domu z dzieckiem tylko do pracy idzie a dziecko do przeczkola oddaje. Praca studia kariera bo kasy chce. Jej miejsce jest w domu dbać i kochać dzieci i obiad robić mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram...ja tez nie nadaje sie na te czasy.przerazajace jest jacy sa teraz ludzie i wszystko wokol.dzieci i mlodziez wyrastaja na skrajne dno.materializm k******o to domena naszyc czasow.ja nie mam dzieci i nie zdecyduje sie aby je wydac na ten zepsuty do granic swiat. jeszcze dodam ze sex alkohol narkotyki ..po to siegaja coraz to mlodsze dzieci.. co do doroslych-kobiety zachowuja sie jak d***** a mezczyzni jak alfonsi..tylko zaliczyc i won.kazda impreza wyjazd wiadomo czym sie konczy.ja osobiscie nienawidze mezczyzn,kazdy jest taki sam.szkoda nerwow czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyłam cenzury bo na innych forach nie pozwalają pisać pełnych przekleństw. Tu pisze rzadko, więc nie wiem jak jest. Poza tym przeklinanie nie daje mi żadnej frajdy, więc nie mam potrzeby pisać ich normalnie. Nie wiem czy będę miała córkę. Nie wiem czy w ogóle będe miała dzieci bo nie widzę co się dzieje na świecie i nie wiem czy chciałabym, żeby moje dziecko wychowywało się w tak ciężkich czasach. Swego czasu pracowałam z dziećmi i zapewniam Cię, że nie było żadnej dyskryminacji. Lubię dzieciaki, niezależnie od płci. Nie mam też powodu, żeby przypierdolić (jak wolicie takie określenie) facetowi. Żaden nigdy mnie nie obraził i nie podniósł na mnie ręki. Zgadzam się z tym, że faceci teraz faceci znęcają się nad swoimi kobietami, ale to tylko świadczy o nich samych i o tym, że tak naprawdę nie mają jaj. Poza tym kobiety powinny dokonywać odpowiednich wyborów jeśli chodzi o mężczyzn. Trzeba czasu, żeby się poznać i rozgryźć drugą osobę, chociaż wiadomo - nikogo nie można od razu do końca poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 przeczkola? to chyba już lepiej, żeby kobieta się dalej kształciła niż była analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jedyna, a ja myslałam, że w dzisiejszych czasach nawet na wsiach zabitych dechami są jakieś szkoły. Ale jak czytam tych najbardziej narzekających na dzisiejsze czasy, to widzę, że nawet dzisiaj więcej analfabetów niż wiek temu. I tylko o wierze i kościele mowa, że to najważniejsze. Widać że u was największy nacisk na religię był a nie na prawdziwe kształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ze słownikiem i błędu robię nieumyślnie. Zresztą kafe to błędy i durne tematy i chamy po co się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze kobiety nie chcą stać przy garach i prac rękoma. I że są nieposlusznymi żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to że nikt nie chce być prawiczkiem i dziewica do ślubu. I rozwód bo kobiety nie chcavwybaczyc zdrady mężowi. A kiedyś każda wybaczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wróci normalność
Obecne czasy to faktycznie syf, fajne czasy to były lata 50te, 60te, i 70te, ludzie byli ludźmi, były prawdziwe przyjaźnie, prawdziwe związki, prawdziwi sąsiedzi, prawdziwe emocje. Może materialnie cudów nie było ale to były czasy dla ludzi. A teraz co? Liczy się tylko kasa i zyski, pracoholizm, po trupach do celu, zero emocji, wspólny mianownik to najniższe prymitywne zachowania, powszechne ćpanie, kúrewstwo i prostytucja, kompletne wykolejenie moralne, wszechobecne pedalstwo i tolerancja różnych zboczeń, dla większości życie jedynie dla weekendu ( i chlania, ćpania, i roohania), i ciągle mało i mało wszystkiego, ludzie nie cieszą się z tego co mają. Powszechna samotność, odizolowanie, dążenie do i wymaganie ideału, wszechobecne długi i bankructwa państw i systemów monetarnych. Ale to są czasy ostateczne, i to wszystko musi píerdolnąć, i ludzie może się obudzą i nawrócą na prostą droge. Ludziom odpier/dala już z dobrobytu i wolności, i to musi się skończyć, musi wrócić moralność i pokora. Mam nadzieje że stanie się to wkrótce. Ale najpierw system wybije 90% ludności, choroby, prochy, samobójstwa, stres, chemiczne jedzenie, farmakologia, itp itd. W Polsce już to jest w trakcie, umiera więcej ludzi niż się rodzi, w wypadkach drogowych gine masa ludzi co roku, choroby też wybijają coraz więcej ludzi, a do emerytury to obecnie mało kto dożyje. System wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore mamy czasy masakra złodzieje się dorabiają normalni ludzie orają po 12 godz Kiedys mocherowe berety pracowaly a raczej sciemniały w panstwowych zakladach pracy Teraz mają emerytury dorabiają mlodzi nie mają na życie itd Jakies lipne zaklady chronione zakładają koszą kasę masz grupe albo rente czym emeryture znajdziesz pracę to jest chory system Zlikwidowac te Urzędy Pracy siedzą tam na cieplych posadach nic nie robią tak jest i z ZUS Żałuje że w takich czasach żyję i tym dziwnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore mamy czasy masakra złodzieje się dorabiają normalni ludzie orają po 12 godz Kiedys mocherowe berety pracowaly a raczej sciemniały w panstwowych zakladach pracy Teraz mają emerytury dorabiają mlodzi nie mają na życie itd Jakies lipne zaklady chronione zakładają koszą kasę masz grupe albo rente czym emeryture znajdziesz pracę to jest chory system Zlikwidowac te Urzędy Pracy siedzą tam na cieplych posadach nic nie robią tak jest i z ZUS Żałuje że w takich czasach żyję i tym dziwnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj .... złodziej złodzieja okrada i oboje żyją z wyzysku, na dodatek wmawiają nam, że to demokracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej lata 30 40 też. Nie było feminizmu riwnouorawniem. Kobiety szaniwaly męża dbamy o dom synów a siostry o braci ojca. Kobiety starały się być dziewicami. równouprawnienia może były ale nikt nie słyszał nie stosował. Tylko żyło się tak jak trzeba i kobiety wiedziały gdzie jest ich miejsce. A teraz wykształcenie praca. ABORCJA antykonceocja. Odbiegają od autorytetu męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×