Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolcia100

Starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość Mala987
Przytulas w wątku opisałam sytuację, moje cykle 28-30 dni. Dzisiaj jest 42 dc. I dopiero test coś pokazał. Wcześniej w 8 dpo i 12 beta wychodziła negatywnie, okresu nie było więc poszłam do gina i dostałam duphaston 3*1 na wywołanie, a dzisiaj coś mnie tknelo żeby zrobić test. Bo nadal @ nir było, szyjka wysoko, temp ciała średnio 36,9. A jak byłam u lekarza to jeszcze nic nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje tym co sie udalo ja narazie jestem przyklejona do kozka tylko siku chodze bo tak wszystko boli jak dojde do siebie to bedziemy probowac ale jeszcze mnie czeka wizyta u lekarza reczej jeszcze troche to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Klara zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba dzisiaj kupię test i zrobię go jutro rano. Jeśli to nie ciąża to przynajmniej może dostanę się do ginekologa w przyszłym tygodniu. Będzie tego czekania. Już co będzie to będzie. Chociaż chyba się popłacze jak nie zobaczę drugiej kreski. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po zastrzyku Ovitrelle i zobaczymy. Jeszcze dobre 2 tygodnie czekania przede mną ;( Klara - zdrowiej i się nie poddawaj :) Ania - czekamy na wyniki testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test robiony dzisiaj rano. Wynik- dwie wyraźne krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory wychodzę z szoku. Na prawdę nie spodziewałam się takiego wyniku :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dzwonie do swojego ginekologa umówić się na wizytę. Oczywiście pojawiły się w mojej głowie wątpliwości czy te dwie kreski są wynikiem ciąży czy jakiś zaburzeń innej części ciała. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara12
Ania gratulacje ja wczoraj spedzilam dzien w szpitalu bo mialam straszne bole dzisiaj troche lepiej wyszlam pospacerowac na pole czekam az wszystko sie zagoi i przestanie bolec czekam na wizyte aby sie dowiedziec czy bede musiala przyjmowac jeszcze hormony mam nadzieje ze nie.trzymam za reszte kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i tak się boję że się okaże że to wina nerek albo coś z jajnikami. Dzisiaj umawiam się na usg w jak najbliższym czasie. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania napewno bedzie dobrze ja tez juz duzo przeszlam badania zabiegi mam nadzieje ze ten byl ostatni czekam az dojde do siebie ja juz 2.5 roku czekam na dziecko wierze ze teraz bedzie dobrze musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam innego wybor****cemy byc rodzicami i zrobie wszystko co w mojej mocy mam wizyte w piatek musza mi przeswietlic jelita poniewaz podejzewaja tez ze endometrioza wziela sie tez za jelita i chca sie upewnic zobaczymy co bedzie dalej nie poddam sie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. juz tu kiedys bylam . kolejny raz się staram za tydzień mam @ mam nadzieje że nie przyjdzie . Drogie Panie życzę wam powodzenia życzcie i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za ok 2 tygodnie powinnam mieć @. Też mam nadzieję ale staram się już nie nakręcać. Za dużo mnie potem kosztuje rozczarowanie. Póki co próbuję zająć głowę czymś innym - zaczęłam ćwiczyć :) Może aktywność fizyczna mi trochę pomoże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej obolala po zabiegu szwy mnie ciagna w piatek mam miec rendgen poniewaz przy laporoskopi moje jelita im sie nie podobaly i chca sprwdzic czy jest wszystko dobrze czekam tez na wizyte u ginekokog aby sie dowiedziec czy mozemy sie starac czy czeka mnie jeszcze leczenie hormonalne od tego lezenia po zabiegu pomyslalam o psie poprosilam meza zeby kupic pieska moze nie bede tak myslec zjame sie nim nie wiem czy dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o jakimś psiaku ale oboje z mężem pracujemy i szkoda mi, bo przez większą część dnia byłby sam w domu. Klara12, Ty się leczysz gdzieś za granicą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł z tym psem, zawsze to trzeba wyjść z domu na spacer i zajmiesz głowę:-) ja mam dwa koty i też trochę choruje a dzieki tym moim kociakom trochę wyluzowałam Wszyscy mi doradzali po co wam koty dzieci se zróbcie a teraz się cieszę bo ciąży nie ma ale za to mam te futrzaki i brak ciąży tak bardzo nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lecze sie w Szwecji bo tu mieszkam choc na poczatku probowalam w Polsce bo stwierdzilam ze u siebie to lepiej ale jak po 2 latach dalej mi nic nie pomogli to poszlam tutaj juz na drugiej wizycie mialam diagnoze i jestem teraz po zabiegu teraz czekam na wizyte co dalej a ja moge poswiecic czas maz pracuje ja spedzam 3 godziny w szkole takze czas dla psiaka bede miec i nie bede tak myslec o dziecku mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak pojawi się dzidziuś piesek będzie go kochać jak wy :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
Martwię się ; ( Tu nie chodzi o to ze wkrecam sobie ciążę tylko od 3 godz próbuje zasnąć ale się kręcę. Strasznie bolą mnie plecy i podbrzusze o jqjniku lewym nie wspominając. Nie są to przejściowe bóle trwają cały czas . Nie mogę ani leżeć ani siedzieć tak bardzo boli ... ostatnio tak miałam chwile przed okresem ale do okresu 7 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu dostaniesz wcześniej okres? Czy myślisz, że to mogą być objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej myślę że to wszystko na okres ostatnio też tak umieralam ale dzień przed okresem co mnie tak zalalo . Teraz mam mieszane uczucia . Brzuch mnie juz nie boli tylko plecy ;/ Dziękuję za odpowiedź. To co napisałam może świadczyć o ciąży ale już tyle razy się zawiodłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czterech latach starań zaszłam w ciąże. poroniłam w 9 tygodniu. było to pół roku temu. teraz okres spóźnia mi się 5 dni. test negatywny. Jak dostanę @ to się po raz kolejny załamię.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele razy mialam tak samo i dalej mam moze ten piesek mnie troszke zajmie nie bede tak myselc co miesiac nadzieja ze okres nie przyjdzie tyle lez smutku mam nadzieje ze teraz przyjda lepsze dni I trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×