Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sadzicie o dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość gość
I bije się ze będą od synów kasę brały. A to ich będzie zaribiina. Bo taka siedzi w domu i kasy chce. Niech szanują synów moich za to że zarabia a one siedzą w domu i mają dach nad głową. Niech domem się zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto von z miast! Miasto jest dla ludzi, a nie dla samochodów! Zdrowie i bezpieczeństwo ludzi jest ważniejsze niż biznes, który rodzi zaborczych chciwców na miarę zagłady świata! Ludziom zakazano palić w piecach węglem, ale śmierdzący smogiem transport może się panoszyć wszędzie, gdzie tylko się da! My wozimy im mięso, a oni nam też mięso (tylko dużo gorszego gatunku), paranoja! Zatrują nas na amen! Nie wspomnę o kierowcach stojących zimą na parkingu przed marketem z zapalonym silnikiem, bo mu zimno, aż mnie trzęsie, jak widzę takiego pustaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim książki z prawdziwego zdarzenia OSTRZEZENIE Z ZASWIATOW biaventure Mayer. TRAFIONA ORZEZ PIOEUNA gloria polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Al o baba ză kierownica. Mężczyzna powinien jezidzic. A baby do garów. Zawsze mniej spalin. I jedzenie domowe zdrowsze. I tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja córce nie pozwolę praska zrobić. Synom tak. Zawsze mniej spalin. I jazdy bez celu po sklepach fryzjerach supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce baby w zagrodzie, kury karmić, dzieci bawić, krowy doić, a facet ma robić w polu, drzewa narąbać na opał, trzode obrobić, a nie pissdy w rurkach i na srajbukach całymi dniami. Obecne pokolenie to pokemony i pissdy, zero umiejętności przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jeden jakiś pokemon siedzi i wypisuje takie głupoty o kobietach, a broni facetow. Według niego kobieta to ma być służka i uslugiwac chłopu bo ten ma dwie lewe ręce. A te baby co piszą że się boją o swoich synów, że trafią na kobietę co nie będzie im uslugiwala, to jakaś żałosne są. Faceci lepsi nie są, też zdradzają, nie dość że ponizają słabsze kobiety to jeszcze je biją. I to ma być facet? To jakaś niewychowana albo źle wychowana C***A a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi pracować na faceta i mu obiadki robić na które sama zapracowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to nie przeraża,raczej smutno się robi kiedy widzę co się dzieje. Młodzi nie chcą dzieci? Myślę,że to nie prawda. Oni po prostu wiedzą,że nie będą z czego utrzymać dziecko ( a więcej to już w ogóle). Nie mają gdzie mieszkać. Nie chcą całe życie mieszkać z rodzicami,czy wynajmować. Nie każdy może pozwolić sobie na kredyt mieszkaniowy. Więc się nie przyznają, że chcą. Te komputery,telefony i td. to tylko przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było tak rozwiniętej technologii i panowała zgoda w rodzinie. Każdy się schodził na urodziny i świetnie się bawił. Alkohol był ale nie było upijania się . Dzisiaj jest wszystko, wszystko można kupić ale jednego stać drugiego nie. Ten co który niczego się nie dorobił ciągle zazdrości tym którym się udało ustawić. Na tym ucierpiały kontakty międzyludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decyzje decyzje
Ale baby same winne że facet je pierze, bo same świadomie/nieświadomie wybierają samców alfa ( z natury agresywnych ), bo chcą tej dominacji i pozycji, ale to ma dwa końce, bo z alfa nigdy nie będzie potulny baranek. Spierze morde jakiemuś fagasofi w "obronie" swojej kobiety, ale i swojej babie zleje ryja raz na czas. To się zdecydujcie baby co wy do cholery chcecie, bo same winne jesteście swoich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ucierpiały kontakty międzyludzkie. Dzielą nas pieniądze, dzieli nas polityka, dzielą nas takie głupie rzeczy jak gadżety (dziwnie niektózy patrzą na ludzi ze starymi telefonami, które "tylko" dzwonią i wysyłaja smsy. teraz telefonem trzeba robić zdjęcia, zamawiać pizzę, szukac sobie jednorazowej randki przez tindera, są aplikacje do najprostszych czynności, aplikacje motywują do robienia kroków, ćwiczenia tyłka. Kultura robi sie coraz bardziej obrazkowa, wszedzie focie, snapczaty, robienie zdjęcia jedzeniu :D Na szczęście ludzie nadal tęsknią do natury, do rzeczy prostych, drewnianych łyżek, chodzenia po lesie, pieczenia chleba. nie dajmy sie zwariować pieniądzom, to nie jest cel życia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i namnożyło sie stanowisk, które są jakimś niepotrzebnym tworem a bardziej się opłacają niż prace praktyczne i rzeczywiście potrzebne ludziom, nie podoba mi się, że jakiś szczylek youtuberek z bogatego domu (no bo na kamerę musiał mieć i ładny pokoik do pokazywania musi mieć) zarabia więcej niż np opiekunka osób starszych, te opiekunki zarabiają bardzo mało a mają bardzo ważną i odpowiedzialną funkcję, takich przykładów można mnożyć, teraz pieniądze dostajesz za krzykliwość i jeśli w jakikolwiek sposób możesz coś reklamować, a co zareklamuje starsza babcia w domu opieki? czyjaś matka, babka widocznie jest mniej warta niż lansujący sie youtuberek cykajacy sobie focie suszi na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportisso
Uwaga na ten sklep internetowy sportisso.pl nie wysyłają towaru, nie odbierają telefonu, włącza się poczta, nie odpisują na maile, uwaga to jest sklep z niby oryginalnymi ubraniami, butami, właścicielem jest agitus, Agitus sp. z o.o. takze fikcyjny, nie ma informacji o nich w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przerażony jak patrze na dzisiejsze dzieciaki, jak to się wszystko nagle pozmienialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś dodać w tytule, że to temat dla ludzi koniecznie 30+. Tylko tacy zrozumieją i widzą, że świat i jakiekolwiek wartości zmieniły się na gorsze. Dużo gorsze. Młodsi to pokolenie internetu już, oni nawet nie wiedzą co znaczy normalne dzieciństwo, kiedy po szkole rzucalo się plecak i bieglo do kolegów, a nie nabijalo posty na fb itp. Osobiście nie zdecydowałam się na dzieci i to nie ze względów materialnych, tylko tego co widzę dookoła i wiem, że mimo największych starań nie uchowalabym potomstwa w naszej starej "normalności", a nie mogłabym patrzeć na to jak będzie dorastac w tym chorym świecie. Dziękuję za uwagę wszystkim powyżej rocznika 84 oraz podziwiam was ze dajecie radę, pamiętając jak było kiedyś. Kto wie, ten rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka rozpusta była w starozytnym Rzymie! A na dworach z czasu rokoka! Intrygi, morderstwa, k******o... W kazdych czasach zyja ludzie gorsi i lepsi wiec bezsensem jest na czasy narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś facet był facetem a nie p***a w różowym podkoszulku nie wiedzący co to śrubokręt. Dziewczyna była skromna, miła subtelną a nie wypinajaca d**e na fotce pl i robiąca dziubki na sweet samojebkach. Gdy coś się psulo to się to naprawialo, dotyczy to nie tylko sprzętów, lecz kontaktów międzyludzkich, małżeństwa. Teraz się to wyrzuca lub wymienia na "lepszy model". Młodsi mieli szacunek do starszych. Rodziny spędzaly czas razem, ROZMAWIALY. Ludzie byli w stosunku do siebie bardziej otwarci, pomocni. Każdy znał sąsiadów. Teraz nikt o nikim nie ma pojęcia, że nie wspomnę o jakiejkolwiek pomocy. Nie było takiego ciśnienia na seks, kasę, wygląd. Ktoś napisał że dzieciństwo było inne. Było!!! Bez komputera, gier i tego całego syfu. Ludzie się integrowali. I mimo że nie było za wiele w sklepie, jakoś każdy był szczęśliwy. W szkole jak ktoś chciał się czegoś dowiedzieć musiał przeczytać książkę, ale najpierw trzeba było podejść do biblioteki. Nie wejść na neta i ściągnąć. Teraźniejszość to pokolenie leniwych, konsumpcyjnych ludzi. Gdybym mógł, chciałbym urodzić się 30 lat, 40 wcześniej. Nie musiałbym oglądać tego całego syfu który jest teraz. A wymieniać co było lepsze mógłbym do rana i fakt, młodzi nigdy tego nie zrozumieją. Współczuję im, bo nie wiedzą jak można normalnie żyć. Ja mam chociaż wspomnienia. Zamienilbym od ręki te piękne wg was czasy dobrobytu i techniki na powrót do szarej NORMALNOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest. Gorsze czasy już za nami (chyba). Dbamy o siebie, wiemy co jeść, a czego nie. Większość z nas uprawia sport, dbamy o siebie. Kiedyś nie było takiej możliwości, aby zamontować sobie w domu saunę na podczerwień, a dzisiaj można https://www.hop-sport.pl/sauny-na-podczerwien/ Dzieciaki mają wypasione zabawki w ogrodzie, a kiedyś bawiły się tylko kamieniami i patykami, bo rodziców nie było stać na zabawki. Lodówka świeciła pustkami, a teraz możemy jeść do syta. Myślę, że te czasy nie są złe. Tylko te media chcą nas omamić i nie przedstawiają plusów dzisiejszych czasów, tylko same złe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedzenie do syta akurat nikomu nie służy, bo grubasów coraz więcej kiedyś tego nie było. Mam 30 lat pamiętam robienie'widoczków' bawienie się kamieniami. I wiecie co wam powiem ze mnie się moje dzieciństwo bardzo podobało, było beztroskie, podwórka były pełne dzieci niezależnie czy było słonce czy deszcz....tylko mama zawołała na obiad i z powrotem na podwórko:) a dziś komputer, dzieci leniwe, zapasione, teraz nie wyjdzie bo pada itp.. teraz dzieci nie mają dzieciństwa- jak nie angielski, niemiecki to szkoła muzyczna.. Niestety tego już nie zmienimy. Sa też plusy dzisiejszych czasów.. internet, nie terzeba latać do biblioteki, możliwość wyjazdów na wakacje do ciepłych krajów, smakowania różnych kuchni świata. Wszystko ma swoje plusy i minusy! Problem tkwi w ludziach bo nie potrafią z tych dobrodziejstw korzystać... rodzice w pracy bo muszą zarobić koniecznie na iphona i macbooka a dzieci robią co chcą, swoboda i bezstresowe wychowanie. I Kółko się zamyka. To nie świat jest zły tylko ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jakiś niemozliwy typ przestanie wypisywać o kobietach jakoby miały być niewolnicami, weź sobie Czeczenke jak chcesz uleglej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×